Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

    Здравейте колеги четох доста за тези два мотора ,но така и не намерих сравнени двата кой е по здрав и даракоустойчив?Като предимства Сузукито е със стартер но е по тежък и е с водно охлаждане за разлика от хондата която пък е по стар модел и има доста добри отзиви за здравината му.Мотора ще ми трябва главно за в гората и през лятото из града.Много ще съм ви благодарен ако колегите които имат опит с тези два мотора да споделят мнението си.


    Поздрави

  • #2
    От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

    Ще кажа само това-макар и да съм привърженик на хонда,след хр 400 взех дрз 400 и не сбърках.И двата ги бива,но според мен везната клони към Сузукито/по съвременен мотор е от хр/

    Коментар


    • #3
      От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

      Ако се поинтересуваш от пътешествието на едни руснаци от миналата година,дето са минали от Санкт Петербург до Камчатка,цял Сибир и т.н.,човека с най-малко проблеми е точно този със същото Сузуки!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #4
        От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

        drz 400 е една много надежна машина имал съм удоволствието да го карам 3 години из горите единствен недостатак е че е малко тежак всичко друго е плюс ++++++++.

        Коментар


        • #5
          От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

          Карах ХR около година незаминим е НО няма стартер,което е минус отвсякъде сега пак около година карам дрз катерач е от всякъде като хондата но има и стартерррррррр може да го погледнеш в купува продава.Успех.

          Коментар


          • #6
            От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

            Благодаря колеги за мненията и аз клоних към ДРЗ-а заради стартера но не бях сигурен в надеждността му...колкото ХР-а.А иначе има ли разлика във вървенето между двата?

            Коментар


            • #7
              От: Хонда ХР400Р или Сузуки ДРЗ 400Е?

              Има. И не само във вървенето, но и в окачването.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X