Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на мотор за висок човек.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на мотор за висок човек.

    Здравейте, от доста време гледам разни ендурота и немога да преценя кои кубици и модели са правилните за мен (190см. 90кг.). Карал съм BMW F650, но то не ставаше за нещо повече от черен път, а аз искам нещо с което да бродя из горите и калчищата без проблем. Като цяло гледам за 4т 250cc до 2500лв, понеже смятам, че 125 няма да могат да ме носят, а 450 ще са ми прекалено много. Какво трябва да гледам, ако може да ме насочите към някои определени модели. Благодаря!
    Последно редактирано от Fusion; 17-09-13, 15:44.

  • #2
    От: Помощ при избор на мотор за висок човек.

    Ако бюджета го позволява виж нещо 400. Suzuki DRZ 400 или Honda XR 400 на пример. Те не са толко агресивни като чисто спортните от рода на WR, YZ, CRF и тн...
    Иначе всички ендура подлежат на регулиране на височината. Окачването може да се променя в сравнително широки граници, слагаш си и едни повдигачи за кормило (ако вече не са сложени) и си готов.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при избор на мотор за висок човек.

      Много нагоре отиват 400 в бюджета.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при избор на мотор за висок човек.

        Мой приятел е 1.95. 100 кила и си кара Yamaha TTR 250. Всеки ден навърта към 70 -80 км. тъй като с него си ходи на работа и т.н. Мотора е много здрав. Има го около 5 години вече. само гуми и консумативи сменя. А и сега си сложа по - голяма задна зъбчатка и така. Моя съвет е огледай и ТТР Успех.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при избор на мотор за висок човек.

          Разгледах ги, харесаха ми. Другото което ми хвана окото беше Klx, някакви мнения за тях? И откъде си намирате части от рода на бутала, вериги, цилиндри? От чуждестранни сайтове като ebay?

          Коментар


          • #6
            От: Помощ при избор на мотор за висок човек.

            Първоначално публикуван от Fusion Преглед на мнение
            И откъде си намирате части от рода на бутала, вериги, цилиндри? От чуждестранни сайтове като ebay?
            Първо не знам от къде си, хубаво е да си попълниш изцяло профила. Второ, почти в всеки по - голям град има мото магазин.
            Следователно питаш, ако няма поръчваш. Ние се правили Yamaha r1, 2005 година и Симсон с педали и е имало части. Следователно, срока е 3 дни.
            За KLX, нищо не мога да ти кажа, Аз.Kawazaki-то е готино на визия,надявам се и от към здравина на двигателя и т.н. Най - добре ще е да потърсиш из форума писано, за него. Успех!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X