Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръкавици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръкавици?

    Здравейте колеги искам да ви попитам от къде мога да закупя offroad ръкавици с протектор за кокалчетата г/д до 100лв, а иначе аз съм от София.Благодаря предварително

  • #2
    От: Ръкавици?

    Никой не помогна ..... ако модераторите искат може да затворят темата.Намерих магазин и ръкавиците които търсех

    Коментар


    • #3
      От: Ръкавици?

      Ами колега-такива ръкавици-с карбон на кокалчетата има във Мотобум

      Коментар


      • #4
        От: Ръкавици?

        Не съм казал че е задължително да е с карбон, иначе ходих до Мотобум и до други магазини и намерих такива каквито търсех пак са с карбон и са много добри въпроса е че го направих по трудния начин обикалах докато намера защото отговор нямаше, но това е вече минало

        Коментар


        • #5
          От: Ръкавици?

          Първоначално публикуван от kataluneca_1991 Преглед на мнение
          Никой не помогна .....
          Ами за така зададен въпрос - норамлно. Ръкавиците не са дефицитен артикул за чието издирване ти трябва особена помощ. Сам каза че си от София - града с най голяма концентрация на магазини за облекла и екипировка. Ако не ти се обилаля най малкото което можеше да направиш е да провериш в google - веднага излизат десетина търговски сайта.

          Коментар


          • #6
            От: Ръкавици?

            Колега Въпроса си е много точно зададен незнам какво не му разбираш!Щях да се радвам ако някои изкаже предпочитания към даден магазин и ми сподели че там има такива ръкавици каквито търсех!Преди да почна да обикалям исках да чуя насока към даден магазин,но не я получих за което няма никакъв проблем след това обиколих и намерих.

            Коментар


            • #7
              От: Ръкавици?

              http://www. top moto1.com/product_info.php?idarticles=280
              [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • #8
                От: Ръкавици?

                Колега не мога да отворя линка

                Коментар


                • #9
                  От: Ръкавици?

                  Първоначално публикуван от kataluneca_1991 Преглед на мнение
                  Колега не мога да отворя линка
                  Има един интервал в линка дето трябва да махнеш и ще се отвори.

                  А иначе, ако имаш чувството, че никой не ти е казал нищо, то ГРЕШИШ. Просто има тема и за ръкавици, но не си я търсил достатъчно, а всеки, който влиза редовно във форума не му се обяснява за 100тен път. Има теми с магазини в София, теми с обсъждане на ръкавици, раздел за ендуро екипировка...вместо да обикаляш следващия път - почети малко, ако не откриеш нищо тогава питай (ама смислено) и тогава обикаляй

                  Иначе миналата година минавах през един магазин, който се намира на бул. Тодор Александров (от дясно като тръгнеш от Опълченска към Ботев). Спомням си, че бях мерил там точно такива с протектор на кокалчетата, бяха по-скъпи, но зверски удобни.

                  А ако нямаш гардове на кормилото - по добре за тях дай пари, отколкото за ръкавици.
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ръкавици?

                    Аз вече намерих ръкавиците които търсех иначе благодаря, не мога да разбера защо въпроса ми да не е смислен!!!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X