Обява

Свий
Няма добавени обяви.

участие в шампионата-колко струва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    прав си
    като ги знам кви са стиснати и как си цедят стотинките със сигурност щом ги хвърлят са си направили сметката
    е то като за тях тия 40 евро са все едно си седнал някъде да хапнеш пица
    другата истина е че те си купуват нови гуми доста по изгодно отколкото се намират такива в България
    за тва и минахме на митас
    ей го на дънлопа в аунера е 50 евро че и толкоз няма а тука 140лв
    бриджестоун въобще не се предлага
    добре поне че има митас
    максис пък голяма реклама си правят а не я използват не се предлагат въобще и то не само в българия ами и в западните страни а имат хубави модели и не са скъпи
    пирели мото бум внася ама главно за пистови мотори
    мишелините пък дет са супер гуми пак не се предлагат у нас
    то и дънлоп е силно казано че се предлагат щото имат само 752модела и то не от всички размери
    Хммм трябва да се измисли нещо
    имам некви идеи ма нещо не ми се занимава
    сигурен съм че ако се говори например с представител на максис за гуми за участниците в ендуро шампионата ще ни ги дадат на доста добри цени но ще трябва да вземем на веднъж бая гуми
    тоест да се понабутаме

    Коментар


    • #17
      В България общо взето е умряла работа. Нито има асортимент, нито често се намират дори най-популярните модели, а наистина за цената да не говорим Не мога да разбера защо нещо като трудно върви на пазара, цената му още се качва Ще кажете ами щото все пак дистрибутора търси печалба за да оцелее. Мисля, че това е грешна политика и първо именно той трябва да направи корекция, а продажбите ще дойдат сами по-късно Срамота е при това съотношение в доходите Австрия-България комплект Пирели там да са 90 евро, а тук горе-долу само задната да струва толкова !!!
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #18
        ...

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
        ... Не мога да разбера защо нещо като трудно върви на пазара, цената му още се качва Ще кажете ами щото все пак дистрибутора търси печалба за да оцелее. Мисля, че това е грешна политика и първо именно той трябва да направи корекция, а продажбите ще дойдат сами по-късно Срамота е при това съотношение в доходите Австрия-България комплект Пирели там да са 90 евро, а тук горе-долу само задната да струва толкова !!!
        И аз много съм се чудил по този въпрос, защото така гонят много клиенти и всеки търси някакъв начин да си достави нещата отвън (и се намират начини), като така им пада оборота на търговците ... и става затворен кръг ...

        Ето и аз си намерих начин и си докарах от Германия верига, комплект с пиньони за 86 ЕУР ... а сега пък не мога да си намеря накладки ...
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #19
          Между другото Вальо Василев, който кара двойка с Ники "Странджата" Карагьоозов, каза да ви предам, че прави пиньони за мотоциклети и аз смятам да ги пробвам. Ако някой иска подробности да му се обади на: 0888788053.
          Цените съответно са много добри
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #20
            Мисля, че това е грешна политика и първо именно той трябва да направи корекция, а продажбите ще дойдат сами по-късно Срамота е при това съотношение в доходите Австрия-България комплект Пирели там да са 90 евро, а тук горе-долу само задната да струва толкова !!!
            тука си много прав според мен
            явно няма сериозен вносител който да помисли малко по далновидно и в переспектива
            или пък не им пука въобще което пак е кофти щото не е нормално за някой който смята сериозно да се занимава с нещо

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
              В България общо взето е умряла работа. Нито има асортимент, нито често се намират дори най-популярните модели, а наистина за цената да не говорим Не мога да разбера защо нещо като трудно върви на пазара, цената му още се качва Ще кажете ами щото все пак дистрибутора търси печалба за да оцелее. Мисля, че това е грешна политика и първо именно той трябва да направи корекция, а продажбите ще дойдат сами по-късно Срамота е при това съотношение в доходите Австрия-България комплект Пирели там да са 90 евро, а тук горе-долу само задната да струва толкова !!!
              ами постави се на мястото на търговеца... той купува малко бройки, защото пазара е слаб, цената която му дават доставчиците съответно не е добра... слага сравнително голяма надценка, защото продава малко бройки и за капак, по-запалените моторджии като вас решават да си доставят сами гумите... търговеца започва да внася още по-малки бройки и така... затворен кръг!

