Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на мотор без оглед от чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на мотор без оглед от чужбина

    Здравейте. Имам следния въпрос. Какви рискове крие закупуването на мотор без да можеш да го видиш, да го пинеш , да го усетиш . Та ето за този мотор става дума :

    http://www.xe.gr/pages/Details.aspx?...=a&pageSize=10

    По принцип имам човек които е в Гърция и може да го огледа, но не е от най компетентните хора които могат да ти кажат нещо. Вие какво мислите по въпроса ? Какво мога да му кажа да гледа ???

    При евентуално закупуване може ли да имам някакви проблеми на границата ???

    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

    Абе момче защо си решил слепешком да бъркаш в торбата?За тия пари моторетки бол,а като ги знам византииците какви стопани са!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #3
      От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

      Колега риска е около 980евро, защото не знаеш какво ще получиш. Едва ли някой тук ще ти каже "Давай взимай смело", въпреки че би те улеснило.

      Коментар


      • #4
        От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

        Не съм се втурнал да кУпувам , присто ми стана интересно какви рискове крие. Не знаех че и гърците са мЪрлячи от към подръжка.
        Благодаря за отговора

        Коментар


        • #5
          От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

          Колега с три минути търсене в mobile-то намерих три Hond-и от България. Вярно - с петстотин, шестстотин лева повече са, но пък са по-лесни за оглед. Като гледам мотора е лъскарка, но това нищо не значи.

          Коментар


          • #6
            От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

            Прав си че не трябва да се втурваме на лъскавото. Стана ми интересно просто. Благодаря .
            Относно ЦРМ250 какво мислити като за първи ендуро мотор ? По принцип сега карам Хонда ЦБ400 , но това си е шосеен мотор и няма нищо общо с ендурото. Карал съм малко общо взето такъв тип мотор и той беше 125 4т Ямаха на пистата на Джанавара във Варна. Някакъв савет да ми дадете какво ще е подходящо за мен ?? Предочитам да е 2т че хубави отзиви чувам за тях

            Коментар


            • #7
              От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

              Единственото, което знам за теб е че си карал кротък naked мотор. Така дори и спекулации по въпроса не мога да направя.

              Ръст, килограми, години и терен на който ти се кара ще споделиш ли с останалите?

              P.S. По-долу гледам си попитал за Suzuki RMX - това е добър мотор за начало... Мисля, че от форума VaHk0_ имаше такъв и беше доста доволен от него.
              P.P.S. Сега, като се замисля... май и Димитър по едно време май караше такъв... дали не беше RM вече не помня честно казано.
              Последно редактирано от господин никой; 03-02-11, 13:53. Причина: P.S. добавка...

              Коментар


              • #8
                От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

                Щом си от Варна, погледни Кавазакито, което продавам. Ще ти хареса!

                Коментар


                • #9
                  От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

                  Като ги познавам съседите, то съм сигурен, че ако отидеш там и знаеш езика или някой превжда, цената ще е доста по-ниска от обявената. Така че, не се лъжи да купуваш дистанционно баш от византиец.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

                    Кавазакито го видях и наистина много ми хареса , проблема е финансов , мерси все пак за предложението.
                    Висок съм 174-5см , тегло 66-7кг , 25 г. Терена на който съм карал е за мотокрос със много скокове. На него тренират от Crazy Fox Varna . Там съм направил първите стапки към този спорт , но не съм карал кой знае колко , но достатъчно да се зарибя много

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Като ги познавам съседите, то съм сигурен, че ако отидеш там и знаеш езика или някой превжда, цената ще е доста по-ниска от обявената. Така че, не се лъжи да купуваш дистанционно баш от византиец.
                      Аз имам познат който е там о принцип и може да огледа мотора. Той също кара мотор но шосейка , а тя няма нищо общо. Знае гръцкия добре и може да направи някакъв пазарлък за цената, но какво да му обясня да гледа незнам.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Закупуване на мотор без оглед от чужбина

                        Както вече и други казаха преди мен, Хонда црм 250, Кавазаки КДХ 220 Р, Сузуки РМХ 250 и Ямаха вр 250 дт (или нещо такова се водеше старото 2т ендуро на Ямаха) са мотори в един клас.Като се вземе в предвид възрастта им се подбира този в по-добро състояние.
                        Всеки модел си има и свои проблемни места предполагам, като за РМХ-а мога да кажа че това са изпускателните клапи и е добре да се чистят поне 1-2 пъти годишно (в моя случай на пролет и на есен), но не е нещо трудно и отнемащо много време деиствие.

                        Добре е да дадеш малко информация за себе си за да знаят хората към какво да те насочат.

                        И да, аз карах известно време РМХ който сега поради наличието на други мотори в гаража рядко припалвам дори за кръгче в квартала така че също бих го продал.
                        Последно редактирано от VaHk0_; 03-02-11, 14:23.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X