Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първият ми мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първият ми мотор

    Здравейте приятели искам да си закупя някакъв мотор, кросс или ендуро но моля ви препоръчайте ми някаква марка . Ориентирал сам се кам ,Ямаха YZF 400 или KTM SX 450 Кой е по здрав , и скъпа ли е поддръжката. Предварително благодаря

  • #2
    От: Първият ми мотор

    Първоначално публикуван от sheriffreg Преглед на мнение
    Ориентирал сам се кам ,Ямаха YZF 400 или KTM SX 450 Кой е по здрав , и скъпа ли е поддръжката. Предварително благодаря
    А как успя да стигнеш до тази тема.

    Коментар


    • #3
      От: Първият ми мотор

      Приятел,тук е малко по различен форум от останалите.Начина на получаване на информация е друг.
      Първо ползваш търсачката и четеш ама много четеш.След това питаш.
      Сега да се опитам да ти помогна.
      Първо уточни какво ще караш-ендуро или крос.Посочените от теб машини са кросови.Ако си без много опит и ги караш като ендуро ще те морят повечко.Нямат стартер и фар.Скоростите им не са съвсем сметнати за ендуро.
      За подръжката-ако ги поддържаш както трябва не е евтино.Още повече тези,които си посочил не са първа младост.
      И последен съвет,когато купуваш мотора вземи някой,който наистина разбира за да го прегледа.
      Успех.

      Коментар


      • #4
        От: Първият ми мотор

        Хора това лято мисля да си взема CZ 350 но се двуумя дали да е 6в или 12в моля който знае да ми обясни разликата между 6в и 12в и да изкаже мнение и да каже кое е по бързо

        Коментар


        • #5
          От: Първият ми мотор

          Естествено че червеното е по бързо.
          Макар, че други цветове май не съм виждал много : )

          Виж един - два ред-по надолу потърси темата "CZ vs ИЖ - кое да избера". Има много материал за четене.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X