Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KLX 300R help

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki KLX 300R help

    Та значи да започна от начало.Карал сам доста години шосеен мотор парвият от които беше сузуки гсх-р 750 талпа 91г след което си взех сузуки срад с които се научих да кантаря и то доста ,но живота ме обарна на 360градуса и се наложи да го продам .Но след 6години прекасване реших че е време пак да си взема нещо ,(то кравта вода не става) и взех нещо по слабо смених шосения с ендуро, че доста приятели си отидоха с тези шосеики .Та да се варнем на вапроса изпадна ми едно ХТZ 660 94г и в интерес на истината доста ми допадна варви си хаиванчето кантаря си аз готинко, но гледам тука направили кросова писта (става вапрос за град Хасково) абе погледах малко и се запалих по кроса ,изчаках да си трагнат тези с кросаците и се пуснах да вратна неколко обиколки от началото бях жива скраб то и мотора в последствие разбрах че е цели 193кг танк направо като скоча по с акала си и направо цепя земята и след доста обиколко можах да вратна пална обиколка по трасето.Но се разбра че с този танк нема да е поразтарсих се за нещо по леко но много различни акали от много хора та тука в една тема прочетох един линк много полезен за което благодаря на човека които го е пуснал http://www.motorcyclespecs.co.za точно се чудех каде мога да прочета за моторите нещо като техническа литература и данни та този линк ми беше от полза,та се спрях на този модел КЛХ 300Р доста лек го дават 106кг направо като кросовите а и достатачно мощен, но искам и от някои по запознат да ми каже този модел ще иска ли тези задалжителни те прегледи като смиана на пулуве преглеждане на саеденител и тнт. на там 10 часа или както там беше,както при кросовите или е по непретенциозен и може да се кара като ендурото просто смазване на верига и така ще се радвам на савет.

  • #2
    Re: Kawasaki KLX 300R help

    Съвсем непретенциозен си е, единствено ще трябва да си проверяваш лагерчета и втулки по задното окачване, по двигателя поддръжката няма нищо общо с чистия кросак. Но имай предвид че не е лек като чисто кросов мотор и може да се отрази добре да му направиш окачването малко по-твърдо.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      Re: Kawasaki KLX 300R help

      Постепенно все-повече хора си взимат Kawasaki-ta , много съм доволен ,България ще позеленее!
      EXTREME

      Коментар


      • #4
        Re: Kawasaki KLX 300R help

        ами аз принципно сам фен на сузуки но като гледах даните на моторите маи това КЛХ-че наи ми отарва а за тежкото си е много лек дори 106кг си е доста леко в сравнение с този танк които карам 195кг а сега ж града си взеха чисто ново кавазаки кх250 тои е на 92кг значи с 106 си е сота добре.А принципно некои знае ли колко пари може да се намери такав 96г бак бил и ваншно зле

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X