Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

    Ами аз лично си я взех от илианци в София.Предполагам, че можеш да си закупиш такава сойка от някое магазинче за фото техник.

    Коментар


    • #92
      До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

      Аха ясно утре ще пообиколя...Ето какво сътворих със тиксо учудващо стана стабилно, но само са вървене... Слагам двойно залепещо тиксо под апарата
      П.п Имаме еднакви каски
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #93
        До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

        Аз моя фотоапарат го закачих пробно на старата каска като й пробих козирката и хванах фотоапарата с болт 6мм понеже от долу има резба за стойка и ето резултата.

        Коментар


        • #94
          До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

          Браво колега доста добре се е получилоСега по този начин вече се олавят много интересни моменти който иначе се пропускат.
          0878424143
          0887424150

          Коментар


          • #95
            До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

            Е кажете каква камера да взема за да снимам?

            Коментар


            • #96
              До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

              Първоначално публикуван от krasimoto Преглед на мнение
              Е кажете каква камера да взема за да снимам?
              Определено GoPro Hero HD. Камерата надмина очакванията ми с много. Ако знаех, че е това, което е и че ще ми е толкова приятна играчка - да съм си я бил купил отдавна. Много колеги гледаха клипчетата които правих първия weekend, някои се занимават профи с видеo и първото нещо което казват всички (без изключение) е "е*ати якото качество". После вече се почва с "голям екшън бил офроуда" и т.н.

              За пример съм изрязал един кадър от видеото, като потърсих труден за камерата кадър. Гледах да намеря такъв, в който има тъмно и светло петно, детайли в далечината (клони на дървета), както и нещо много наблизо, което може да не е на фокус (маркуча на спирачката). Резултата е впечатляващ:

              В оригинален размер тук http://picasaweb.google.com/lh/photo...eat=directlink

              Ето и няколко клипа качени в youtube - спрете на някой подобен кадър, да видите загубата на качеството от компресията на youtube
              http://www.youtube.com/watch?v=n4yr5QH9kQc
              http://www.youtube.com/watch?v=LqX7zFFf-aA
              Очевидно има разлика от оригинала, но макар и през youtube - пак се вижда колко добра стабилизация има камерата.

              Някой ако иска да пише на ЛС - мога да му дам линк да си изтегли видео в оригинал. Също бих оценил ако препоръчате програма за конвертиране и редакция на видео (различна от VirtualDub)

              За финал - очарован съм! Голямо БЛАГОДАРЯ на Jimmy от форума, благодарение на който се сдобих с тази играчка моментално и на много много добра цена.
              ...има и две години гаранция.

              Коментар


              • #97
                До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                Първоначално публикуван от ®yMeH Преглед на мнение
                Някой ако иска да пише на ЛС - мога да му дам линк да си изтегли видео в оригинал. Също бих оценил ако препоръчате програма за конвертиране и редакция на видео (различна от VirtualDub)
                Най-доброто, което аз съм открил е Sony Vegas Pro....

                Коментар


                • #98
                  До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                  А защо не и Cyberlink PowerDirector? В подписа ми има клипове правени с тази програма

                  Коментар


                  • #99
                    До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                    Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                    И аз нямам пари за такава камера за това импровизирам.
                    Тази стойка е много гъфкава и аздните два крака ги закрепям в едни дупки на каската а предния крак го лепя с някво тиксо.
                    Ето и клипче снимано с тази кострукция.
                    Последно редактирано от giorgio; 06-04-10, 17:57.

                    Коментар


                    • От: До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                      Няма ли да е по добре камерата да се захване някаде на гърдите ? Виждал съм подобни "конструкции" и мисля че ефекта би бил по-добър,защото в момента или гледаме земята и малка част от калника на мотора,или пътя напред,а по-ниския ъгъл мисля че ще се уловят и двете,остава някой с подобна камера да пробва,а и вибрациите би трябвало да са по малко от тези на каската

                      И за да не е толкова празно мнението ми,ето един клип,с камера закрепена на гърдите
                      Последно редактирано от garkoff; 03-08-10, 23:14.

                      Коментар


                      • От: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                        някои може ли да ми каже как се закрепва камерата на гърдите, освен да се омотая целия в тиксо ако някои може да ми обясни ще пробвам и ще кача клипа

                        Коментар


                        • От: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                          Първоначално публикуван от murfi Преглед на мнение
                          някои може ли да ми каже как се закрепва камерата на гърдите, освен да се омотая целия в тиксо ако някои може да ми обясни ще пробвам и ще кача клипа
                          Ами как, прочете ли мнението на Румен малко по-горе ?
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...48#post1099348
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • Re: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                            Ами да, прочетох го и някъде не видях как се поставя, аз ли нещо пропускам или не пише. Намерих едно видео в което е показана такава камера и как се закрепва, мерси все пак.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                              Аз имам от една седмица ето тази,но още не съм я пробвал.Ако някой знае нещо или има подобна нека да сподели мнение.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • От: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                                Звука излиза слаб, като се кара бързо записа е насечен. Гаднича , ама за тия пари-толкоз.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X