Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XT 600 - Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

    За нуждите, които си написал мотора става чудесно. Всичко останало за този модел е написано в темата и можеш доста да разбереш за модела. На 184см височина и 100кг. тегло няма да ти е тежък.

    Коментар


    • #92
      До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

      Първоначално публикуван от Tarkan Преглед на мнение
      Здравейте, колеги, толкова ли няма някой запознат да ми отговори?? Търсих из форума доста но не намерих информация за този модел на ХТ 500?
      Дали става за нуждите за които съм писал? Поздрави!
      Мотора е идеален за теб и за това което ти трябва , кажи номера на двигателя така ХТ500 е много относително , почти съм убеден че двигателя е 3TB , ako e така направо го вземай тва е мотор доказал се със времето щом е на познат мотора качи му се покарай го и това е, ако си мислиш че ще ти е тежък ела да ти дам да покараш баткото на ХТ-то Супер Тенере , после ще ти се стори като колело , с времето ще му свикнеш .
      поздрави !!!

      Коментар


      • #93
        От: До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

        За Yamaha xt600 E им дават допустим разход на масло от 250 до 400 мл. на 1000 км.

        Коментар


        • #94
          От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

          Колеги а какво трябва да се гледа при избора на Yamaha Xt 600

          Коментар


          • #95
            От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

            Първоначално публикуван от dinto0o0 Преглед на мнение
            Колеги а какво трябва да се гледа при избора на Yamaha Xt 600
            Eми аз мисля че първо трябва да започнеш от налягането в гумите.

            Коментар


            • #96
              От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

              Взимай мотора няма да съжаляваш .Моето е хт600.

              Коментар


              • #97
                От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                Колко масло събираше това хт600-94г

                Коментар


                • #98
                  От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                  Тази тема май е поумряла

                  Коментар


                  • #99
                    От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                    Поумряла е, но аз ще я съживя тия дни
                    Взех си XT 600, по документи 84-та година, но имам леки съмнения..Та мотора има доста неща за правене и след като го отремонтирам, ще дам прясна информация...ако още някой ги кара тези мотори

                    Коментар


                    • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                      Здравейте! Имам проблем - мотора прекъсва и духа из въздушния филтър,а не дърпа. Пробвах с други свещи, кабели, бубини , ЦДИ, но проблема си остана. Регулирахме и клапаните, но без резултат. Възможно ли е да има изгорял клапан?

                      Коментар


                      • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                        При оглед ме притеснява винаги шумното работене на двигателите,нормално ли е за големите едноцилиндрови ендура по-шумното работене?

                        Коментар


                        • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                          Първоначално публикуван от Robeto Преглед на мнение
                          При оглед ме притеснява винаги шумното работене на двигателите,нормално ли е за големите едноцилиндрови ендура по-шумното работене?
                          Ами не е съвсем нормално ,но повечето така си работят и нямат проблем .

                          Коментар


                          • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                            От шум до шум си има разлика. Моя си е трактор, в сравнение със машина 20 години по-нова от него. Това обаче не значи, че моя няма да я надживее със спокойно каране и правилна поддръжка. Има и нещо друго, че въпреки много си години тези машини са правени с качествени материали и не е пестено. В смисъл, ако сега трябва да се произведе този мотор - напр модел от 1984 година, инженерите биха променили доста неща, за да падне производствената цена.Естествено ще добавят доста съвременни възли, но ще порежат други. Както и да е, аз се отплеснах в моите си разсъждения. Успех в търсенето.

                            Коментар


                            • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212603

                              Коментар


                              • От: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                                Някой може ли да ми каже размерите на лагерите на тройниците? Няма да сменям, вълнува ме един въпрос по пвод смяната на предницата на ХТ с такава от КТМ....или ако някой е правил процедурата с предница от друг мотор да сподели. Чувам мнения, че ще стане с предница от тт/ттр ама...?
                                Yamaha XT​M600E '98
                                Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X