              Като искате гумите да са евтини, вкарайте един ТИР /в Австрия сигурно продават по толкова на седмица / и ги продавайте евтини... Сигурно ще ги продадете преди да измислят "мотори" с реактивен двигател и без колела
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Това е така, защото повечето фирми, внасящи мотоциклетни гуми го правят между другото и им пука на онази работа колко оборот от тях ще имат. Трябва някой да се захване с тази работа сериозно.
                Онзи ден говорих с Сашо Ковачев и каза, че ако се интересуваме може да внася на добри цени всички марки западни ендурогуми, но трябва да има интерес. Бях закъсал и хубаво, че чрез Събин направих връзката!
                Дънлопа, който гръмнах на Узана и вече не става за нищо ми го даде за 125 лв. Това е най-ниската цена предлагана в България, а за количества каза, че ще свали още
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #23
                  ако наистина свали още и е отворен за преговори
                  може да му предложим да е официалния доставчик на гуми за шампионата и да направим нещо като хомолигизация на гумите
                  тоест само с неговите гуми да се кара на шампионата и ще му сложим реклами на всеки мотор и на всяко състезание
                  НО за да стане тва е необходимо НАИСТИНА да са на МНОГО добри цени.

                  и пак може би доста хора ще мрънкат но така като гледам тва е бъдещето щото и без тва сме сложили изискване да се кара с нови или почти нови гуми
                  дори и сега да не се осъществи тази идея за в бъдеще предполагам че пак ще се стигне до нея щото и без тва ставаме все повече участниците състезанията стават също все повече гуми се купуват от всички от нас така че що да не ги вземем по тънко а и гумите са нещо пряко свързано с безопасността а тя пък е свързана с много други неща
                  такава практика има навсякъде по света
                  да се продават на състезания и състезатели по евтино гуми и други
                  дори в някои страни има и още по големи улеснения ама айде друг път ще ги обсъдим

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от mitkov
                    ако наистина свали още и е отворен за преговори
                    може да му предложим да е официалния доставчик на гуми за шампионата и да направим нещо като хомолигизация на гумите
                    тоест само с неговите гуми да се кара на шампионата
                    още повече, като сте с еднакви гуми всички ще са при равни условия
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от mitkov
                      прав си
                      като ги знам кви са стиснати и как си цедят стотинките със сигурност щом ги хвърлят са си направили сметката
                      а за нас това е добре дошло, на мотокроса в неделя много зор се докопах до гума, толкова хора обикалящи за гуми несъм виждал никога, и гумите не бяха подарък а с пари, по 20 евро. аз успях да взема една предна за 10 евро и то с бандаж (заместник на вътрешнаъа гума), ама буквално ви казвам нова гума, грайфера перфектен, ръба и е остър, не е заоблен даже. и представете си щом тази гума не ги устройва вече !!! но тя дори да е добра той щом може да си позволи чисто нова що да не го направи.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от краси
                        но тя дори да е добра той щом може да си позволи чисто нова що да не го направи.
                        хората го казаха - гумата им излиза колкото една пица с една-две бири... а пък "Икономията е майка на мизерията", както казваше мойта учителка по математика на времето
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          да така е, ама защо нямаше повече състезания с международно участие за да си подновяваме гумите? но май ще си отговоря сам на въпроса, ако имаше повече от гореспоменатите състезания то значи че България няма да е в девета глуха и съответно ние ще сме много по-добре и няма да ни се налага да просим като циганите за една смешна гума
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #28
                            Краси, бандажът (мус), който си взел не става за ендуро. Един от нашите караше на Узана с кросов мус и каплата му заприлича на консервена кутия на магистрала. За ендурото са с друга твърдост, но иначе гумата можеш да си я покараш доста
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #29
                              Митков написа цени на екипировка за ендуро.Тук в Пловдив няма от къде да си купя например каска, ботуши и т.н. добри втора у-ба.Дайте моля инфо къде се предлагат такива. Привет на С. Бучаков във форума, разбрах, че преди време е имал TTR-250.Станиславе, ще съм ти благодарен ако кажеш някакви капризи за тази машинка преди да ги открия по време на път.

                              Коментар


                              • #30
                                драги тт-р а пловдив почти нищо няма вече не само екипировка
                                взел е да заприличва на едно голямо село тоя град а преди време беше може би най хубавия град в бг
                                но..както и да е
                                станислав не само че имаше такъв тт-р ами до колкото знам твоя тт-р е всъщтност точно неговия но ти си го купил след това

                                прати ми на лс точно какво искаш като екипировка и номера на обувките си и на панталони които носиш мисля че ще ти намеря втора ръка в добро състояние неща и ще останеш доволен
                                ама на другото състезание да обешаеш да дойдеш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X