Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мога ли да разчитам на малко помощ при закупуване на мотор от ендуристите във Варна ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мога ли да разчитам на малко помощ при закупуване на мотор от ендуристите във Варна ?

    Харесал съм си този мотор. http://www.mobile.bg/51283235039632437
    Мога ли да разчитам на някоЙ, който е имал или има все още такъв да дойде с мен при евентуален оглед на мотора. По това, което съм чел във форума ми става ясно, че инфото, което дават не е точно така, както го пишат в обявите. Благодаря предварително.

    Ако може някоЙ да ми каже така, като гледа снимката, дали моторът е тази година, която пише на обявата. И не е ли около 40 коня, а не както пише 53.
    Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-11, 16:31. Причина: "някой" се пише с "Й" накрая, а не с "И"

  • #2
    От: Мога ли да разчитам на малко помощ при закупуване на мотор от ендуристите във Вар

    Да моторчето е около 40 коня, за годината - не е 98, по-стар е с поне 3-4г, но ако искаш се свържи с мен по skype - VaHk0_ или ако искаш кажи да ти дам телефонен номер да ми се обадиш да поговорим.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      От: Мога ли да разчитам на малко помощ при закупуване на мотор от ендуристите във Вар

      Немога да те намеря в skype. Пробвай ти да ме намериш ако можесш че ще ми е полезно да поговорим.
      skype - " kalinak_ "

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X