Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде могат да ми закърпят бричовете?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде могат да ми закърпят бричовете?

    Скоро започва новия сезон (поне за мен де) и при подготовката открих, че и двата брича които ползвам са за ремонт.Прилагам и снимки къде са скъсани. Общо взето на единия трябва да му се сменят кожите от вътрешната страна на колената а другия е малко изгорен от ауспуха. Ако познавате някой който се занимава с тази дейност в района на Троян евентуално Ловеч моля дайте ми контакт на човека.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:брич 1.jpg
Прегледи:1
Размер:59.4 КБ
ID:5962622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:брич 2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5962623
    born to be wild
    Кольо Ковачев

  • #2
    От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

    В Плевен има един човек, който ще ти свърши работа. Поправя кожени екипи, шие екипчета за ендуро и крос, направи много хубава обшивка на седалката на един кросов мотор и не взима скъпо. Има само един проблем - не му взехме телефона, а адреса не го запомних. Знам къде е, но не мога да ти кажа точен адрес.
    Ако те интересува мога да опитам да ти обясня мястото. От кръговото като влизаш от Ясен (или Долни дъбник, София ... все тая) е на 300 метра и има точно 3 десни завоя и един ляв.
    Той също е ендурист. Мисля че ямаха 250-ка кара.
    Последно редактирано от Andy Van Der Drift; 29-02-12, 09:15.

    Коментар


    • #3
      От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

      колега не може ли да дадеш мааалко по-подробно описание ... утре имам работа в Плевен и ще пробвам да го намеря.
      Последно редактирано от 678; 29-02-12, 16:13.
      born to be wild
      Кольо Ковачев

      Коментар


      • #4
        От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

        Идвайки от Д. Дъбник хващаш първият изход надясно от кръговото (не по канала и не към Била, а надясно). След само 20-25 метра пак надясно (те нали са три пътя - за стадиона, направо павиран път и изкачване към Сторгозия надясно - тук караш). Изкачваш един много неравен стръмен павиран път. Качваш се по него около 150 метра и фактически хващаш първия десен завой. Има кооперации и отляво, и отдясно. Пътят върви между тях само 20-ина метра и завиваш наляво. Мисля че беше втората къща от ъгъла в дясната страна на уличката. Тя е една тясна улица и срещу тях има кооперация, както и Рено 5. Питаш за майстора (не се запознахме).

        Коментар


        • #5
          От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

          ходих до там ама не можах да го намеря тоя. Понеже скоро нямам ходене към Плевен дайте идея за някъде по-наблизо Троян евентуално Ловеч.
          Вчера ми дадоха идея за един човек от Априлци ама още не е сигурно ако човека е читав и работата стане ще пиша кой е и къде работи.
          born to be wild
          Кольо Ковачев

          Коментар


          • #6
            От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

            Вчера си взех бричовете от Априлци ама не ми хареса как ги е закърпил и не мога да препоръчам този човек за тази работа.
            Колеги дайте идея кой може да я свърши тази работа читаво!
            born to be wild
            Кольо Ковачев

            Коментар


            • #7
              От: Къде могат да ми закърпят бричовете?

              Колега направи питане в подраздела на групата от Плевен. Предполагам колегите в предните постове те пращаха в Плевен при Веско-"Мотовес" (колега във форума) но доколкото знам има и други.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X