Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: KTM EXC 200

    Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
    Привет оранжеви фенове , имам един въпрос . Струва ли си за КТМ ЕХС 200 , 1998 година да се дадът 3600 лева . Защото като видях по-нагоре в темата 2005 г. за 4500
    Това си струва за на Краси мотора ама с новия резонатор.Без него не.

    Коментар


    • До: KTM EXC 200

      Ами да го пускам за наддаване
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: KTM EXC 200

        Тази неделя се стягаи ше покараме мойте искат да обиколим язовира.
        Ама само сериозни.

        Коментар


        • До: KTM EXC 200

          само да допълня незнам защо някои хора си мислят че ktm не е здрава машина на братовчед ми има ktm 80 PL 80година мотора го кара вече 7-ма година ремонт не е видял пак го режи за световно никва поддръжка не му прави днес решиме да го измием не можем скоро ще направя снимки да видите ко са казва здрава машина

          Коментар


          • До: KTM EXC 200

            Стана лято и май нямаме много време да пишем
            ама хайде да драсна няколко реда с новата придобивка на КТМ-а ми
            не е нищо особено но пък има голямо влияние при ендурото особено по пътеки с много камъни и прагове .....

            може би се досещате защо мотора е полегнал наляво
            ще се отваря съединителя



            капака е само с 4 болтчета и се сваля за 2 мин, сладка работа


            огледах внимателно касетата и дисковете и за мое голямо задоволство установих че няма абсолютно никакво износване на феродовите и огледалните дискове, всичко беше като ново а като знам есента и зимата в калта и снега какво е приживявал съединителя не ми се говори просто качественото масло си е вършело перфектно работата


            ето ги и новите стоманени дискове на DP, които ще заменят оригиналните алуминиеви дискове.





            самата смяна на дисковете несъм я снимал по разбираеми причини, все пак апарата ми не е маслоустойчив а и нямаше никой покрай мен да дава акъли
            Цялата операция трае 15-20 мин и е много приятна, ефекта наистина е голям, дори самия аз не вярвах че 200-300 гр. повече ще променят така мотора. Резултата е още по-голям въртящ момент в ниските и средните, мотора стана много мазен и плавен. Изкачванията се преодоляват по-лесно и мотора има запас от мощност. Ефекта наистина е много добър и ако карате 2Т ендура ви препоръчвам да направите това и вие
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: KTM EXC 200

              и ако карате 2Т ендура ви препоръчвам да направите това и вие
              ..препоръчваш им го но..не на всички двутакти оригиналните дискове са алуминиеви..
              доколкото съм виждал само на хонда са такива и на ктм ..като между другото на ктм200- 2 от дисковете -тези в средата също са метални а само другите са алу..между другото освен че добавят маса и все едно си сложил по тежък маховик с металните дискове се и износват по малко и издържат и повече на пържене и полусъединители в триал ситуации

              Коментар


              • До: KTM EXC 200

                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                ..препоръчваш им го но..не на всички двутакти оригиналните дискове са алуминиеви..
                доколкото съм виждал само на хонда са такива и на ктм ..като между другото на ктм200- 2 от дисковете -тези в средата също са метални а само другите са алу..между другото освен че добавят маса и все едно си сложил по тежък маховик с металните дискове се и износват по малко и издържат и повече на пържене и полусъединители в триал ситуации
                Митков то е ясно, че яко съединителя му е със стоманени дискове няма да му препоръчвам да слага алуминиеви, логично е нали
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: KTM EXC 200

                  Митков то е ясно, че яко съединителя му е със стоманени дискове няма да му препоръчвам да слага алуминиеви, логично е нали
                  ..така е просто изказването ти някак ми се стори все едно за всички ендура а за съжаление не става..на тия дето фабрично са си с метални..трябва маховик по тежък за същия ефект..нещо което е малко по голяма вече инвестиция

                  ..но за ктм и особенно 200 е екстра а то темата е за него де ..

