Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойка за мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Стойка за мотор

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    Еми по същата логика би трябвало да са помислили за това,че пружината при състояние на покой на мотора ,не получава никаква умора.В противен случай би трябвало да пише в ръководството за експлоатация,че задължително трябва да си носиш в раницата стойка и при всяко спиране да си го вдигаш ,и съответно при потегляне да си слагаш стойката в раницата и напред.Еми извинявай ама малко работата куца.Малко се втеляваш относно поддръжката според мен.В края на краищата ,аз не мисля моя мотор да ме надживява.Да го....е в скрапа!
    Абе Джарта ти в казармата не си ли ходил.Не помниш ли зиловете как ги качваха на трупчета и така умираха

    Коментар


    • #77
      До: Стойка за мотор

      Пичове,никой не отрича че когато мотора стои на едно място пружините омекват(по-скоро се смачкват)!Въпроса беше , че при каране процеса е много по-интензивен.
      Витилиемов,ЗиЛ-овете са предвидени за НЗ-т.е. те могат да си изкесат 50год без да ги пипне никой.
      Слави , не се засягай-знаеш много добре , че на Джартов по принцип езика му е остричък и боцка! Мисълта ми беше , че когато караш офф пружината много често се смачква почти до упор и съответно пластичната деформация е много по-голяма,от колкото когато мотора стои на място!
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • #78
        До: Стойка за мотор

        Ето момчета с това разполагам.






        Ама снимки ли съм пуснал? Трепач
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 05-12-08, 08:44.

        Коментар


        • #79
          До: Стойка за мотор

          Много ми харесаха снимкитета затова ми пусни една по Еконт със наложен платеж-Янко Тодоров Петров-Благоевград до поискванеИ гледай да е най-новата.
          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

          Коментар


          • #80
            До: Стойка за мотор

            Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
            Много ми харесаха снимкитета затова ми пусни една по Еконт със наложен платеж-Янко Тодоров Петров-Благоевград до поискванеИ гледай да е най-новата.
            Янко,ама снимка ли да ти пусна Я дай един телефон,че иначе няма да стане.Пусни го на лс.

            Коментар


            • #81
              До: Стойка за мотор

              Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
              Много ми харесаха снимкитета затова ми пусни една по Еконт със наложен платеж-Янко Тодоров Петров-Благоевград до поискванеИ гледай да е най-новата.
              янко,утре като престигне,ако направиш някоя снимка,по хубава и да пуснеш,ще съм ти много благодарен.

              Коментар


              • #82
                До: Стойка за мотор

                Още като я взех това си и мислехда направя.Преди малко я взех от Еконт и веднага я сложих където и е мястото,а старата ще бъде използвана за това за което си трябваако естествено на някой не му хареса и се обади да му я изпратя със наложен платеж по Еконт- за старата стойка тази от последните две снимки става въпрос.
                Прикачени файлове
                [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                Коментар


                • #83
                  До: Стойка за мотор

                  То голям зор беше за стойки и сега като има стойки няма зорлии

                  Коментар


                  • #84
                    До: Стойка за мотор

                    Докато си разглеждах любимия сайт - БайкПикс се натъкнах на върховната стойка, а ето я и нея.. :



                    И забележете какво си е измайсторил човека от старите му велосипедни гуми..
                    Димитър Тенев

                    Коментар


                    • #85
                      До: Стойка за мотор

                      Извинявам се за спама.

                      Тези предпазители за ръчките/ръцете с гумата ми се стуват доста добро решение.Хем като паднеш не се чупят или драскат, хем отдолу предполагам си има стабилна защита от удари.Много Идеино решение, не се бях сетил.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #86
                        До: Стойка за мотор

                        Ako някой се интересува,имам две такива стойки
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #87
                          До: Стойка за мотор

                          Първоначално публикуван от kiselov Преглед на мнение
                          Ako някой се интересува,имам две такива стойки
                          на каква цена ги даваш.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Стойка за мотор

                            Дай цена и телефон

                            Коментар


                            • #89
                              До: Стойка за мотор

                              По 50 лева, телефона ми е 0899 53 55 78.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Стойка за мотор

                                Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                                В магазина на КТМ са точно 104лв.
                                В магазина на КТМ са точно по 108 лв в момента има три вида разликата е в височината от която повдигат и са наистина КТМ и изглеждат перфектно благодаря че ми отвори очите
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X