Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде може да се намери ремарке/платформа за мотор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде може да се намери ремарке/платформа за мотор?

    Някой може ли да даде инфо къде може да се намери ремарке/платформа за мотор?
    евентуално къде се изработват такива?
    някакви ориентировъчни цени?
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    един приятел ги прави на много народни цени

    Коментар


    • #3
      Митков я кажи кой е този твой приятел че да обменим малко информация.Штото и аз се мъча да правя.Е досега никой несее оплакал.

      Коментар


      • #4
        ...

        А те нали трябва да минат някакви регистрации и т.н.?
        и изисква ли се задължително категория за ремаркета?
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #5
          Давай контакта, че да го питам за нещо такова http://motorcycletrailer.com/1/

          На този сайт има много добри идеи за ремаркета.

          Коментар


          • #6
            Да трябва да се мине технотест.То това е най-голямата врътня заштото става бавно а и струва доста .

            Коментар


            • #7
              никаква категория не се иска за такова ремарке /до 750кг/

              "достата пари" за Технотест са под 50лв, регистрацията в КАТ не е повече...

              проблема е, че ако не отговаря на изискванията или проверяващия не е на кеф, се губи много време и нерви...

              най-евтин вариант е да се пригоди обикновено ремарке с някаква стойка за мотора
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Адски ме интересува темата, моля ви посочете някякви координати на производители. Чувал съм също, че за някои дори и регистрация не е нужна... Мерси!
                Bling bling, money ain't a thing :)

                Коментар


                • #9
                  Открих стандартно и регистрирано ремарке със сменями кош с капак и шейна за мотор. Търсят му 500 кинта преди пазарлъка.
                  Не звучи зле, ама няма къде да го държа в гаража и затова търся нещо тръбно и максимално олекотено, че да го изправям на стената.

                  Коментар


                  • #10
                    http://www.bmd-dobrich.com/
                    УАЗ 452АЭ 1975г.

                    Коментар


                    • #11
                      димитър от форума му има телефона
                      пишете му на лс
                      момчето работи евтино а е талантлив
                      моя тои го прави
                      а ако искате и бочака сигурно щте ви направи

                      вижте офертите и деистваите
                      то е хубаво да има готови направени за продажба
                      отиваш виждаш купуваш
                      които ги правят да помислят по въпроса

                      Коментар


                      • #12
                        Между Пловдив и Асеновград има една фирма (аскар) тя прави ремаркета по поръчка.Аз правих там ремарке с различни от стандартните размери . Не беше скъпо и на всички ремаркета те им минават технотеста.
                        Стефан 0878655377

                        Коментар


                        • #13
                          Имаш ли го някъде сниман твоя, че да видим за какво тава дума?

                          Коментар


                          • #14
                            Най-лесния вариант според мен е да се купи някое старо ремарке с регистрация и да се даде на някой да го направи на колесар за мотори.
                            Няма технотест няма КАТ и т.н.
                            Номера е да има светлини и рег.табела отзад и тръбата с номера на рамата на ремаркето да е включена в конструкцията

                            Бучаков, в Харманли колесарите ги прави Иван - ти го познаваш добре.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              В момента имам ремарке за три мотора . Регистрирано е и струва 900лв.Иначе правя и по поръчка и следкато в София е толкова евтин технотеста може там дасиго мине куповача.В Хасково струва 200лв без номера.Ето и моя номер 0887302625. Ако питате мен най-добре е да е регистрирано а не да ходиш да си губиш времето.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X