Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
    ... Единственото по-съществено нещо което липсва, е пристягащи колани за кръста и гърдите, ...
    На мен пък ми е много странно с тия коланчета. Не виждам смисъл в тях, а и са неудобни особено за тюлените. Като си настроиш добре презрамните и всичко е ок. Нито се мята раницата, нито се изсухля. Колкото раници съм имал първата работа е да отрежа коланчетата та да не ми се мяткат.
    "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

    Коментар


    • #47
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
      На мен пък ми е много странно с тия коланчета. Не виждам смисъл в тях, а и са неудобни особено за тюлените. Като си настроиш добре презрамните и всичко е ок. Нито се мята раницата, нито се изсухля. Колкото раници съм имал първата работа е да отрежа коланчетата та да не ми се мяткат.
      Ти си първият човек, с който сме на едно мнение по въпроса....

      Коментар


      • #48
        До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
        Не виждам смисъл в тях
        Смисъла ще го видиш ако се изтъркаляш някъде ,да не дава господ.
        Да не се чудиш после кое ти е предницата ,кое задницата.

        Коментар


        • #49
          До: Раници. Кой с каква раница кара?

          Ако си мислиш че последното изтъркалване не бях с раница много се лъжеш. А ако си мислиш че беше лекинко пак много се лъжеш. Както и да се мятам и да падам раницата си стои от зад. Даже не се и размества.
          "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

          Коментар


          • #50
            До: Раници. Кой с каква раница кара?

            За мен коланите пък са от съществено значение.
            Адски много ме улесняват, раницата не провисва и стои плътно прилепнала за гърба, не се мята наляво-надясно, и наистина при падане я задържат там, където трябва да е - на гърба ти
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • #51
              До: Раници. Кой с каква раница кара?

              Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
              За мен коланите пък са от съществено значение.
              Адски много ме улесняват, раницата не провисва и стои плътно прилепнала за гърба, не се мята наляво-надясно, и наистина при падане я задържат там, където трябва да е - на гърба ти
              Хубаво е да е здраво стегната, и към кръста, защото при скокове се мъчи да ти повдигне задницата на каската, съответно от козирката нищо не виждаш, а за в случай на падане е добре да има твърд "самарски" гръб, да не ти напука ребрата някое шише отвътре.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #52
                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                Според мен просто са ви хлабави презрамките, или са ви кофти раниците. Аз нямам описаните от вас проблеми нито при падане нито при скачане. Раницата не шава от гърба ми. Не знам защо при вас не е така.
                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                Коментар


                • #53
                  До: Раници. Кой с каква раница кара?

                  [quote=DEDRITUS;544120]Преди 4-5 години си взех една шантава раница на Nike -EPIC. Пластмасова е и я използвам когато ми се налага да се екипирам с техника, която трябва да се пази. В България трудно се намират. Имам 2-3 превъртания през глава и директно падане върху нея. Пое удара и запази съдържанието. Намерих едно филмче за нея: http://www.youtube.com/watch?v=8JfiCDEtBtE

                  А може ли да се намери от някъде търся напред назад из нета ноо не намирам никъде дори в сайта на Найк

                  Коментар


                  • #54
                    Раница с воден мех.

                    Здравейте колеги!Тази седмица си купих много хубава и удобна раница.Водосъдаржателя е 1,5л.Hydro Trax 18L е модела на раницата.Сайта на фирмата е========== аз съм много доволен.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Станислав_; 30-05-09, 18:28.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Аз си карам с обикновенна ученическа раница и нямам проблеми.А пък и си е доста удобна

                      Коментар


                      • #56
                        До: Раници. Кой с каква раница кара?

                        Аз си карам с раницата за кънките.Много е удобна.Доста широка.И най-важното,че се закопчава през гърдите и кръста.
                        Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Раници. Кой с каква раница кара?

                          Някой има ли Alpinestars раница, гледам, че има по ефтини на TheNorthFace, които също са сериозна марка, а пък стават и за лаптоп, не само за гората.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Раници. Кой с каква раница кара?

                            The North Face и евтино се изключват взаимно!
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #59
                              До: Раници. Кой с каква раница кара?

                              Преди седмица и аз си взех една раница.
                              от пазара, 15 лв., предполагам Китайска.
                              Има и колан за кръста, който ту слагам, ту не, особен ефект не виждам.
                              Доста е функционална, около 40 см височина, като може да става и по-дълбока, посредством цип отдолу и двойно дъно, може би още 10 см.
                              Два джоба, по-голям и по-малък които са ми достатъчно напълно. Има и някакви странични джобчета, но не смея да сложа нищо, че нямат цип и да не си тръгнат нещата, като карам с мотора...
                              Минусът е, че си е леко слаба във шевовете, трябва да намеря начин да ги подсиля. Онзи ден експериментирах като сложих една диня около 9 кг и започна да пука там където са зашити презрамките. Абе китайска работа Успях да закрам динята цяла с мотора де...Представям си ако беше се скъсала на някое кръстовище
                              Ходих при шивач, не ставало, че била дебела за машината и, при обущар пак не и сега ще търся някъде сарач, поне така ми казаха.
                              В днешни времена трудно да намериш шивач или нещо подобно да помогне, особено за това
                              Иначе гледам че има много готини модели по връзките, който сте дали, особено на Icon, много ме кефти тази фирма, има страшни якета за мотори, там на линка може да се видят... Черно, изчистено, кожа 1.4 мм, супер форма... ама като видя колко струва и почвам да заеквам
                              .

                              Коментар


                              • #60
                                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                                TheNorthFace на фона на Alpinestars имат доста евтини модели...
                                Последно редактирано от Тануцо; 12-08-09, 10:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X