Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения TM RACING 400/450 Enduro/Supermto или KTM EXC 200 ?? при евентуална покупка !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения TM RACING 400/450 Enduro/Supermto или KTM EXC 200 ?? при евентуална покупка !

    Здравейте колеги,имам няколко питания относно по горе посочените мотоциклети
    Първия ми въпрос е решил съм или от Италия или от Австрия да търся TM RACING 400 или 450 кубика Отначало плановете ми бяха за Супермото вариант и още така мисля но може и да е Ендуро,интересува ме мотора има ли някакви болежки който се обаждат с времето и има ли колеги каращи,карали такива нека споделят.

    Вторият е Интересува ме и противоположното на TM-ма а това е KTM EXC 200 ендуро или крос вариант за гората,какво може да споделите за мотора като здравина,евентуални проблеми,също така сериозен въпрос е и мощността на този модел каква,защото не намирам точно колко е ??

    Също така евентуалната поддръжка на 2та мотоциклета и кое би било по удачен вариант,едното ми харесва за да може да се кантари Супермото а пък другото за гората като въпроса е кое да избера и според това кое е по кораво ??

    Имам още един въпрос мнения за гумите MAXXIS кросови какви са и качествени ли са ?

    Благодаря !!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X