Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дали е Хонда този мотор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дали е Хонда този мотор?

    Близко ми е, цената става! Но мисля, че не е Хонда. И да не е дали няма да ми върши работа по снимките как се вижда? Благодаря предварително!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda125.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:6011130
    Последно редактирано от nickbochev; 20-04-13, 09:36. Причина: заместване на линк със "снимка" на обявата
    HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

  • #2
    От: Дали е Хонда този мотор?

    Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
    ...Близко ми е, цената става! Но мисля, че не е Хонда. И да не е дали няма да ми върши работа по снимките как се вижда? Благодаря предварително!
    Прилича ми на Хонда,няма ги лъскавите накачалки които ги слагат по китайците.
    Последно редактирано от nickbochev; 20-04-13, 09:37.
    0888 074 049

    Коментар


    • #3
      От: Дали е Хонда този мотор?

      По-скоро е Априлия или Хускварна... или нещо европейско, но не е Хонда със сигурност.
      Последно редактирано от speedrifter; 19-04-13, 22:07.
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #4
        От: Дали е Хонда този мотор?

        Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
        ... Близко ми е, цената става! Но мисля, че не е Хонда. И да не е дали няма да ми върши работа по снимките как се вижда? Благодаря предварително!
        На мен ми прилича на инталянски мотор. Хонда монтират гарнетата обикновенно от дясната страна.
        Последно редактирано от nickbochev; 20-04-13, 09:37.

        Коментар


        • #5
          От: Дали е Хонда този мотор?

          Прилича повече на Husqvarna WR 125 96-98 или нещо друго европейско, но рамката не е японска, може да е някоя сглобка.
          Some call it a hobby, we call it a way of life!
          Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

          Коментар


          • #6
            От: Дали е Хонда този мотор?

            Уооу, Благодаря ви за бързите отговори! А дали си заслужава парите? Разбира се външния вид не говори нищо... Трябва да се послуша двигателя... Части дали ще мога да му намеря ако го купя? Пак ви благодаря!
            HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

            Коментар


            • #7
              От: Дали е Хонда този мотор?

              Свържи се с продавача , питай го какво пише на капаците , на рамата (ако има останали някакви номера ) , за да се разбере каква е марката и модела, тогава ще получиш отговор на последните два въпроса....външния вид ми изглежда доста "освежен" ,може и да не е оригинален .
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар


              • #8
                От: Дали е Хонда този мотор?

                А на самия двигател не трябва ли да пише

                Коментар


                • #9
                  От: Дали е Хонда този мотор?

                  Много ми прилича на старата ми Хонда .Двигателчето по снимките си е 1/1 с него.Генерата и изобщо като цяло са еднакви.Ако е ментак е доста добре изпипан което много ме съмнява
                  Uaz 469 2.4 D MB
                  KTM 600 ROTAX
                  Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                  Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дали е Хонда този мотор?

                    Сигурни са две неща, това не е Хонда и мотора не е произведен 98г. Тези предни калници са характерни за моторите произведени около 92-93г. иначе, като цяло ми прилича на някакво италианско ендуро, но какво точно не мога да кажа.
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дали е Хонда този мотор?

                      БЛАГОДАРЯ!
                      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дали е Хонда този мотор?

                        Иначе мотора хич не е за изпускане, гледай кви екстри има: температурен датчик, ЛАМПА ЗА СВОБОДНАТА, КЛАКСОН, фар и то с две светлини, стоп, а само да имаше и точна марка и година на производство, цена нямаше да има
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дали е Хонда този мотор?

                          И аз тъй викам
                          HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X