Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XT 600 - Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

    Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение


    ....от девети до единадесети....при повече късмет и ако не те спънат матурите, можеш и до ВУЗ да стигнеш
    С други думи: този мотор НЕ става за състезания!
    Хоби клас се въведе в началото на този сезон, но трасетата в повечето случаи са същите като тези на експерт, но с по-малко обиколки.
    За състезание ти трябва ЛЕК мотор със стабилно окачване.
    Най-евтиния вариант в случая е някое 250 2Т ендуро.
    DCRT®

    Коментар


    • #47
      До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

      Мерси Ива въпроса ми не беше за само за този мотор а за мотори от тази кубаратура
      Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

      Коментар


      • #48
        До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

        Как да ти кажа, че всичките мотори с тази кубатура НЕ стават за състезания (с някакви много малки изключения) Или требе да си много яко добиче, или да си много добър за да караш с такъв мотор. А щом се каниш за клас хоби ...
        Ако отидеш в раздел "Шампионати, състезания, спортни прояви" раздел Ендуро - там има публикуван правилник, според който клас "Ендуро Експерт" се поделя на 3 класа - Е1 Е2 и Е3 - към последния се причисляват и 600сс, а клас "Хоби" е общ - няма подразделяне.
        В този правилник със сигурност ще намериш и още неща, които те интересуват.
        DCRT®

        Коментар


        • #49
          До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

          10x
          Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

          Коментар


          • #50
            До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

            Имам един въпрос. Някой от вас дали е откачал/закачал жилото на смукача от карбуратора? Дали може да се направи на полеви условия с подходящи инстументи? Трябва ли да се свали карбуратора?
            Пита защото като ми правиха синхрон на карб. не са закачили жилото и сега в студа не пали.

            Коментар


            • #51
              До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

              Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
              Слави,айде да не се зальгваме.Няма Ямаха,дето да не гори масло.Нищо лично,просто е факт неуспорим.
              всеки двигател дори и нов гори масло,въпроса е колко гори!
              Величко Попов
              0882496036
              [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

              Коментар


              • #52
                До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                Надявам се в събота да се сдобия с тази машина става дума за XT600.Първи мотор ми е и се надявам ,че ще ми пасне след всичко изчетено.Ще го ползвам главно за релакс по родните чукари.
                Имам едно въпросче.Каква е дължината на мотора защото мисля да го вкарвам в комби за да си го докарам?
                КТМ 400 EXC

                Коментар


                • #53
                  До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                  Незнам колко е дълъг, но в Рено Еспейс влиза без предна гума между седалките и остават даже около 20 сантиметра отзад до прозореца.
                  YAMAHA WR450F

                  Коментар


                  • #54
                    До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                    Колега датие честито с здраве да го караш ама в комбето малко трудно дъго събереш .По добре намери някои с микрубусче да ти го закара.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                      Докарах си го с комбето без проблем без да източвам никакви течности.Вече дори му врътнах и 80 км. оф роуд
                      КТМ 400 EXC

                      Коментар


                      • #56
                        До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                        Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                        Докарах си го с комбето без проблем без да източвам никакви течности.Вече дори му врътнах и 80 км. оф роуд
                        Нека ти е честито,пожелавам ти безаварийно каране!!!
                        Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                          честито колега.пожелавам ти безаварийно и най-вече безкрайно каране
                          АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                          Коментар


                          • #58
                            Joro

                            Колеги скоро си купих ямаха ХТ.Интересува ме колко масло сабира и докато е студен двигателя работи шумно,след като загрее работи тихо,норламно ли е това??Ако можете да ми помогнете ще ви бьда много благодарен!

                            Коментар


                            • #59
                              Още един с Yamaha XT 600

                              Здравейте,
                              Темата е добра и полезна. И реших да се похваля с новия ми мотор. Не съм убеден, че тука му е мястото, но......
                              Сега по същтество - с удоволствие бих се видял с колеги които карат Yamaha XT 600, за да обменим информация. На мен това ми е първи такъв мотор.
                              0886 737 128
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #60
                                До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                                Здравейте, темата е много хубава и доста изчерпателна .. мотора е найстина добър и доста издръжлив.Но при мен се появи проблем от още неустановен характер а именно .. мотора си работеше много добре до момента преди да се случи въпросната "инфекция" но в един момент мотора започна да прекъсва добудах го до вкъщи и от тогава не е запалил. Ток идва. .какви ли не свещи сменихме,бензин също му идва.. дави.. след дълго ритане... променяхме нивото на карбуратора и какво ли не .. и не иска да пали и не иска. Само да спомена че преди ни даваше големи проблеми с свещите защото работеха по няколко дни и мотора спираше да работи,след като сменим свеща се оправяше но този номер вече не работи.
                                [Ако администраторите сметнат че ръпроса ми е за тази тема за го изтрият и мойте извинения ]]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X