Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет

    Коя от двете Ямахи бихте предпочели- http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6bavxp или http://motori.cars.bg/m102513 Знам, че трябва да се види на място ,но на коя бихте заложили ?

  • #2
    От: Моля за съвет

    Пурвия линк ми излезна, че обявата е свалена. За втория, Ямахата изглежда примамливо добре отвънка(с тази по-нова маска и калник) 2003 са съвсем други, но малко тия 38 коня ми се виждат много(като знам че някъде е около 30 заводско) Тва от пръв поглед.

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съвет

      А Ямахите 2003 с ел. стартер ли са ?

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съвет

        Тази Ямаха не е 2003 година от 2003г. са 450куб. и са с ел.стартер , цената и е висока тези ямахи са около 2500лв. не се подлъгвай по предния калник и маската.
        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

        Коментар


        • #5
          От: Моля за съвет

          Чак сега видях , че е 250, но няма значение от 2003г. са с ел.стартер.
          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

          Коментар


          • #6
            От: Моля за съвет

            Първоначално публикуван от Stani WR Преглед на мнение
            Тази Ямаха не е 2003 година от 2003г. са 450куб. и са с ел.стартер , цената и е висока тези ямахи са около 2500лв. не се подлъгвай по предния калник и маската.
            Намери ми за 2500 на мен . Даже две ще взема .

            Коментар


            • #7
              От: Моля за съвет

              Ставаше дума за 400/426 после се поправих , че е 250 ,но и старото 250 без стартера е там около тея пари.
              Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

              Коментар


              • #8
                От: Моля за съвет

                Давам ти 5000 лева за 2 броя вр 250, със или без стартер . Офертата е повече от истинска . Месец май сме 2014 г.

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за съвет

                  Виж приятел изобщо няма да изпадам в спорове с теб след като само написал ОКОЛО 2500лв. не значи , че е 2500лв. има ги по 3000,3500лв., но с пазарлък се стига до там, просто казах на момчето , че за 4000лв. този мотор не струва може да си намери същия ,но след 2003г. със ел.стартер за тези пари.
                  Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за съвет

                    Спор не виждам да има . Виждам само факта , че за 2500 вр 250 не можеш да предложиш .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X