Обява

Свий
Няма добавени обяви.

трябва ми помощ при избиране на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аре да го навием нещо де...ако е толкова хубава ...мацката ще страда сега зловещо сещайте се кой ще обере колаяАко чуеш за такава Митков казваи че да обзаведем момичето
    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

    Коментар


    • #77
      plakatista земи купи на момичето ждипка

      Коментар


      • #78
        ЕЕЕ как джипка бе.....първо от финансова гледна точка няма как да стане второ на нея не и харесва джипка.... и най важното ...кефа не е същия пробвал съм....поне за мен не ми даде тоя ПАУЪР))))Иначе би било практично тя да носи сервиза подвижния с джипката и палатките...Едно самурайче по моите наблюдения върши номер едно работа))Обаче мани тая работа )) мотор мотор иска момичето))Па ако си продаде тя колата и си вземе една джипка)))може)
        [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

        Коментар


        • #79
          Момчета след няколко недоразумения с кандидат купувача на DR- ми се стигна и до логичния завършек на нещата
          Не искам да коментирам повече :x
          въпроса е че DR -a все още е в мен и се продава
          всъщтност малко прибързах с обявлението че е продаден
          та ако някои има интерес ,мотора в момента е в дома на братовчед ми по известен в форума като ММ а тои живее в град елин пелин които е близо до София .ако някои има интерес може да иде да го види.

          Коментар


          • #80
            благодарим за информацията

            Коментар


            • #81
              митков, много исках да взема моторче от човек от форума, защото сме си свои.
              не трябваше наистина да прибързваш да ми казваш, че си го продал.


              вече се разбрахме с човека, който ми продава своя. по експертна оценка, моторът е в много добро състояние.

              пича не искаше да вземе капаро, но ми каза, че спира обявата и няма да я пуска повече. днес му звънях, каза че ми го пази и не го продава. дал съм дума и трябва да го взема. иначе пича и капаро не искаше. каза че сме били свестни хора и на дума вярва.

              но, ако случайно нещо там не стане, ще те имам предвид.

              успех!

              Коментар


              • #82
                Момчета понеже гледам че много от посетителите на форума имат желание да си закупят мотоциклет а нямат опит с това как стават тия неща реших да пусна темата
                Освен това виждам един МНООГО съществен проблем при повечето хора които искат да закупят мотоциклет 2-ра употреба Има едно голямо неразбиране от страна на много от вас когато трябва най после да се вземе решителната стъпка и да се премине от света на мечтите -"ееех някога ще си взема мотор" към реално изпълнение на замисъла
                Първия и най основен проблем при закупуването на мотоциклет втора употреба е че МОТОЦИКЛЕТЪТ НЕ Е ЧИСТО НОВ Е ми тва е много ясно ще каже някой Да но много от хората които си купуват мотор съвсем реално НЕ осъзнават този факт Те са събирали събирали и събирали пари и понеже за тах тези пари са супееррр ценни мислят че трябва да вземат мотоциклет който да е перфектен и да съотвитства на положените от тях усилия
                За съжаление обаче парите не се оценяват по това колко усилия си положил за тях а по други критерии които всички ги знаем
                Аз също искам за 1/3 от цената на нов мотор да си купя стар който да е перфектен но това уви на практика няма как да се случи
                На практика до сега не помня случай да съм взел мотор втора употреба по който след това да не се е налагало някаква интервенция и техническа и финансова за по малко от 500лв Най малкото поне едни нови гуми или някоя накладка трябва да се смени
                Да не говорим че при кросовите мотори е почти 100% сигурно че най малко буталото ще трябва да се смени ако не веднага то много скоро след като се купи моторът
                Тези разходи задължително трабва да си направите сметката за тях
                Втори голям проблем в мисленето на много хора е че моторите втора ръка НЯМАТ ГАРАНЦИЯ Е ми то и тва е много ясно Ще каже някой. да ама явно не на всички е ясно щото много хора като си вземат нещо двуколесно и очакват да го карат цял живот "без да мръдне" За съжаление тва е една голяма илюзия. Съвременните мотори не са като ижетата на дядовците ни
                На практика даже и чисто новите кросови мотори и хард ендура НЯМАТ ГАРАНЦИЯ Даже и модели славещи се като супер здрави и надеждни имат не повече от 30 дни ограничена гаранция и то в Щатите където нещата стоят по много по различен начин от колкото тук На практика тези мотори даже и чисто нови имат доста неща за дооправяне ако искате да ви служат дълго
                Не напразно събин например в една от темите е писал че още като си е взел мотора го е разглобил и е намазал лагери втулки и т.н обилно с грес Всички американски списания в които съм виждал да пише нещо на тази тема препоръчват това да се направи.Да не говорим колко още неща има които трябва да се сменят като ауспуси ,кормила ,гуми и т.н. и т. н.И тва при положение че моторът е чисто нов
                В същото време някои от нас отиват някъде с около 2000лв. и искат да купят от някой перфектният мотор
                Сами разбирате че това просто няма как да стане
                Разбира се има неща които трябва да се огледат и да се обсъдят с продавача но ако някой ви обещава за тези пари ПИИИРФЕКТНИЯ мотор който цял живот ще карате и нищо няма да пипнете
                Не се самозаблуждавайте а гледайте реално на нещата и си направете добре разчета без да обвинявате никой
                Стига толкоз съм писал за сега тези дни ще продължа темата с няколко практически съвета какво и как може да се огледа набързо при закупуване на мотор айде чао

                Коментар


                • #83
                  mitkov това си е така ама както не мога да карам много тря да си купя само нов мотор и да го потроша

                  ПАРВИЯ ДЕРЕК Е МОЙ ВТОРИЯ И НЕГО НЕ СИ ГО ДАВАМ

                  Коментар


                  • #84
                    Митков, пак си употребил всичките иконки, та не мога да те похваля за материала като хората!
                    ... а ето една останала:
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #85
                      Жоро дай някаква степен вече да му даваме на тоя Митков бре

                      виж скоро време излязло на пазара ново списание конкуренция на оффроуд-бг.

                      София внимавай в картинката да не ти измъкне Митков хлебеца
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #86
                        Няма, няма страшно! Митков е тайният консултант на София и тя му се отплаща в натура В доказателство към думите си ще приложа факта, че преди да тръгнем за Ерзберг Митков влезе в редакцията и след цяла минута тягостно чакане излезе с цял куп списания Off road !!!
                        Ха сега да каже, че не е било така
                        ... а на хорицата им съдират кожите за по три кинта на бройка
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          ми то тва ми е хонорара бе жоре
                          като няма все още списанието достатъчно средства
                          даи да направим нещо
                          да им помогнем на хората
                          иначе като няма списание как ще разберат хората че си спечелил в смолян например
                          даи да организираме някво по свестно разпространение
                          че да дръпнат малко хорицата напред с материала
                          Може би например ще е добра идея да сложиш по един стилаж на списанието във всяко от веригата си заведения
                          аиде и другите даите некви по свестни идеи да измислим

                          Коментар


                          • #88
                            незнам как ще стане но ще кажа на мойте приятели които карат да си го купуват

                            Коментар


                            • #89
                              Може всеки брой да върви с по един хамбургер
                              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                              MG Racing Team

                              Коментар


                              • #90
                                eee браво бе братчет
                                чудесна идея
                                ма сега жоро като я чуе и веднага ще каже
                                и с по един презерватив че бива да е
                                естественно закупен от аптеки МИТКОВ щото от другите аптеки тия никва работа не вършат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X