Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Acerbis On way - мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Acerbis On way - мнения?

    Здравейте колеги! Ето ме в типична ситуация. Първо купих, после питам. Вчера се сдобих с тази каска.
    http://www.makeya.com/view_product.p...id=800&catname=
    Сложих я на главата си в магазина, почувствах я удобна, на нея заспаха и едни очила, в които пък влизат моите очила с диоптър. Имам ризница от същата марка, която ми се струва много читава. Затова се доверих на марката. От друга страна, цената под 200 лв. не предразполага към върхово качество. Търсих мнения за тази каска в нета, за да знам на какво мога да разчитам, но не намерих. Обръщам се към вас, ако някой кара с такава каска и още повече, ако е имал ситуация да я изпита, да сподели опит.

  • #2
    От: Acerbis On way - мнения?

    Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
    Здравейте колеги! Ето ме в типична ситуация. Първо купих, после питам. Вчера се сдобих с тази каска.
    http://www.makeya.com/view_product.p...id=800&catname=
    Сложих я на главата си в магазина, почувствах я удобна, на нея заспаха и едни очила, в които пък влизат моите очила с диоптър. Имам ризница от същата марка, която ми се струва много читава. Затова се доверих на марката. От друга страна, цената под 200 лв. не предразполага към върхово качество. Търсих мнения за тази каска в нета, за да знам на какво мога да разчитам, но не намерих. Обръщам се към вас, ако някой кара с такава каска и още повече, ако е имал ситуация да я изпита, да сподели опит.
    За качеството не се притеснявай,Ацербис направиха лятна промоция на каски в която спада и твоята.Във фирменият им магазин в Италия каската струва 99 евро и цялата гама е с невероятни цветове.Вярно че "истинските" им каски струват от 300 евро на горе,но това не означава,че твоята няма да те защити при падане ако е закопчана правилно.Слагай и карай,че има една друга тема която е пълна с примери,какво се случва след едно кръгче без каска.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #3
      От: Acerbis On way - мнения?

      Благодаря за отговора колега! Именно "другата тема" ме подтикна да си купя каска, предназначена специално за мотокрос. Досега карах с разни половинки и др., които не са за извън асфалта. Закопчаването на Ацербиса е подобно на Арай, което също ми допадна.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X