Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Ицо, със здраве да го караш!
    Машината е уникална и има страшно много фън в този мотор.

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Първоначално публикуван от Х.Христов Преглед на мнение
      Най после и аз да се похваля
      [ATTACH=CONFIG]321845[/ATTACH]
      Оппа, ха честито. Добре дошъл при 2-тактовите КТМ-и. Добър избор, бравос. Безаварийни и нетравматични веселия с новата придобивка.
      П.П. Сега е на ред Жоро. Чакаме с нетърпение. Поздрави от Габрово!
      Последно редактирано от offar; 19-04-11, 20:02. Причина: Допълнение
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Ако някой още не си е намерил ехс200,сега е момента да си вземете стегнато и поддържано моторче
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=120339

        П.П много лошо се пада с тези моторчета

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Да, наИстина този модел, дето си го харесал е доста добър и особено като е КТМ. Това за мен е най-добрата мярка. От мен да знаеш, че си се запътил към доста добър мотор.
          Последно редактирано от viki terzieva; 17-06-11, 13:39. Причина: Правопис и пунктуация!

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Абе хора ,я кажете има ли някой който е съгласен на малко чисто бартерче.Ето за какво става дума.Аз съм горд собственик на 2т КТM SX 250 2004г или и 5та(да не ви излъжа само).Обаче предното окачване колкото и да го направя меко ,пак ми е твърдичко.Ако има някой на който му е прекалено меко окачването да свирне и да разменим пружините.Кросови (мойте)срещу ендуро(неговите).
            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Хм и аз съм се замислял да предлагам пружината си на бартер, само че на задния амортисьор.

              Знаеш ли каква твърдост са твойте пружини? Мойте май ще се окаже че целия мотор е омекчен доста. Задната малко е протрито, но много прилича да ми е 72-250, докато предните по тази таблица излизат 4.0. Таблицата я взех от ктмталк.ком



              Малко с бройката на навивките трудно излиза сметката и диаметъра на пружината 5.0 или 5.1. Имам и 17мм втулки подложени на пружините. Все още не съм мерил сага обаче.

              А и колко кг тежиш?
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                Абе хора ,я кажете има ли някой който е съгласен на малко чисто бартерче.Ето за какво става дума.Аз съм горд собственик на 2т КТM SX 250 2004г или и 5та(да не ви излъжа само).Обаче предното окачване колкото и да го направя меко ,пак ми е твърдичко.Ако има някой на който му е прекалено меко окачването да свирне и да разменим пружините.Кросови (мойте)срещу ендуро(неговите).
                Кросов мотор с меко окачване-
                но вие си знаете.

                Може би ако пробваш с по-рядко масло, ще стане по-мека.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Тежа 79кг.Колкото до маслото ,не ми се вярва да постигна желания ефект.Ще най яко да си има 2а комплекта пружини ,но на този етап не ми се купуват други.А колкото до кросов мотор с меко окачване-аз не карам много на писта ,да не казва даже хич.В гората е играта(за мене).
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Чудех се къде да пусна това клипче, краят му е много показателен за марката.
                    Всеки един който покара такъв мотор, трябва накрая да направи така, както в клипа.


                    http://vbox7.com/play:m8c0b151&r=emb

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Май си голям фен на марката щом следиш КТМ канала ))))))))

                      ето е още нещо интересно

                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Чудех се къде да пусна това клипче, краят му е много показателен за марката.
                        Всеки един който покара такъв мотор, трябва накрая да направи така, както в клипа.


                        http://vbox7.com/play:m8c0b151&r=emb
                        Ехаа!... Супер филмче, ма защо трябваше да убият накрая главният герой.
                        Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 18-07-11, 19:07.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Защото е мърша!!!

                          Чудя се до кога КТМ ще се чудят дали да пускат 2т инжекцион или направо да пускат електричка. Намерил съм някоя друга любопитна и не чак толкова любопитна статия на тема 2т инжекция ама да видим кога ще остане време да ги прочета и евентуално ако са крайно интересни и да ги преведа.

                          П.П. Еи това за мършата е шега, да не кажете " Хора каращи КТМ плюят КТМ ", " Гроздето кисело ", " Започнал си да се осъзнаваш че КТМ са боклук ли? " и т.н.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Някой може ли да ми каже какво става накрая на клипчето защото не мога да го отворя
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              То и аз не мога да го отворя и не съм много сигурен дали е това клипче, но предполагам че е същото:



                              Та накратко накрая хвърлят единия мотор във въздуха.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                                То и аз не мога да го отворя и не съм много сигурен дали е това клипче, но предполагам че е същото:



                                Та накратко накрая хвърлят единия мотор във въздуха.

                                Хе-хе
                                Супер!
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X