Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каските на O'neal

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каските на O'neal

    Тъй като съм новак в мотокроса се пак скоро навърших 15 години искъм да се допитам от до вас какво мислите за каските и екипировката на o'neal

  • #2
    До: Каските на O'neal

    Аз имам кросова каска O'neal много пъти сам я изпускал и сам падал с нея и още не се е спукала

    Коментар


    • #3
      От: До: Каските на O'neal

      Истинската професионална каска говорим за високите класове на Арай Шой Аирох са по принцип крехки каски но изключително здрави, всмисъл от едно опускане на каската на земята може да се спука, но при удар с тонове запазват цялостта си респективно и главата ти вътре докато другите пластмаски стават на парчета...
      Купи си хубава каска (карбон, композити и т.н..) тя е най-важното нещо! С мотора може компромис но с екипировката не!

      Коментар


      • #4
        От: Каските на O'neal

        Първоначално публикуван от argir123 Преглед на мнение
        Тъй като съм новак в мотокроса се пак скоро навърших 15 години искам да се допитам от до вас какво мислите за каските и екипировката на o'neal
        Това е най-евтиният вариант, но е по-добре с нея, отколкото без.
        Взимай тази екипировка и на мотора, после с времето нещата ще се наредят.

        Коментар


        • #5
          От: Каските на O'neal

          Не всичко което е O`neal е евтино, има и скъпи варианти и не чак толкова нисък клас,карам с тази марка от ботушите до ръкавици те и мисля че си струват.Е не съм падал по глава нито съм си пущал каската по земята - но ми изглеждат здрави

          Коментар


          • #6
            От: Каските на O'neal

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Това е най-евтиният вариант, но е по-добре с нея, отколкото без.
            Взимай тази екипировка и на мотора, после с времето нещата ще се наредят.
            Как ще е най-евтин вариан,че то има китайски по 50лв.A каска O-neal под 99евро няма!Колега коментарът ви ме изоми!Пък данеговорим за новите Монстер,супер са!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X