Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

    Искам да си закупя панталон на THOR и тениска на FOX. Висок съм 185см тегло 85кг, какъв размер да са?

  • #2
    От: Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

    Бричовете горе долу отговарят на размера на дънките, които носиш... Ендуро панталоните попринцип са малко по-широки.
    Фанелките като за теб XL... винаги е по-добре да е по-голяма, за да може да сложиш протектор под нея.
    Попринцип ти препоръчвам да отидеш в магазин на място, да премериш и да си купиш каквото си харесаш. Когато нямаш опит с поне 4-5 брича и нямаш представа как ти седят, има опасност, ако поръчваш от интернет да вземеш размер, който няма да ти съвпада.
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

      Колега според мен размера е този кото ти стане , без да мериш не копувай.

      Коментар


      • #4
        От: Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

        Аз пък купувам без да меря!Има си таблици и начини на изчисление кое какво що.

        За брич измери си обиколката на ханша и дели на 2.54 и що годе това е.Като за теб според телосложението ти предполагам че ще си за 34 или 36 размер.

        Аиде и за да бъда още по-полезен виж тук и сам прецени за какъв брич си:

        http://www.motorcycle-superstore.com...IZE-CHART.ASPX

        За лятото ти препоръчвам панталонче на Thor от AC серията им.Също така си го комбинираи и с фланелка Thor, но това вече е по твое усмотрение, просто е по красиво като са в комплект.За зимата си вземи друго екипче.Разликата между Phase и AC серията на Thor лятото е огромна в полза на ACто.Но температурите паднат ли под 15-20 градуса ACто си го прибирам в гардероба и забравям за него, понеже е доста студено с него, докато тогава с Phase се чувствам доста комфортно.За Core, Flux и другите серии на Thor не мога да кажа нищо.

        И да покажеш какво си си взел.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          От: Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

          пуснах си поръчката до 4 5 дни ги очаквам ще ви пиша какво съм направил!!!

          Коментар


          • #6
            От: Имам нужда от съвет!!! Кой размер дрехи да си купя!!!

            дойде ми поръчката блузата ми е добре но панталона ми е малък взех си 34 номер но май съм за 36!!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X