Обява

Свий
Няма добавени обяви.

[ПЪРВИ МОТОР]

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • [ПЪРВИ МОТОР]

    Здравейте,нов съм в тази област и за това искам мнение от вас.
    Мисля да си купувам мотор:Rieju RR50
    Искам да ви кажа че до сега не съм се качвал на мотор,но смятам да съм предпазлив,но и като за 50 кубика,мисля че ще се отърва с леки падания.
    Бих искал да ви попитам за тази испанска марка,има ли надежда в нея,лесно ли се намират части,подходящ ли е за начинаещи?

  • #2
    От: [ПЪРВИ МОТОР]

    Насочи се към бета 50 за тази марка не съм чувал нищо, но ако е в добро състояние съм сигурен, че ще кара, а за това за леките падания с колело можеш да паднеш и да се нараниш повече от колкото мотор 450 кубика просто не знаеш какво ти е приготвила съдбата винаги трябва да си внимателен, въпреки че винаги има риск, но риска е по-малък в по-ниските кабуратури

    Коментар


    • #3
      От: [ПЪРВИ МОТОР]

      Марката изобщо не е испанска, но пък не е трудно да познаеш каква е???
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #4
        От: [ПЪРВИ МОТОР]

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        Марката изобщо не е испанска, но пък не е трудно да познаеш каква е???
        Марката си е баш испанска, не позна.

        Коментар


        • #5
          От: [ПЪРВИ МОТОР]

          Първоначално публикуван от reks10 Преглед на мнение
          Здравейте,нов съм в тази област и за това искам мнение от вас.
          Мисля да си купувам мотор:Rieju RR50
          Искам да ви кажа че до сега не съм се качвал на мотор,но смятам да съм предпазлив,но и като за 50 кубика,мисля че ще се отърва с леки падания.
          Бих искал да ви попитам за тази испанска марка,има ли надежда в нея,лесно ли се намират части,подходящ ли е за начинаещи?
          Ако е модела с двигател yamaha-minarelli AM6(който се слага на доста марки 50cc) няма да имаш проблеми. Доста здрави двигатели са само от време на време ще сменяш бутало и сегменти. Ако все пак се наложи нещо по сериозно нови части се намират лесно и тъй като както казах по горе се използва на доста моторетки няма да е особено трудно да се намерят и втора ръка.

          Напълно подходящ е за начинаещи, само не забравяй да слагаш каска и щом не си се качвал на мотор ще ти трудно в началото да тръгваш, затова намери някой да ти обясни на място как става .
          Life is good... on a dirt bike!

          Коментар


          • #6
            От: [ПЪРВИ МОТОР]

            Много ви благодаря,а според вас кое е по-добрия вариант-скутер или ендуро?(като за първи мотор)говоря като поддръжка,каране..

            Коментар


            • #7
              От: [ПЪРВИ МОТОР]

              Благодаря ви,а според вас скутерите или кросовите мотори са по-добрия вариант да се науча на тях,за поддръжка,каране и т.н?

              Коментар


              • #8
                От: [ПЪРВИ МОТОР]

                +Скутер
                eat my dust

                Коментар


                • #9
                  От: [ПЪРВИ МОТОР]

                  За учене и каране,Симсон или Мз ЕТЗ,но само на село по баирите...ще се научиш да караш и поддържаш...

                  Коментар


                  • #10
                    От: [ПЪРВИ МОТОР]

                    Ендуро!
                    На скутера няма на какво да се научиш - нито имаш скорости, нито съединител. Само газ и спирачка.
                    Отделно че с тия малки кормилца нямаш "рамо" да управляваш, а с тези седалчици тип "табуретка" 50% от опциите за управление са ти отнети, защото на мотор (и каквото и да било двуколесно) управляваш колкото с ръцете, толкова и тежеста на тялото, но на скутер няма как да шаваш много защото не можеш да използваш упора в колената...
                    Лично мнение де.

                    Коментар


                    • #11
                      От: [ПЪРВИ МОТОР]

                      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                      Ендуро!
                      На скутера няма на какво да се научиш - нито имаш скорости, нито съединител. Само газ и спирачка.
                      Отделно че с тия малки кормилца нямаш "рамо" да управляваш, а с тези седалчици тип "табуретка" 50% от опциите за управление са ти отнети, защото на мотор (и каквото и да било двуколесно) управляваш колкото с ръцете, толкова и тежеста на тялото, но на скутер няма как да шаваш много защото не можеш да използваш упора в колената...
                      Лично мнение де.
                      +1. Просто няма какво повече да се каже.
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • #12
                        От: [ПЪРВИ МОТОР]

                        Ендуро да но от към подръжка скутака е по ефтин
                        eat my dust

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X