Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не карайте без екипировка!!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Не карайте без екипировка!!!

    Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
    И аз минах през рентген , скенер и ехограф и на 3те изследвания ми казаха ,че ми няма нищо ,но само хирурзите казаха "НЕ ИМАШ ХЕРНИЯ ЗА ОПЕРАЦИЯ СИ ПОДПИСВАЙ"
    Не спестявай информация,че иначе изкачат като по-горните постове!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Не карайте без екипировка!!!

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Не спестявай информация,че иначе изкачат като по-горните постове!
      Извинявам се , увлякъл съм се докато пиша и затова ...

      Коментар


      • От: Не карайте без екипировка!!!

        Важното е, че си се разминал с малко.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: Не карайте без екипировка!!!

          Както неведнъж съм казвал, екипировката ми се е излатила многократно.
          Преди седмица подобрих полета на братята Райт, но без самолет. Приземяването беше тежко - на гръб.
          Благодарение на гръбния протектор на якето, имам само натъртени ребра, а каската пое целият удар и дори нямах никаква болка.

          Коментар


          • От: Не карайте без екипировка!!!

            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Не карайте без екипировка!!!

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              А бре това да не е живота бре?
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Не карайте без екипировка!!!

                Той 2-т не кара
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Не карайте без екипировка!!!

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Той 2-т не кара
                  То май по тия каманаци е по-добре и по лесно с 4-т
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Не карайте без екипировка!!!

                    Дори и без мотор, стара случка с колело за спускане(downhill).. Преди 2 години бяхме на Драгалевския плаж, доста приятно местенце за прекарване на топлите летни дни, водата обаче е студена и около плажа, няма трева или бетон ами изсъхнала пръст(в гората какво друго). Моя приятел дойде с колелото си, седна да играе белот, а аз ще пусна една стръмна пътечка с колелото, по бански, джапанки и гол до кръста(каска мисля, че носех, не съм сигурен) при така неволното спускане, аз въртя надоло и си мисля, че на завоя накрая има вираж, но нямаше и крак нямаше как да сложа, защото бях с джапанки .. изтърсих се настрани по малкия чакъл и суха почва. Резултата - цялата ми лява част в малко пропуски беше издрана, цялата ми лява гърда, кокълчетата на крака нямаха кожа по тях, включително коляното и ръката. Вътрешната и външна промивка с домашна ракия не бяха никак приятни. Не е най-тежкото ми падане, но изключително неприятно, заради едно спускане на ташак с колело ..

                    Коментар


                    • От: Не карайте без екипировка!!!

                      Преди три години правим скара на двора,и сме се събрали 5 семейства все братовчеди,аз съм на скарата,тъкмо приключвам и сядаме на масата ,алкохол не употребявам никога,решавам че искам соев сос и лимон,мятам се на една малка хонда на братчеда,която никога не съм карал преди това и газ до магазина,вземам всичко и обратно,магазина е на 300 метра,викам си тея гладници ще опукат всичко ,газ от магазина към нас,тръгване със ляв завой,естествено изправих завоя,прелетях през бордюра,летейки нацелих една слива,мотора летейки хоризонтално се удари в сливата и се превъртя обратно,аз единствено успях да си завъртя главата и се ударих в сливата с гърдите и също се превъртях през нея,паднах,като мотора падна върху мен,бях по къси панталони,гол до кръста и по джапанки.Сливата се счупи и падна след мен.
                      Цяло лято куцах,ожулен навсякъде по краката и ръцете,ребрата сини ,въздух не можех да си взема няколко дни,в стъпалата имах две дълбоки дупки от нещо си ,При преглед от доктор един месец по късно, нямах здраво място да ми закачат четири щипки за кардиограма.
                      Без екипировка си позволявам да изкарам мотора само от гаража отпред,и това не е добра идея, обърнах нокътя последно и то с обувки с бомбета при рязко спиране с кавазакито,не паднах, но резултата е налице,не ми се мисли ако ги нямаше,така и не разбрах какво съм ритнал

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141123_230121.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5667737

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141123_230147.jpg
Прегледи:1
Размер:90.7 КБ
ID:5667738
                      Последно редактирано от Roninn; 22-06-15, 20:06.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Не карайте без екипировка!!!

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Преди три годин...Сливата се счупи и падна след мен...

                        Без екипировка си позволявам да изкарам
                        Къде е тази слива да дойда да я изчукам...без екипировка!? А ти, ако така се контузваш, защо не помислиш за друго превозно средство.

                        Коментар


                        • От: Не карайте без екипировка!!!

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          Къде е тази слива да дойда да я изчукам...без екипировка!? А ти, ако така се контузваш, защо не помислиш за друго превозно средство.
                          Аз я изчуках вече.....или по скоро тя така ме оправи че ....в Крумово пред магазина.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Не карайте без екипировка!!!

                            Да наистина не трябва да се кара без екипировка. Преди месец някъде приказваме си с приятелите ние около 23:00 часа вече си решаваме да се прибираме. Паля аз кросака и нали знаете няма фар. Тръгвам аз да карам на задна да карам пред тях нали сме интересни. И какво става изведнъж не мога да се ориентирам колко е дигната предницата, че и нагорнище по баир. Тръгва да се обърне мотора, аз го пускам и заради инерцията като бягам зад него падам търкалям се по тениска и къси гащи. Резултата е ясен: ожулен навсякъде... Това ми беше първото падане като карам на задна и от тогава насам ме хвана един страх, който ще го преодолея. За щастие нямаше кой знае колко, но ако не бях пуснал кормилото... Не ми се мисли.
                            Прикачени файлове
                            HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                            Коментар


                            • От: Не карайте без екипировка!!!

                              А бе Рашидов, защо не пробваш да не падаш! Знаеш ли какъв кеф е.

                              Коментар


                              • От: Не карайте без екипировка!!!

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                А бе Рашидов, защо не пробваш да не падаш! Знаеш ли какъв кеф е.
                                Аз обичам да се хвърля безпричинно... Много ме кефи да се ожуля, така както си карам пускам кормилото и скачам. Ти пробвай като мене - по-голям кеф е!
                                HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X