Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щанги - откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щанги - откъде?

    Откъде в София да си купя хубави щанги за смяна на гуми? В повечето железарии продават някакви китайски от мека стомана, прекалено заострени и прекалено дебели, с които си е цяло наказание да се сменя гума.

  • #2
    До: Щанги - откъде?

    Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
    Откъде в София да си купя хубави щанги за смяна на гуми? В повечето железарии продават някакви китайски от мека стомана, прекалено заострени и прекалено дебели, с които си е цяло наказание да се сменя гума.
    Скоро не съм минавал там, но на Сточна гара имаше ковачница "Крали Марко". Ако е още там, ще ти направи, каквито му поискаш.
    Имам над 30годишна брадва, правена от баща му, е как не мръдна. Трета дръжка сменям.

    Коментар


    • #3
      До: Щанги - откъде?

      Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
      Откъде в София да си купя хубави щанги за смяна на гуми? В повечето железарии продават някакви китайски от мека стомана, прекалено заострени и прекалено дебели, с които си е цяло наказание да се сменя гума.
      Има един магазин близо до театър София, там има много хубави от АУНЕР.
      Купувал съм 3 комплекта досега от там, за мен и приятели.

      Коментар


      • #4
        До: Щанги - откъде?

        Имам едни от каталага на Аунер, ако искаш мога да ти ги дам. Шангите са пробвани и са идеални. Дължината им е 350мм. Единият комплект са ми излишни така, че ако искаш казвай
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • #5
          До: Щанги - откъде?

          Опа не можах да закача файла
          Прикачени файлове
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #6
            До: Щанги - откъде?

            Ако колегата не го интересуват, аз имам интерес. Ставри Ненов Поморие 0885 00 81 46.
            KTM 530 EXC 2009
            KTM 450 EXC 2004

            Коментар


            • #7
              До: Щанги - откъде?

              Колега, има страхотни щанги в КТМ мойте са от там. Хем са малки (около 12см.) хем са леки .Успех
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • #8
                До: Щанги - откъде?

                Аз мисля да си взема тия от каталога за ZAP от bobimx
                около 30 лв е цената за брой, но имат извивка и от двете страни и са 35 см. Не са преносими, защото такива си имам, но за гаража ще са незаменими.

                http://dealer.zap-technix.org/shop/p...oducts_id=2799
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Щанги - откъде?

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Аз мисля да си взема тия от каталога за ZAP от bobimx
                  около 30 лв е цената за брой, но имат извивка и от двете страни и са 35 см. Не са преносими, защото такива си имам, но за гаража ще са незаменими.

                  http://dealer.zap-technix.org/shop/p...oducts_id=2799
                  Краси тия са за мусове и ако не ги използваш за мусове тая втората извивка е малко безмислена
                  Иво Георгиев
                  Gworkshop

                  Коментар


                  • #10
                    До: Щанги - откъде?

                    Ха, ха, бе мусове да искаш
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #11
                      До: Щанги - откъде?

                      Пичове обиколки в Малашевци на битака по 2лв бройката.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Щанги - откъде?

                        Или в северната част на Илиенци има голям маркет за инструменти. Къси щанги няма, но има 50 см за 3-4 лв. Режеш я по средата и имаш 2 къси. Явно са здрави, защото за 4-5 год не са мръднали. Поздрави!
                        Последно редактирано от viki terzieva; 08-03-10, 10:22. Причина: Неизползване на главни букви

                        Коментар


                        • #13
                          До: Щанги - откъде?

                          Аз си купих във Варна от магазин за инструменти румънски щанги IUS, 300мм, 5лв/бг. Здрави са.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Щанги - откъде?

                            http://motors-parts.shop.ebay.co.uk/...item48396066e4

                            щанги колкото искаш

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X