Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pit Bike

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Pit Bike

    Първоначално публикуван от grizi Преглед на мнение
    Я мненията ми се появили

    Благодаря @Явор

    Аз карам една подобна тротинетка, двуместна Ямахичка за из града в момента, ама едно момче я капарира и сега си търся нещо по проходимо.

    Много е красив тоя X-Road еййй , ама май за мойте стинки ще ми дадър само кръгче с нег
    Познах ли му цената от 6хил.

    Няма ли по евтина разновидност, или по стара година модел, или втора ръка, някакъв технически брак

    А този OFFROAD-125 http://www.vromos.com/products_show....4&ProductID=71 колко струва ?

    х10 че се занимавате с непросветената ми личност
    Ще те уредим с моторче спокойно желание да имаш, виж им сега цените като нови:

    SACHS MadAss 125 - 2050$

    SACHS X-Road 125 - 2990$

    VROMOS Offroad 125 - 2125$

    Ако точно това те интересува ?


    Ще те зарадвам !!! Имам един който аз съм го покарвал от време на време и ще ти го дам за 1500$ перфектен си е просто вече не могада го продам като чисто нов.

    Коментар


    • #17
      Re: Pit Bike

      Този VROMOS Offroad е перфектен вариант за момиче като гледам. Йози търсеше за приятелката си, а този ми се струва много подходящ избор
      grizi побързай, за да не те изпреварят
      DCRT®

      Коментар


      • #18
        Re: Pit Bike

        Благодаря за офертата, въпреки че се бях огледал в супермотото, това определено не е за изпускане

        Ходих и до Еди моторс тая Събота да погледна КМХа, ама го бяха продали. То май всичко бяха продали защото имаше около 10тина мотора на кръст , но тия където видях там, за парите които имам, определено не можеха да се мерят с тази оферта
        Само че ако смятам правилно 1500х1.5= 2250 лв. Което за съжаление дори и след като ми се изплати момчето напълно, тая или другата седмица за мойта тротинетка, пак няма да ми достигат 300-400лв.
        Обаче мисля да мина на диета
        Както хората казват "по ябълка на ден пази доктора далече от мен", а и за месец, месец и нещо ще успея да събера парите. Пък ако някой ме изпревари, здраве да е, ще помагате за някое друго моторче

        Яворе кажи нещо повече за марката, не съм я чувал до сега и конкретно впечатления за модела на моторчето, щом си го карал, значи определено си човека за инфо от първа ръка, плюсове минуси такива неща
        Гледам на снимката от страни на моторчето пише FYM, това не беше ли една марка за китайски моторчета. По лиценз на някоя марка ли се прави или си е изцяло тяхна разработка, как седи въпроса с частите ?
        Моторчето в авто центъра ли е, да се разходя до там като съм свободен да го видя?

        Благодаря много за отзивчивостта и търпението, черпя с бири
        Последно редактирано от grizi; 26-03-07, 12:16.

        Коментар


        • #19
          Re: Pit Bike

          Мотора е в Бургас, имам удобен транспорт в четвъртък, ако обиколиш баби и дядовци да им изкрънкаш някой лев мога да ти го докарам тогава, ако не събирай пък като си готов обади се
          Моторетката е правена съвместно с италиански инжинери в Китай мнарката Вромос е Българска тоест наша, и целта е да се налага като марка която предлага само качествени продукти на пазара. Ако имаш още въпроси обади се на телефона в подписа ми.

          Коментар


          • #20
            Re: Pit Bike

            Аз имам КМХ и наи-вевеоятно ще го продавам след известно време , ако се интересуваш пиши ми отговор на ЛП или на skype CECO_KANGOTO .
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • #21
              Re: Pit Bike

              За съжалние съм минал възраста когато можех да понаобиколя бабите и дядовците за по левче, сега те мене ме наобикалят

              Разгледах за FYM из мрежата, доста са популярни с pitbikечетата си.
              Жалко че не мога да го видя моторчето. Явно с тия пари където съм заделил няма да се получи това което искам, ама нищо, кат понасъбера парички непременно ще се обадя.

