Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екипировка Thor

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Екипировка Thor

    Харесват ми доста от продуктите на Thor, но не намирам магазин или сайт в БГ който да предлага по-пълно марката, намирал съм само по накой-друг продукт.

    Ще съм много благодарен за инфо!
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

  • #2
    До: Екипировка Thor

    Thor е американска марка и е нормално да не се намира лесно в Европа, при условие, че конкуренцията в бранша е доста сериозна.
    Иначе нещата им са хубави, особено ръкавиците. Аз си ги поръчвам от щатите, но цената на доставките е доста висока.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      До: Екипировка Thor

      Да проблема е доставката, за ръкавиците обаче е добре. Питаш ли ме за ботушите да дойдат до БГ...
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • #4
        До: Екипировка Thor

        Аз съм фен на Тор и дори до преди малко им разглеждах пак каталога за 2010-та година.Новата серия Flux и някой от разцветките на другите серий ми се струват доста извратени, но като за показването пред публика са ефектни.Гледам и сякаш нови модели анураци и суитчъри са пуснали, който също доста ми грабват окото, но ще изчакам до 2011-2012 докато поевтинеят малко.
        Тези дни може да си поръчам анурак Тор за скромната сума от 50тина лева.За пореден път се възхищавам на онлаин търговията и колко евтино е в чужбина.

        bat_vanko за магазини в България където имат по-голям асортимент от колекцията на Тор не мога да ти помогна, но мога да ти подшушна няколко сайта със сравнително евтини цени както на стоката, така и на транспорта.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          До: Екипировка Thor

          От САЩ нема проблеми, мога да си поръчам от който и да е дилър или от eBay. Но ако знаеш европейски сайтове с доставка до БГ ще е по-добре ми се струва, така че сподели.
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • #6
            До: Екипировка Thor

            Не знам дали е разрешено.Нямам нищо общо с магазина освен че съм един доволен клиент който иска да помогне.

            Става въпрос за този магазин:
            http://www.chainreactioncycles.com/

            За велосипедисти е попринцип, но си има и раздел Moto-X.Цените за транспорт на ботушки примерно са ... 15тина лири, което си е кажи-речи цената в лева за транспорта на същите ботуши из България примерно.Сега на евтината лира могат да се купят струва ми се доста изгодно моделите на Алпинстар.За жалост магазина все пак си е за велосипедисти и от към бричове и фланелки не винаги има точния номер или избрания цвят.Има и доста анураци, ризки и тениски.

            От други магазини в Европа не съм пазарувал, но поне за Англия няма проблем да си пазаруваш дори и магазина да не изпраща до България.Става с помоща на една от водещите куриерски фирми в България, като цените им за доставка са сравнително сносни. (транспорта до България на предни амортисьори за мотор, заедно с трипътниците с общо тегло 18кг беше 80тина лева поне в моя случаи)
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              До: Екипировка Thor

              Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
              Не знам дали е разрешено.Нямам нищо общо с магазина освен че съм един доволен клиент който иска да помогне.
              Няма как да ми го пратиш до колкото разбрах заради рестрикции към новите потребители (което скоро разбрах , имах стар акаунт и реших да пусна обява за джпката си). Сега си направих нов и се надявам да придобия повече права, защото наистина все по-често влизам.

              Благодаря за инфото. Даже си харесах някой неща
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • #8
                До: Екипировка Thor

                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                Не знам дали е разрешено.Нямам нищо общо с магазина освен че съм един доволен клиент който иска да помогне.

                Става въпрос за този магазин:
                http://www.chainreactioncycles.com/

                За велосипедисти е попринцип, но си има и раздел Moto-X.Цените за транспорт на ботушки примерно са ... 15тина лири, което си е кажи-речи цената в лева за транспорта на същите ботуши из България примерно.Сега на евтината лира могат да се купят струва ми се доста изгодно моделите на Алпинстар.За жалост магазина все пак си е за велосипедисти и от към бричове и фланелки не винаги има точния номер или избрания цвят.Има и доста анураци, ризки и тениски.

                От други магазини в Европа не съм пазарувал, но поне за Англия няма проблем да си пазаруваш дори и магазина да не изпраща до България.Става с помоща на една от водещите куриерски фирми в България, като цените им за доставка са сравнително сносни. (транспорта до България на предни амортисьори за мотор, заедно с трипътниците с общо тегло 18кг беше 80тина лева поне в моя случаи)
                Аз от този сайт си купувах цялата екипировка и ми излезе доста евтино Използвайте момента докато лирата е евтина и вие ще се сдобиете с готини неща на ниски цени А даже от този сайт има безплатна доставка за България за поръчки над 600 лв или нещо от сорта

                Коментар


                • #9
                  До: Екипировка Thor

                  Да, в момента безплатната доставка е за стоки на стойност над 566лв, но това мисля, че се мени спрямо курса на лирата.Аз съм се възползвал от тази услуга като се комбинирахме 3-ма души за поръчка.А пратките пристигат за около седмица.

                  bat_vanko, а и не само ти.Фирма Еконт предлага куриерски услуги от Великобритания, като също така при нужда може да плати стоката вместо вас.Като варианти който се сещам е да поръчате стоката до офиса им в Лондон и да си я платите вие като предварително ги предупредите какво поръчвате и от кого и за къде и кого да бъде изпратено или да им дадете пари да я поръчат и платят те, като мисля че при втория вариант ще ви вземат и някаква друга такса.За повече информация проверете в сайта им.Там е описано по подробно.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    До: Екипировка Thor

                    Неща на Тор могат да се докарат винаги от Европа и на добра цена. Даже бих казал по-добра и от Английските сайтове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Екипировка Thor

                      Здравейте искам да попитам дали ботушите thor quadrant са здрави и добри ботуши,защото имам ботуши berik и на 4-тото возене се сцепиха на 3 места по 5-6 см и се скаса едната каишка направо ме е яд че дадох 260 лв за тея боклуци.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Екипировка Thor

                        Истински ботуши правят следните фирми
                        Alpinestars, Gaerne, Sidi, Oxtar (TCX) много висок клас
                        UFO, AXO, Diadora, Fox, Forma, и много други долу горе добри.

                        американските Thor, Shift, ARC, MSR, Answer, Fly, и т.н. фирми които основно правят облекла, немогат да се похвалят с добри ботуши по простата причина че не правят такива. Всичките по-горе ги правят може би на едно и също място някъде на изток.
                        Има и европейски марки за екипи които имат и ботуши в гамата си, но колко са стока ... незнам, сигурно имат и добри модели. Hebo, Shot, First racing, W2 и т.н.
                        Последно редактирано от Димитър; 28-04-10, 13:57.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Екипировка Thor

                          Ами Oneal към кои съвпада да знам дали съм се прекарал пак
                          [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                          [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Екипировка Thor

                            O'neаl са нисък клас ботуши което в никакъв случаи не означава че си се прекарал.Макар че това с прекарването зависи и от цената на която си ги взел.

                            По-добре с нисък клас или калпав/накъсан/стар ботуш отколкото без ботуш!

                            Също така могат да се забележат и един и същи модел ботуш с различни марки лепнати на него.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • #15
                              До: Екипировка Thor

                              http://www.motorcycle-superstore.com...utch_Boots.jpg
                              Ето ги .. не знам дали са хубави
                              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X