Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Forma MX club

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Forma MX club

    Колеги някой да е пробвал тези ботуши? Цената в "Еди" е доста атрактивна - 209 лева... Изглеждат доста меки, но пък са евтини.




  • #2
    До: Forma MX club

    Според мен за тази цена е по-добре да си вземеш O'neal, въпреки, че не са лоши... Но аз ще те съветвам да събереш 450лв и да си земеш Forma Dominator TX или Comp, те са с "чупещ се глезен" и са по удобни. Лично на мен ми харесват и мисля следващите ми ботуши да са такива. Кики има такива, той ми ги похвали.
    Мойте са Forma Raptor mx... същите като тези само че с 4 закобчалки и малко повече пластмаса по тях. Вода пускат... не са толкова твърди, но са по добри като защита от тези club mx (заради повечето пластмаса).
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      До: Forma MX club

      на скоро и аз си търсих ботуши, и след много обикаляне, се спрях на доминатор, много яки, доста стабилни и не видях друг вариант до 500 лв. който да си заслужава такава сума, не знам дали има смисъл от този модел за който питаш, по добре едни туристически обувки за тези пари
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DOM_TX_zoom_black.jpg
Прегледи:1
Размер:58.4 КБ
ID:5073667

      Коментар


      • #4
        До: Forma MX club

        Вуичо ми си закупи преди около 2 седмици Forma Dominator TX и е доста доволен . Успех в избора
        [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
        [/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #5
          До: Forma MX club

          Карам с Доминатор(с неопренов чорап) вече един сезон и съм много доволен.Страшно удобни и предпазват много добре(на два пъти ХТ-то/170кг/ ми е затискало крака и изобщо не разбрах).Препоръчвам ти ботуши с максимална протекция.Може и да са по-скъпи , но краката ти струват повече от 500лв. нали?
          Честно казано бях хвърлил око но Гарне и малко ме е яд че не ги изчаках(нямаше моя номер).Малко по-скъпи са , но пък ми изглеждат по-добри.
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • #6
            До: Forma MX club

            Аз също харесах "Доминатор", но ако имах парите да ги дам и за това щях ли да питам за по-евтин вариант? Нейсе... Ако е за ботуши в магазин "Ендуро" на "Протска" има точно тези, които искам... Просто още не съм събрал 400 лева за тях.

            Коментар


            • #7
              От: До: Forma MX club

              Аз също съм с Forma Dominator TX но ги взех втора употреба за 160лв ии според мен са перфектни

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X