Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на 250 сс ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на 250 сс ендуро

    Здравейте,препоръчайте ми 250 сс ендуро(от японските),което е здраво и не много капризно от към поддръжка.Ще се използва за леки ендуро разходки,тежа 75 кг.Иска ми се да е след 2000 г.Мога да отделя 3000 максимум 3500 лв.Благодаря ви.

  • #2
    От: Избор на 250 сс ендуро

    Предлагам ти да разгледаж сузуки DR 250s, не са тежки, но са сравнително мощни, 30 коня са, дават добър разход, 4 литра в гората. Има ги от 2000 лева до 3000, като по-скъпите разполагат със стартер, който е много голямо преимущество пред манивелата. ЗА Yamaha WR 250 само добри думи съм чувал за тях,
    Балкан 50 MX/ Suzuki DR 125/ Honda Dominator 650/ KTM 250 SX
    Opel Frontera 2.3TD/ Lada Niva 1,7/ VW Golf MK2/ Mercedes 190D

    Коментар


    • #3
      От: Избор на 250 сс ендуро

      Yamaha ТТР 250.... 30к.с- 1998 година ми харесва. Мой братовчед го има, сигурно вече 3-4 години и само една верига и гуми сме сменяли.
      Аз съм 70 кг. Като му се кача на моторедката и си се разхождам из гората... ПРЕЗ СПОКОЙНО.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на 250 сс ендуро

        Мисля,че клоня повече към Ямаха WR 250,бях дочул от един познат,че много се чупели или май ставаше дума за 426,не знам...Не искам да оплювам никоя марка и модел,просто споделям какво бях чул.400-450 пак става и зимата мисля да карам,така че няма лошо да е по-мощен мотора.Клоня към 250,защото не знам дали 400-450 няма да ми е много голям,като за първо ендуро.Досега съм карал пистов мотор 1000 сс,185 коня и усещането за огромна мощност не ми е чуждо,но ендурото е нещо друго.

        Коментар


        • #5
          От: Избор на 250 сс ендуро

          Колега доколкото разбрах от предните постове мисла че едно вр-че 250 ще ти е тамън. А това с чупенето съм го слушам слушал и ми е омръзнало нищо общо с истината.
          0878424143
          0887424150

          Коментар


          • #6
            От: Избор на 250 сс ендуро

            Колега както батко Пепи ти е казал така е, а ако не му вярваш просто подписа му погледни освен синьо друго не е карал.
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар


            • #7
              От: Избор на 250 сс ендуро

              На мен също не ми се вярваше Ямахата да е лош мотор,това е марка доказала се във времето.Лоши мотори няма,има лоши собственици.Досега не съм имал Ямаха,но скоро може и да имам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X