Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ktm SX-F sx-f450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ktm SX-F sx-f450

    Колеги, някой има ли наблюдения над този мотор случайно

    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2j5ic6

    или поне да споделите мнения за модела.
    Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

  • #2
    От: Ktm SX-F sx-f450

    Или този
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2j5ic6
    Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

    Коментар


    • #3
      От: Ktm SX-F sx-f450

      Нямат манивела, което за горско каране не е много добре. Не може да се разчита само на стартер.
      Последно редактирано от viki terzieva; 28-03-13, 18:15. Причина: Моля, ползвайте главни букви, точки и запетаи

      Коментар


      • #4
        От: Ktm SX-F sx-f450

        Аз пък разчитам само на стартер и съм много - ама много доволен точно от тази екстра!!!

        Ако всичко ти е наред проблеми няма, ако ли не и с манивела да е все тая!...


        п.п. Карал съм малко ( не съм го имал ) 2008г модела не е лош ама много сприхав ми се видя,ама нали си е SX!
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • #5
          От: Ktm SX-F sx-f450

          Като го претърколиш няколко пъти и падне акумулатора, чакаш гръмотевица да зареди.
          Последно редактирано от viki terzieva; 28-03-13, 18:16. Причина: правопис

          Коментар


          • #6
            От: Ktm SX-F sx-f450

            Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
            Като го претърколиш няколко пъти и падне акумулатора, чакаш гръмотевица да зареди.
            Нали се бяхме уточнили!! - ако всичко е наред, което включва и читав и акумулатор!

            А като се претърколиш няколко пъти за улеснение на акумулатора има и топъл старт.


            п.п. А лафа за гръмотевицата ме кефи иначе.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • #7
              От: Ktm SX-F sx-f450

              Кой доволен кой не мотор без манивела е пълна заблуда според мен щото съм видял няколко такива дето умира акумулатора и си дотам. Айде ако има опция да се бутне на скорост някъде по равното добре но ако е в някое дере няма как. АДИ пък слага някакъв "кит" и сега има и манивела но по спомен струваше няколко стотин лева дали си заслужава инвестицията не знам.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • #8
                От: Ktm SX-F sx-f450

                Първоначално публикуван от rosen1914 Преглед на мнение
                Над този имам наблюдения , не е в продажба поради някакви технически проблеми (напротив , обслужван много-добре) ,проблема е по-скоро в собственика - не може да го кара ... окачването му е RG3 - нищо общо със серийното .
                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                Коментар


                • #9
                  От: Ktm SX-F sx-f450

                  Като двигател дали са много крехки. Да очаквам ли при положение, че са на поне 4 години с взимането да се започне клапани, глава и т.н. или е много относително и ако се налага имате ли представа да нахвърляте ориентировъчни цени, ако на някой му се налагало да прави по скъпи ремонти. При положение, че бюджета е окло 5000лв. дали да търся по-евтин ктм(примерно exc 450 около 2004г. чух,че са доста по-евтини за подръжка-стоманени клапани,не са с пулове...) и после да влагам за почти задължително очаквани ремонти или да търся малко по скъп и да се надявам да изкарам сезона с минимални разходи? ИЛИ ТАКЪВ ВАРИАНТ С МИНИМАЛНИ РАЗХОДИ НЯМА
                  Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ktm SX-F sx-f450

                    Батко Пепи ти каза как стои въпроса с акумулатора. Това е направено за 30-40мин. да го запалиш един два пъти, не е като почнеш да бедстваш и само да палиш/гасиш и т.н. Дали като го вземеш ще почнеш с ремонтите е много относително.
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ktm SX-F sx-f450

                      Ти се досещаш : минимални разходи - минимален кеф!
                      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ktm SX-F sx-f450

                        Първоначално публикуван от rosen1914 Преглед на мнение
                        Като двигател дали са много крехки. Да очаквам ли при положение, че са на поне 4 години с взимането да се започне клапани, глава и т.н. или е много относително и ако се налага имате ли представа да нахвърляте ориентировъчни цени, ако на някой му се налагало да прави по скъпи ремонти. При положение, че бюджета е окло 5000лв. дали да търся по-евтин ктм(примерно exc 450 около 2004г. чух,че са доста по-евтини за подръжка-стоманени клапани,не са с пулове...) и после да влагам за почти задължително очаквани ремонти или да търся малко по скъп и да се надявам да изкарам сезона с минимални разходи? ИЛИ ТАКЪВ ВАРИАНТ С МИНИМАЛНИ РАЗХОДИ НЯМА
                        Според мен минимални разходи няма , не се знае какво може излезе за смяна , затова по-добре малко по-евтин и да заделиш повечко пари.
                        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ktm SX-F sx-f450

                          Роска не съм имал такъв,но от хора с дългогодишен опит с този мотор знам ,че ако имаш читав акумулатор падане-няма,обаче и на мен ми се вижда съмнително,а останалото което знам е,че хвърля водата доста лесно ,което ще рече че има нужда от тунинга на водната помпа-200лв. и други маркучи.Друго,което не ми допада е че е само с 4 скорости и са доста дъги все пак си е крос-доста рязък.Не мисля,че е най-удачния вариант за гора.По-скоро виж това-
                          http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2jdfad

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ktm SX-F sx-f450

                            Такава опция да не ти падне акумулатора в гората няма. Ако си на писта съм съгласен. Защото точно тия Ктм-чета им монтират перки против "извиране" което аз одобрявам но и това са пари .А точно тия перки въртят и при изгасен мотор докато не охлади и като трябва да запалиш в тоя момент и нали се сещаш колко ток му трябва. Така няколко пъти и замина та дори и най-хубавия акумулатор да се сложи. Съвет от мен ако ще се кара ендуро то си има модели ендуро ехц например и моделите 2005,2006,2007 са доста по чирави от по-новите 2008-2009. Пак казвам това са мой наблюдения защото все пак съм заобиколен от такива мотори и никой не задължавам да се съобразява с моето мнение.
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X