Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

    Коя е по добрата според вас и защо. И двете са на подобна цена и са мисля добри. Питам защото ми харесват и двете и не знам кое да наведе везните в едната или другата посока. Удобство, тегло, защита...
    Прикачени файлове

  • #2
    Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

    Пробай тази http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/product_info.php?cPath=118&products_id=613&osCsid=b177a04d3b6158d5912b1e133cdc6fc6
    аз карам с такава и съм много доволен от съотношението цена-качество.
    Lesidren.com

    Коментар


    • #3
      Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

      благодаря за предложението аз по-скоро питам за сравнение между тези двете. ако случайно някой ги е пробвал и двете.

      Коментар


      • #4
        Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

        аз съм пробвал Асер. даже бях си я купил, но така и не карах с нея много ми ограничаваше движенията на ръцете.Пробвах всички настройки, но нещо не ми допадна и ....
        Сега съм със старата, макар да не е най-подходящата (тя е за ски)!Аз нещо се оглеждам за Dainese ,но ще видим.Чакам да видя с пътуването ми какво ще стане и дали има смисъл!
        EXTREME

        Коментар


        • #5
          Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

          ако старата несия продал може да тия взема
          зависи дали ще ми стане де
          висок сам 1.75 и тежа 75кг
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • #6
            Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

            аз имам този модел на UFO и съм много доволен. останалото е въпрос на личен избор.

            Коментар


            • #7
              Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

              Продадох я!
              EXTREME

              Коментар


              • #8
                Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                Аз карам с UFO , малко по-нисък клас е , но съм много доволен.Особено от съотношението маса - протекция.Освен това се проветрява много добре.
                ПАНЧО

                Коментар


                • #9
                  Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                  И аз карам с УФО и съм много доволен обаче няма с какво да я сравня.
                  Предимството на този модел е че се произвежда от други фирми под друго име и понеже няма лепенки УФО се продава на много добра цена (под 190лв са в Чехия).
                  born to be wild
                  Кольо Ковачев

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                    Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
                    И аз карам с УФО и съм много доволен обаче няма с какво да я сравня.
                    Предимството на този модел е че се произвежда от други фирми под друго име и понеже няма лепенки УФО се продава на много добра цена (под 190лв са в Чехия).
                    така си мислиш аз карам с UFO за 160 еврро а един приятел си взе FM пълно копие на мойта от германия за 90 евро на пръв поглед са еднакви но само на пръв поглед като ги сложиш една до друга се вижда веднага разликата в качеството на материяла и матрицата с която е правена отливката да не говорим че неговата я спраска при едно падане а аз съм се търкалял по 20 метра в скали с мойта и резултата е смешно повърхностно надраскване било ме атв-то през гърба и какво ли не и съм здрав единственият път като не я сложих счупих ключица.
                    винаги съм се чудил на хората които си купуват ауспух за 500лв. или кормило за 250лв.,а се опитват да изтънкажат с някаква куча марка екипировка за каска или броня мисля че не са прави.
                    Николай Гогов 0898676912

                    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                      Аз карам вече 2 години (марка Nazran) а брат ми 1 (марка Padana) с копия на УФО и за сега не сме имали никакъв проблем. Всички деруги са по предпазителите а не по нас! Пробвани са главно налакътниците, раменните и гръдните предпазители. Веднъж само виждах оригинал УФо но за съжаление неможах да я огледам добре, може и да има разлика наистина обаче ние не сме състезатели и надали е толкова решаваща тази разлика за нас.
                      born to be wild
                      Кольо Ковачев

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                        Аз пък днес си купих UFO Scorpion от Ендуро магазина в София 310 лв е,може да го има и по-евтин някъде,но не ми се търсеше и утре ще го пробвам и ще кажа дали е добър,защото още не съм карал с него,пък и не разбирам много от протектори
                        [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                        [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                        [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                          Пробвал съм UFO Scorpion,но се отказах да го взема защото много ми ограничава движенията .... и взех пак на уфо модел но с по-малка защита - пвцто над ключицата го няма и това дава по свободно движение !
                          въпрос на вкус де,важно е да има защита
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                            Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
                            Пробвал съм UFO Scorpion,но се отказах да го взема защото много ми ограничава движенията .... и взех пак на уфо модел но с по-малка защита - пвцто над ключицата го няма и това дава по свободно движение !
                            въпрос на вкус де,важно е да има защита
                            Дам аз го пробвах и него беше 260 лв той,но ми се стори че пвцто над ключицата доста пази,все пак там има доста възли които са нежни по врата и може би е опасно,за това си взех този :Пп
                            [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                            [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                            [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Acerbis Koerta vs UFO Scorpion

                              Гледам че темата се е позагубила, не ми стана ясно коя е по добрата от двата модела. Имам интерес към Ufo Scorpion от къде да си купя и на каква цена се продава?
                              P.S Не знам дали въпросът ми е на място, ако не е моля да бъда извинен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X