Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    Maй тея точки си ги слагате както ви харесва,или както ви се иска!
    Естествено, че точно така ги слагаме... Всяка подобна оценка е чисто субективна и не би могла да бъде друга. Въпрос на личен опит. Само като пример - не харесвам четиритактови - защо да ги оценявам високо? Иначе, ако трябва да съм откровен - четири или двутактови за мен няма голямо значение - важното е кой е зад кормилото

    Коментар


    • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

      Който не е карал двутактов ,никога не може да го оцени. Говорим за каране не за возене.

      Коментар


      • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

        Много интересно
        Пиша в google изображения "кросак" излиза първа снимка 2- тактов мотор
        Реших да потърся и "ендуро" ... пак 2т ми излиза на първо място
        А де? Кой е истинския мотор ?
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

          Според мен 2т си има неговите предимства и недостатъци и 4т е така .... според мен 2т гори повече , двигателят му не е толкова издражлив и т.н аа 4т има по скъпа поддръжка по малко гори . Но също зависи от мотора , модела , дали е поддържан както трябва и така .
          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

          Коментар


          • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

            Аз по принцип имам ямаха уз 250 2т но до ся не съм карал 4т всички мотори са ми били 2т но сега искам да си взема 4т защото 2т много горят трябва да съм наркобос за да го поддържам душата му с гориво :Д но все пак 2т са си много добри и бързи машини но много горят моя гори 10 11 на 100 според вас нормално ли е или му има нещо

            Коментар


            • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

              Има му нещо,бягай в болницата да го прегледат...
              Няма как да търсиш икономия на гориво от такъв мотор...по-добре карай по-малко за да ти остават пари от бензина за поддръжка на мотора,че иначе ще ти излезе по-солено на края на сезона..

              Коментар


              • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                Първоначално публикуван от Iordan96 Преглед на мнение
                Аз по принцип имам ямаха уз 250 2т но до ся не съм карал 4т всички мотори са ми били 2т но сега искам да си взема 4т защото 2т много горят трябва да съм наркобос за да го поддържам душата му с гориво :Д но все пак 2т са си много добри и бързи машини но много горят моя гори 10 11 на 100 според вас нормално ли е или му има нещо
                Ми ако ти е високо нивото на карбуратора и постоянно прелива оттам, и караш с жигльори и игли като за световно може и 15 да гори.
                Прегледай си карбуратора, намали си горивния жигльор и иглата и може да го смъкнеш на 7-8, ама и вървенето ще намалее. Да не си мислиш че 4Т моторите на яка газ горат по 5/100 ?
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                  мерси за точните отговори с сигурност ще прегледам карбуратора и иглата мерси все пак

                  Коментар


                  • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                    Първоначално публикуван от Iordan96 Преглед на мнение
                    Аз по принцип имам ямаха уз 250 2т но до ся не съм карал 4т всички мотори са ми били 2т но сега искам да си взема 4т защото 2т много горят трябва да съм наркобос за да го поддържам душата му с гориво :Д но все пак 2т са си много добри и бързи машини но много горят моя гори 10 11 на 100 според вас нормално ли е или му има нещо
                    Не е нужно да сте нарко-бос , достатъчно е да си вземете читав мотор , това че сте попаднал на "бангия" не трябва да ви отблъсква от 2 т. ...всеки търси нещо евтино , без значение от състоянието на машината , после започва да се тюхка (предполагам че сте го купил евтино).
                    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                    Коментар


                    • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                      по принцип аз го размених имах 50 кубиков крос и го размених а по мотора всичко може да се оправи каквото му има ще се оправи ще го закарам на майстор да го прегледа но иначе 2т ми си харесват но според вас не трябва да горят толкова 250цц значи ако се оправи ще си е супер защото за мен 10-11 на 100 е много

                      Коментар


                      • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                        Първоначално публикуван от Iordan96 Преглед на мнение
                        ...ако се оправи ще си е супер защото за мен 10-11 на 100 е много
                        Моя не е крос и пак гори толкова... А за чист крос 10 - 11 предполагам е повече от добре когато се кара на "заварка"
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                          работа е че моя на нормално каране и пак харчи толкова и затова си мисля че има нещо

                          Коментар


                          • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                            Проблема си е в теб. Трябваше да се интересуваш преди да купиш мотора. Ако търсиш икономия 250 2т кросовия мотоциклет не може да ти я достави. Изначално кросовите мотоциклети се създават за състезания, а там според мен икономията на гориво им е най-малкия проблем. Важното е да изкара състезанието и после резервоара пак до горе.

                            Виж 250 4т ендурата от старото поколение (като ХР 250, Др 250 и прочие) при тях по-може да се говори за икономия.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                              Първоначално публикуван от Iordan96 Преглед на мнение
                              работа е че моя на нормално каране и пак харчи толкова и затова си мисля че има нещо
                              Най малкото което можеше да направиш е да му направиш някоя актуална снимка,поне да го видим,той стана Холивудска звезда.

                              Коментар


                              • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                                Първоначално публикуван от Iordan96 Преглед на мнение
                                работа е че моя на нормално каране и пак харчи толкова и затова си мисля че има нещо
                                Данчо, разменил си 50 кубикова "пищялка" за кросов мотор 250 и защо все си мисля, че тази Ямаха 250 е в окаяно състояние ?
                                Дай някоя снимка !?
                                И стига вече питай, стана банално!
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X