Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстой покупка на Каджива 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предстой покупка на Каджива 600

    Незнам дали мястото на темата и е тук,но искам да споделя с вас, ча съм на ръба да купя една Каджива 600куб. '94-95г. дори модела не и знам. Днес го покарах... доста е тежичък, но и много силен наистина, а аз за първи път карам ендуро. Предните амортисьори са изпуснали, маслото е за смяна, гумите за прилични, проблем в стартера, а е без манивела. Офертата е уникална според мен - 800лв. но проблема е, че е без документи. Имам каде да я карам-цял балкан имам до нас и според мен си заслужава парите - все пак ще си правя удоволствието
    вашето мнение...?
    Благодаря!
    Последно редактирано от torozoff; 15-04-07, 21:20. Причина: Смяна на заглавие
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

  • #2
    Re: Предстой покупка на Каджива 600

    Удоволствие незнам,но ще има главоблъсканици голями,с намирането на части,документите и др,По добре събери още малко парички и си вземи нещо свястно-Източно
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      Re: Предстой покупка на Каджива 600

      е да... това е кофти, че без документи само нашия балкан ще мога да обикалям. За частите изобщо не съм наясно как стои въпроса с доставката им. Но за 800лв. друго не може да се очаква. нямам възможност в момента да отделя повече и това е единственото, което мога да си позволя
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #4
        Re: Помощ за покупка на Каджива 600

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        ..., проблем в стартера, а е без манивела. Офертата е уникална според мен - 800лв. но проблема е, че е без документи. Имам каде да я карам-цял балкан имам до нас и според мен си заслужава парите - все пак ще си правя удоволствието
        вашето мнение...?
        Благодаря!
        Ами ако удоволствието ти е да буташ - купувай! Какво ще правиш ако паднеш в някоя долчина и удавиш мотора, после акумулатора падне (или откаже стартера както пишеш че има проблем) а нямаш манивела??? После удоволствието да буташ това поне 150кг чудовище е направо неописуемо!
        Откажи се!
        Купи нещо по леко и главно с яка манивела. Документи за балкана не ти трябват, трябва ти сигурен и лек мотор.
        born to be wild
        Кольо Ковачев

        Коментар


        • #5
          Re: Предстой покупка на Каджива 600

          започнахте да ме разубеждавате... проблема в стартера е решим,но както каза, ако се удави и неможе да запали... беля
          а и наистина е тежак мотор,по чукарите няма да е особено удобен.
          Един пич ми предлага Кавазаки КМХ125 (1000лв) дали това не е по-удачен вариант ???
          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • #6
            Re: Предстой покупка на Каджива 600

            Мисля, че офертата за кавазаки-то е много по-добра. Виж CECO_KANGOTO също си продава неговият КМХ 125
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • #7
              Re: Предстой покупка на Каджива 600

              Макар и да е СОЦ машина... бих ти дал съвет да вземеш ЕТЗ 250 от колкото такова нещо ! Със съвсем маааалко пипване тук и там стават доста добри машинки да не казвам най-доброто ендуро за по финансово затруднени хора ! Повярвай ми никое друго ендуро няма да ти предложи смяна на бутало сегменти, лагер, бутален болт, зегерки и шлайф за скромните 65-70 лв. ! А това дето се вика си е основното което .... трябва да се прави ако не нещо друго ако искаш да върви поне мотора !
              И плюс това тази машина е доста дурако устойчива и единственото с което трябва да внимаваш е скоростите ( да ги пазиш да не се ръчкат много че чат пат се чупят) но да ти кажа чесно и ремонта им от друга страна също не е скъп ! Така че... ти си знаеш.. а колкото до офертата с кавазакито.... аз също бих взел кавазакито от колкото Каджива !
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X