                  Коментар


                  • До: KTM EXC 200

                    Случайно се натъкнах на нещо интересно и хубаво...
                    http://www.elineaccessories.com/Shop...11&secondary=9
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • До: KTM EXC 200

                      Случайно се натъкнах на нещо интересно и хубаво...
                      http://www.elineaccessories.com/Shop...11&secondary=9 30-05-08 13:22
                      .. ..това отдавна съм го загледал
                      но май не шипваха до БГ та тр да се мислят други варианти..чинела..алоо
                      ..или ..дидо др ..алооо ..помагайте ...

                      Коментар


                      • До: KTM EXC 200

                        Аааа аз само да питам че ми е интересно,как се справя това КТМче с големите баири и има ли ги ниските хубави обороти като на 4т да бори по големите баири с бая голям наклони че сам му метнал око ааа нашто каране е само по стръмни баири с мн завои и се иска така да има мощност и хубави ниски!!!И др въпрос е колко е в магазина на КТМ това моторче ЧИСТО НОВО?
                        [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

                        Коментар


                        • До: KTM EXC 200

                          Първоначално публикуван от Sa6oko Преглед на мнение
                          Аааа аз само да питам че ми е интересно,как се справя това КТМче с големите баири и има ли ги ниските хубави обороти като на 4т да бори по големите баири с бая голям наклони че сам му метнал око ааа нашто каране е само по стръмни баири с мн завои и се иска така да има мощност и хубави ниски!!!И др въпрос е колко е в магазина на КТМ това моторче ЧИСТО НОВО?
                          сила има предостатачно. дори и за вашите байри,даже няма да използваш потенциала му. зависи какво разбираш от ниски все пак не е 4т, и има разлика в карането. моя е по дърт99г, карам го от около месец в началото ми беше терсене, но вече запачвам да му се кефя. няма байр кадето да не е искочил при положение че съм 100кг може и + .
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • До: KTM EXC 200

                            Наистина се замислям дали да не се метна на едно такова че мн ме кефят и нещо от мн време се замислям дали да не пробвам 2 тактово в гората!! ААА колко е чисто ново от магазина на КТМ?
                            [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

                            Коментар


                            • До: KTM EXC 200

                              Нека и аз да кажа моето мнение.
                              200ЕХС като конски сили не е хич малко за мотор под 100кг.
                              На едни места казват че е около 40 на други около 45 което долу горе колкото една 125-ца крос. Но седнеш ли на 200 веднага се усеща тягата на двигателя която няма нищо общо със 125-ца, всичко това е заради големия въртящ момент. Имаш чувството че караш нещо много близо до 250 кубика а не 125. Силата на двигателя е много добре разпределена от ниски през средни та чак до високи и общо взето мотора тегли от всякъде. Двигателя работи доста мазно и плавно което за ендуро е голям плюс а кроса е рязък и общо взето е зле в ниските. Спокойно можеш да спреш на голям наклон и да тръгнеш от място, в същата ситуация кроса или гасне или се окопава или му стопяваш съединителя

                              По отношение на големите баири няма никакъв проблем, дори и отвесните сипеи на бухово си ги излиза не по-лошо от 4Т мотор.
                              Ако искаш да има още по-големи ниски обороти можеш да му сложиш стоманени дискове на съединителя които придават още по-голям въртящ момент но пък мотора става леко по-муден при подаване на газ. В крайна сметка зависи по какви трасета ще караш и тогава можеш да си го нагодиш по твой вкус.
                              Като цена в Пазарджик мисля че е около 12 000 лв нов, а в Европа е почти 14 000.

                              Прочети горните мнения в темата и може да научиш много интересни неща за мотора.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • До: KTM EXC 200

                                а искам да попитам нещо за тези моторчета.
                                вярно ли е че моделите около 2000г.нагоре небили толкова хубави всмисал небили толкова сполучливи защо?
                                и евентуално мога ли да намеря такав кам 2001-2002г EXC200
                                и на какви пари защото гледам в мобилето няма такива модели има EXC300 апак аз искам EXC200 интересува ме много...
                                Благодаря предварително
                                KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X