Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

    Здравейте колеги,извинявам се,че се налага да пусна нова тема.Интересувам се от тези два мотора.Можете ли да ми кажете кой от вас е за предпочитане.Дали се намират части лесно,кой е по хваленият мотор и тнт.По принцип моторите няма да се карат само в гората ами предимно за разходки и удоволствие.Като цяло изчетох много и разбрах,че КДХ-са е уникален мотор.Интересувам се и от Хондата,искам да ви попитам тя със никасил ли е?Четох също,че правели и проблеми с електронните?Благодаря Ви!Ще се радвам ако ми дадете някой съвет защото нямам опит с нито един от двата мотора!

  • #2
    От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

    С никасил е, ако не е побългарявана, иначе дават често проблем с електрониката която управлява клапата, но като цяло е доста добър мотор.
    Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

    Коментар


    • #3
      От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

      Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
      С никасил е, ако не е побългарявана, иначе дават често проблем с електрониката която управлява клапата, но като цяло е доста добър мотор.
      Благодаря за мнението колега,но според теб кой от двата мотора е по надежден

      Коментар


      • #4
        От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

        Аз съм за кдх220р Този мотор е легенда в Америка все още се кара и хората са повече от доволни. Трудно се намират(В България) , тук в Севлиево имаше един реставриран за 3 К, но не знам дали е продаден

        Коментар


        • #5
          От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
          Аз съм за кдх220р Този мотор е легенда в Америка все още се кара и хората са повече от доволни. Трудно се намират(В България) , тук в Севлиево имаше един реставриран за 3 К, но не знам дали е продаден
          И ти да кажеш нещо нали,ако се беше качил да ги покараш щеше да разбереш кой е истинския ама уви,този който си го посочил е на трето място в класацията,ама карай нека да е весело.

          Коментар


          • #6
            От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

            Двата мотора са една концепция, произвеждали са се горе-долу през едни и същи години. И двата са с никасил ,като конструкцията и задвижването на клапите е по-надеждно при Кавата, основни части като бутало, биела по-лесно се намират също за КДХ-а. Ако Кавасакито е SR е благ мотор ,а R-а е друга класа ,като може да се конкурира с CRM-а .Като минус на Хондата за мен, са по-голямото тегло/усеща се доста/, доста е по-висок мотора, и 18-ката отзад .Кавасакито е с 19 и гуми на по един манш има много. И двата мотора имат перфектни ниски.
            Силата е нищо без контрол.

            Коментар


            • #7
              От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

              Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
              Двата мотора са една концепция, произвеждали са се горе-долу през едни и същи години. И двата са с никасил ,като конструкцията и задвижването на клапите е по-надеждно при Кавата, основни части като бутало, биела по-лесно се намират също за КДХ-а. Ако Кавасакито е SR е благ мотор ,а R-а е друга класа ,като може да се конкурира с CRM-а .Като минус на Хондата за мен, са по-голямото тегло/усеща се доста/, доста е по-висок мотора, и 18-ката отзад .Кавасакито е с 19 и гуми на по един манш има много. И двата мотора имат перфектни ниски.
              Aз бих ги наредил така,на първо място кдх 200р защото е куче,след него црм-а,все пак е 250,и на трето място кдх 220.

              Коментар


              • #8
                От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

                Абе, с който и да е от трите мотора стига да е в добро състояние са все хубави П.П Ако те интересува и устройва цената на този кдх може да попитам дали още се продава

                Коментар


                • #9
                  От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

                  Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                  Абе, с който и да е от трите мотора стига да е в добро състояние са все хубави П.П Ако те интересува и устройва цената на този кдх може да попитам дали още се продава
                  Благодаря колега,но ми са доста парите.Бюджета ми е около 2000 лева.Ще се радвам ако ми посочите къде мога да потърся КДХ-сове защото в социалната мрежа не намерих повече от 2 3 броя които по един или друг повод не ме устройват.Благодаря отново!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

                    Аз съм имал ЦРМ250 от първата серия и не е на никасил гаранция. Иначе е адски здрав, силен е ,клапите и
                    управлението им не са ми правили никога проблем, ама стойката и окачването са толкова олд скул, че чак е гадно.
                    220кавата е доста по прилична като стойка и окачване, макар че ако
                    Хондата е от последните, това е мотора.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Honda Crm250 и Kawasaki KDX200,220!

                      ЦРМ 250 първата версия съм имал и аз мога да кажа че са чугун, не са никасил.Хубави ниски обороти,и в високите се реже доста добре,около 110 килограма е сух,иначе бях много доволен от мотора,много добър двигател.Части 2ра употреба в България няма,но пък може да си намериш нови.С 2 те ръце съм за ЦРМ-а.Успех в избора.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X