Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

    приятели от тцм плевен групата си купихме специализирана за екстремни спортове цифрова камера на промоция до 09-12-2007 на промоционална цена от 85лева на 60.продава се с пълен комплект приспособления за закрепване към каска,и кормило,но без карта аз си закупих допълнително 2 карти които осигоряват 120минути автономност.продукта е невероятен ударо усоичив,снимана 3метра под вода и е изключително компактен/има много екстри.все ощте ги изучавам,гаранция 24 месеца.които има интерес рероятно ги има и във вашия град

  • #2
    До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

    Кажи откъде поне?!?!

    Коментар


    • #3
      До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

      Магазините на ТСМ.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

        Първоначално публикуван от ivo tnt Преглед на мнение
        приятели от тцм плевен групата си купихме специализирана за екстремни спортове цифрова камера на промоция до 09-12-2007 на промоционална цена от 85лева на 60.продава се с пълен комплект приспособления за закрепване към каска,и кормило,но без карта аз си закупих допълнително 2 карти които осигоряват 120минути автономност.продукта е невероятен ударо усоичив,снимана 3метра под вода и е изключително компактен/има много екстри.все ощте ги изучавам,гаранция 24 месеца.които има интерес рероятно ги има и във вашия град
        Колега, снимай я, покажи я тук. Какво означава пълен комплект, че от емоционалното ти обяснение ...нещо не ми е ясно! Пък ако става - да ти поръчваме и да пращаш по някой куриер с наложен платеж!
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

          Да дайте и отзиви как снимат камерите, защото за 60лв пък било и 85лв си е супер ниска цена. Пробвахте ли как снимат? Има ли още наличности?
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #6
            До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

            може да се види комплекта а и как излейда в саита на производителя

            www.oregonscientific.de все пак първо прожерете в ТСМ магазините във вашия град ,в момента има промоция на всички стоки-30% до 09-12-2007
            ако не намерите мога да помогна естествено колкото мога 0888226051

            Коментар


            • #7
              До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

              Аз си взех от Бургас за 68лв и работи. На тъмно не е добре, но през деня е огън. Кво и плащаш. Ако и сложиш един елементарен мерник, може да я ползваш като нормална камера.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                Колеги, на този линк излезе малко инфо http://atv-bg.net/forums/showthread.php?t=134&page=2 Не знам дали е същата, но според описанието на ivo tnt май е това.

                Коментар


                • #9
                  До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                  тези камери за мотористите , ще-са супер
                  sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                    знам ги тия що за стока са
                    по едно време доста проучвах пазара
                    има доста клипчета в youtube снимани с тях

                    менташка история, аз не бих си купил такова нещо освен за залъгалка
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                      Тези камери как работят .Имат ли собственна памет или се свързват с някакаво устроиство като фотапарат или не знам там нещо да помни.Аз мисля че тази цена е безумно ниска за нещо което може да върши работа.Направо ми е писнало от ментета които си даваме парите и не можем да ги ползваме.Тука маи ми мирише на нещо такова.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Тези камери как работят .Имат ли собственна памет или се свързват с някакаво устроиство като фотапарат или не знам там нещо да помни.Аз мисля че тази цена е безумно ниска за нещо което може да върши работа.Направо ми е писнало от ментета които си даваме парите и не можем да ги ползваме.Тука маи ми мирише на нещо такова.

                        позна от 1-вия път, ментета !!!
                        това е само за играчка

                        хубава камера струва няколко стотин долара и то без записващото у-во и захранването
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: оффроад уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Аз си взех от Бургас за 68лв и работи. На тъмно не е добре, но през деня е огън. Кво и плащаш. Ако и сложиш един елементарен мерник, може да я ползваш като нормална камера.
                          Колега що не качиш едно клипче, което си правил с нея, пък всеки ще си прави сметка дали си заслужава.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                            А бе много приличат на едни които бяхме поръчвали от e-bay, но не знам дали са същите. Иначе миналата година бяха много скъпи в щатите. Пък знам ли може и нас да са ни прекарали. На външен вид са досущ като тези. И като цяло вършат работа. поставя им се Memory stick и записват върху него. Ама нямам идея да ли са същите. Ще проверя марката и ще ги сравним
                            Иво Георгиев
                            Gworkshop

                            Коментар


                            • #15
                              До: Оффроуд уеб, камери на промоция до 09-12-2007

                              По-бързо провери, че да не свърши промоцията

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X