Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    Абе видях един с пистарка който имаше точно тази раница която си търсех но нямах възможност да го питам от каде да си я купя. раницата има пластмасови пластини на гърба които играят ролята на задната часТ на ризница. ако някой знае от кЪде мога да намеря такава раница моля да ми каже .мерси предварително
    Последно редактирано от Тануцо; 12-08-09, 10:52. Причина: П Р А В О П И С

    Коментар


    • #62
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
      Абе видях един с пистарка който имаше точно тази раница която си търсех но нямах възможност да го питам от каде да си я купя. раницата има пластмасови пластини на гърба които играят ролята на задната час на ризница. ако някой знае от каде мога да намерия такава раница моля да ми каже .мерси предварително
      Аз си купих подобна раница преди месец.
      Задната част на раницата е от алуминиеви пластини, имитиращи гръбнак, както при ризниците. Захващат се с гайки от вътрешната част на раницата.
      За купуването - моята я взех от приятел, втора употреба. За нова такива не съм виждал, може би в ebay ?
      .

      Коментар


      • #63
        До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Моята раница не е точно за ендуро но пък на мен ми върши страхотна работа точно ми се събира целия инструментариум и всички необходими неща. Взех я от един приятел военен който не му трябва а пък не ми се дават 100лева за фирмена като тази е по-добра и е и по ефтина. п.п. Пробвал съм я и върши страхотна работа като паднеш от задна гума.
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • #64
          До: Раници. Кой с каква раница кара?

          можеш ли да постнеш снимчица на раницата. а твоя приятел от бг ли я е взел или от щатите ???? и ако може разбирасе да каже от кЪде я е взел :Д
          Последно редактирано от Тануцо; 12-08-09, 22:19.

          Коментар


          • #65
            До: Раници. Кой с каква раница кара?

            Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
            можеш ли да постнеш снимчица на раницата. а твоя приятел от бг ли я е взел или от щатите ???? и ако може разбирасе да каже от каде я е взел :Д
            Ако въпросът е към мен, ще гледам тези дни да я снимам, просто нямам форо покрай мен в момента.
            .

            Коментар


            • #66
              До: Раници. Кой с каква раница кара?

              колега да те подсетя да пуснеш снимчици

              Коментар


              • #67
                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                сега намерих фото.
                ето снимки
                Прикачени файлове
                .

                Коментар


                • #68
                  До: Раници. Кой с каква раница кара?

                  точно такъв тип раница си търся / точно такива плочки да има одзад . падал ли си с нея досега - има ли ефект

                  Коментар


                  • #69
                    До: Раници. Кой с каква раница кара?

                    Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
                    точно такъв тип раница си търся / точно такива плочки да има одзад . падал ли си с нея досега - има ли ефект
                    Не. не съм падал с нея.
                    Не знам доколко ще има ефект точно тази - алуминиевите плочки ми изглеждат доста "декоративни".
                    Лесно се огъват, тънки са, а и са хванати с малки болчета с гайки No6.
                    Последно редактирано от Тануцо; 22-08-09, 08:13.
                    .

                    Коментар


                    • #70
                      До: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Какво те топли пластините като са от вън.Ако гърба на ранищата е мек нали всичко което е в нея ще се забие в твоя гръб.Търси раница с твърд и проветрив гръб.Раницата която плозвам аз е с такъв гръб и е много удобна.С нея се чувствувам защитен.И не е много скъпа.Има и водо съдаржател.Обади ми се на лични да ти кажа къде да си намериш.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Раници. Кой с каква раница кара?

                        Аз пък от днес си взех раница-водосъдържател както се израз колегата по-горе

                        Раницата срува 12лева,литър и половина е течнста която може да побере и е с 2 джоба,един голям колкото раницата,и един по малък,мекичак гръб,проветлив,но като съм с ризница и джърси,това за проветливоста не важи особено ..има си "закопчалки" на презрамките които минават през гърдите и пред корема,аз не нося много багаж и тази ми е идеална,побира телефон пари 1 регулируем ключ,снадка за верига и свещ,и струва 12 лева ЧИСТО НОВА!
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #72
                          До: Раници. Кой с каква раница кара?

                          garkoff,кажи от къде я купи да си вземем и ние

                          Коментар


                          • #73
                            До: Раници. Кой с каква раница кара?

                            TCM магазините,проверете в Ловеч и Севлиево,ако нямат то предполагам можете да поръчате !

                            Коментар


                            • #74
                              До: Раници. Кой с каква раница кара?

                              Някакъв адрес или по-добре телефон за връзка ,предполагам изпращат по кориер.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                                Фирма Ауреус,другите раници били разпратени в Плевен и Търново пък ми каза другата продавачка..телефон или адрес незнам,виж Google

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X