Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждая се от съвет при избор на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждая се от съвет при избор на мотор

    Здравейте!!!
    - Нуждая се от помощ, начинаещ съм а искам да си купя кросов мотор но не знам колко кубиков. Висок съм 1.80 И тежа около 85кг, Не съм пълнолетен. Казаха ми да търся 125cc Но мисля че ще ми е доста малък, а както казах вече не разбирам много, за това реших да попитам тук, ако някой знае колко Кубиков ще ми е удобен моля да да напише коментар а ако може и марка и модел Много ще съм благодарен!!

    Последно редактирано от nickbochev; 29-04-12, 16:00. Причина: корекция размера на шрифта

  • #2
    От: Нуждая се от съвет при избор на мотор

    Колега явно си събирал мнения от тук, от там и е добре, че посочваш килограмите и ръста си. Според мен при избора на мотор за теб е важно да изясниш, какво имаш в предвид под думата начинаещ??? Също така имаш ли изобщо някакъв опит с други мотори или пък скутери, ако имаш то на какъв терен е станало това и т.н. Ако наистина търсиш кросов мотор, то 125 2Т не мисля че ще ти бъде малък. Не мисля, че е редно да скачаш директно на 250 2Т, защото там не е шега работа. Също така добър вариант за начинаещ е 4Т мотор 250 сс, но пък първоначалната инвестиция е по-голяма. Хайде стига толкова съм писал, че накрая няма да можеш да ме разбереш. Желая ти късмет
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X