Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за ботуши???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвет за ботуши???

    Аз нося 44.5 взех си 45 и са ми точно попринцип са взема един номер по-големи ама за 24 25 номер нз може да е разлчно за по-малките.

    Коментар


    • #17
      От: Съвет за ботуши???

      Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
      Вчера намерих една тема за тези ботуши в един Американски сайт и всички пишеха ,че са здрави и удобни нямало да съжелявам ако си ги купя.Видях сники на същия модел купен 1 седмица след като са излезли и е карано с тях към година и половина и им нямаше нищо.Затова си ги порчах и днеска пристигнаха много са удобни и ми изглеждат доста здрави.Съгласен съм ,че геарнето е по здраво ,но нямаше от модела за 350 лева мой размер.
      Честито колега много хубави ботуши,със здраве и безаварийно да си ги носиш!
      Искам да те попитам нещо - понеже и аз бих се радвал да обуя едни такивка,та от къде си ги поръча ако нее тайна и как така вчера си ги гледал и си ги поръчал и днес вече са при теб?

      Коментар


      • #18
        От: Съвет за ботуши???

        Аз ги поръчах от www.motoshop1.com написах името им в гугъл и ми изкара няколко американски форума.

        Коментар


        • #19
          От: Съвет за ботуши???

          Благодаря за инфото колега,а някъде където да се видят на живо и да се пробват има ли?

          Коментар


          • #20
            От: Съвет за ботуши???

            Магазина е в Пловдив ако ти е близо.

            Коментар


            • #21
              От: Съвет за ботуши???

              По близо от това неможе да бъде,то дори е и в моя квартал а аз да не знам
              дано утре успея дамина през него да разгледам.
              Още веднъж благодаря колега - ти ми отвори очите

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X