              Цецо прати ми на ПМ или напиши тука коя година и колко му искаш на моторчето, че аз явно не мога да пращам защото съм младши участник
              Последно редактирано от grizi; 27-03-07, 12:11.

              Коментар


              • #22
                Re: Pit Bike

                Годината е 94 , за цената още се чудя , защото вчера му взех нови гуми и накладки . двигателя и техническата му изправност са перфектни , но външнияд вид му е малко под критика , защото е одран по споилерите от клони и тн ... Ето няколко снимки и ти сам прецени




                Toва е ако те интересува пиши
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #23
                  Re: Pit Bike

                  Външният вид, дали е ожулено или не, не е от такова значение за мене, все пак и аз ще го изпоужуля, искам го да си пърпоря с него, не да го държа във витрина я

                  Обаче от снимките гледам, чe я няма маската на фара, задните мигачи и стопа, ти ли си ги свалил, имаш ли ги и седи ли си поне инсталацията за тях, защото аз искам да го регистрирам, а без стоп и мигачи явно не става

                  Май първо ще се пробвам да събера пари за новото моторче, ама ако нещо стане (иде лято, почивки, морееее ) и до месец и нещо не успея, ще се свържа с тебе да видим дали си го продал и ще мислим нещо за цената
                  Кажи само някакви документи има ли та да мога да го регистрирам
                  Последно редактирано от grizi; 28-03-07, 09:37.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Pit Bike

                    Има си всички възможни споилери , просто съм ги махнал , за да не ми пречат , има си и мигач и стоп и маска и всичко , но с този калник за стопа и регистрациония номер ми приличаше на МЗ и вднага ги славих , а маската бях паднал с нея и я занесох на един човек да ми я оправи и не съм я слагал и нея .
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Pit Bike

                      Искам да кажа (не правя реклама) че наблюдавах един такъв мотор на ВРОМОС и смея да твърдя, че са невероятни моторетки а окачването им е като на ролс роис ! За мощноста не съм запознат, но определено тези мотори са перфектни за обучаване на девойки и начинащи като цяло и предоставят голямо удоволствие
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Pit Bike

                        Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
                        За мощноста не съм запознат, но определено тези мотори са перфектни за обучаване на девойки и начинащи като цяло и предоставят голямо удоволствие
                        Хъмм
                        Тука засегна едни мисли, дет ме измъчват нощем и не ми дават да спя, от както прочетох ТТ данните на това моторче .
                        А именно:
                        Въртящ момент:
                        9,0 Nm / 7000 rpm
                        Мощност:
                        7,8 kW / 9000 rpm
                        Та върти ми се из главата простата сметчица, аз съм 180 и нещо см. висок, към 90 килца, прасенце + 108 килца моторчето, си ги удряме 200та кат стой та гледай, делено на 11те кончета дет ги има се падат по 20тина килца на конче да тегли , какво ще кажете за съотношението
                        Аз знам, че трябва да е под 10:1 съотношението, за да е пъргаво моторчето, важи ли това съотношение и при ендурата

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Pit Bike

                          Много си пасъл, много си расъл ... ама като се сетя как ще изглеждаш на ПитБайк с тоя ръст...

                          Иначе моторчето, ще те вози - друг е въпроса дали ще си доволен и колко време...
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Pit Bike

                            Ами добре е , що да не е добре ? Хонда МТХ е 11 коня ( поне така бях гледал някаде ) а возеше един приятел , които е 85 кг. без никви ядове . Сега мотора е у един които е 100кг и пича си ходеше на разходки в гората с нея . Не се безпокои , добре ще ти е . Ако трябва 1 към 10 , то значи че този мотор трябва сам да си ходи . За първи мотор не ти трябва и нещо мого пъргаво , такаче събираш парите и пазаруваи при Явор , тои сигорно ще докара и още ако позакаснееш и избора ще ти е по голям
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X