Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    За тези които не са разбрали пост 2624

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=88978
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #62
      От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ
      Тоя подпис, важи с пълна сила във всякаква ситуация и много добре казва, че мотора може да е от миналия век ,но.... има ли кой да го кара - го кара. На неопитния и от сандъка да е, и 2Т, и 4Т да е - като не може - не го може.
      Един прост пример - колко човека ще се съгласят, че YZ-125 от миналия век, става за Ендуро или за Х-крос? Сигурно никой .
      А младежа, с №1 на гърба, прави чудеса с него - на Пловдивския панаир миналата година, преминаваше през пирамидите, през които само със стълба човек може да преодолее ........... Така, че и човешкия фактор е много важен - не само, кой каква газ дава и кой мотор колко се закопавал.
      Gas Gas ec 250

      Коментар


      • #63
        От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Най добрия мотор за сняг е 4т,може да вози по двама.

        Коментар


        • #64
          От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Добре де къде е логиката тогава,значи с DR-а карам пътеките пък със супер модерните мотори за екстремно ендуро няма да мога
          В момента караш средство за предвижване което няма нищо общо с мотор затова

          Не си мисли че като си качел 5 пътека си най добрия.Аз мога да ги кача и с колело като го нося и бутам и после да викам ей качех се с колело.

          Пък за снега в неделя ще е супер -13 който иска да заповяда.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #65
            От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            Най добрия мотор за сняг е 4т,може да вози по двама.
            Да това е мой мотор но не е по добър от 2т.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #66
              От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Но и двамата бутат и аз на помощ. 4тНатиснете снимката за да я уголемите

Име:156007_146691388712857_6589032_n.jpg
Прегледи:2
Размер:87.5 КБ
ID:5442474
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #67
                От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                В момента караш средство за предвижване което няма нищо общо с мотор затова

                Не си мисли че като си качел 5 пътека си най добрия.Аз мога да ги кача и с колело като го нося и бутам и после да викам ей качех се с колело.
                Тъй тъй,спокойно ще го видим и твоя супер мотор за екстремно ендуро,на пътека която до сега не е качвана от мотор,моето средство за придвижване със сигурност не може да я качи,затова няма да я карам но ще се кача пеша да снимам.Затова трябва да видим как ще се справи един супер мотор,но сега няма смисъл да се пробва защото има един пръст сняг и ще роди преждевременно в 7-ия месец,затова нека изчакаме поне да си мине бременността нормално и чак тогава да роди.

                Коментар


                • #68
                  От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Тъй тъй,спокойно ще го видим и твоя супер мотор за екстремно ендуро,на пътека която до сега не е качвана от мотор,моето средство за придвижване със сигурност не може да я качи,затова няма да я карам но ще се кача пеша да снимам.Затова трябва да видим как ще се справи един супер мотор,но сега няма смисъл да се пробва защото има един пръст сняг и ще роди преждевременно в 7-ия месец,затова нека изчакаме поне да си мине бременността нормално и чак тогава да роди.
                  Раждала и ще ражда ей ми то такива пътеки колкото искаш дет и за катър не стават.

                  На моите аз от горе ще те снимам защото ще изляза пък те ще носиш
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #69
                    От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Раждала и ще ражда ей ми то такива пътеки колкото искаш дет и за катър не стават.
                    Не бе не е за катър,нормална пътека си е,но е стръмна моят покойник не може да я качи,нали съм ти пускал снимки от нея.Ако не бях паднал щях да ви я покажа,бат Дак точно за нея беше дошъл,точно над Беш Бунар,иначе има и една където и за катър не става,минах я на спускане та си оплюх брадата,за качване просто не ми се мисли.
                    Последно редактирано от hristo jivota; 11-01-13, 14:00.

                    Коментар


                    • #70
                      От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Пак глупости ми говориш как караш в сняг на четвърта с мотор където няма живи набори.

                      1.Този кетюк като се окопай няма вадене пък за палене да не говорим
                      2.Ако е толкоз добър нямаше да го запрят от производство.
                      3.Ти кого си имал ХР та знаеш.
                      Покарайте малко МОТОРИ не бънгий и тогава пишете.
                      С едно каране на един мотор не може да се дава мнение.
                      До скоро и аз си смеех някой като ми кажеше че 2т има по добри ниски от 4т.
                      Но като се качиш на 2т ЕНДУРО от 21 век оставаш така
                      Стояне,мисля че си пуснал темата всеки да си каже личното мнение,а не да се заяждаш с хората с различно от твоето мнение.Може да не съм имал ХР,но съм карал на Жоро не един път и жалко,че го продаде,защото веднага бих ти хвърлил ръкавица да проверим,но не към Дерменка,защото за там естествено 2Т по-лесно се носи от 4Т -разликата в килограмите е безпорна.Може и да не съм прав,защото в заглавиета на темата не е уточнено за каране ли става дума или за носене.
                      И пак ти казвам,това е моето лично мнение,с което не ангажирам абсолютно никои,така че и ти не бери грижа кой какво кара.Всеки кара това,което може да си позволи.Мисля да спрем до тук и да не спамим повече темата
                      Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                      Коментар


                      • #71
                        От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                        .....Мисля да спрем до тук и да не спамим повече темата
                        Как ще спрем бе, я извади веднага снимката на твоето творение за сърнето!!!


                        п.п.Къде се губиш бе Светльо за много години.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • #72
                          От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                          Как ще спрем бе, я извади веднага снимката на твоето творение за сърнето!!!


                          п.п.Къде се губиш бе Светльо за много години.
                          С експеримента нещо не се получи,мотора се заби като пирон в кисело мляко.

                          Коментар


                          • #73
                            От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                            Стояне,мисля че си пуснал темата всеки да си каже личното мнение,а не да се заяждаш с хората с различно от твоето мнение.Може да не съм имал ХР,но съм карал на Жоро не един път и жалко,че го продаде,защото веднага бих ти хвърлил ръкавица да проверим,но не към Дерменка,защото за там естествено 2Т по-лесно се носи от 4Т -разликата в килограмите е безпорна.Може и да не съм прав,защото в заглавиета на темата не е уточнено за каране ли става дума или за носене.
                            И пак ти казвам,това е моето лично мнение,с което не ангажирам абсолютно никои,така че и ти не бери грижа кой какво кара.Всеки кара това,което може да си позволи.Мисля да спрем до тук и да не спамим повече темата
                            Приемам всякакви ръкавици от 4т давайте сега е момента докато има сняг.
                            Светльо пък на теб ти давам един ХР 400 ела да ми покажеш как си ходи с него сега до Дерменка.

                            Ще ти да и Жокер ще карам пред теб. но всеки си кара за без помощ от приятел.

                            Така ще се реши спора. кой ще стигне там на гряана
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #74
                              От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                              Стояне,мисля че си пуснал темата всеки да си каже личното мнение,а не да се заяждаш с хората с различно от твоето мнение.
                              Май си чел между редовете точно за това съм я пуснал
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #75
                                От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Намерих нещо много яко, само където не е казал и 2Т
                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Аз съм на СУЗУКИ и от ямаха съм доволин.Но от КТМ никага.Нали хората са го съкратили Карам Тикам Мъчасе.
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X