Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тъжна вест

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тъжна вест

    момчета с голямо незадоволство ви съобщавам констатацията си че от състезание на състезание с напредване на шампионата май май вместо да ставаме по големи приятели ние все повече се караме и изостряме един към друг

    е разбира се има и изключения

    но това наистина е много тъжна вест и никак не ми е кеф да ви я съобщя

    дайте да взимаме някакви мерки

    може би една от тях е да направим един поход с несъстезателен характер по някое време по хубав приятен маршрут с много контроли -скарички по пътя


  • #2
    Че нали има такъв, организиран от Форума през август
    Да се хващаме и да тръгваме.

    Ти какво искаш? Където има класиране, призове и по 20 хил. лева награден фонд, винаги е било така!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Да и на мен ми трепна сърцето като видях "тъжна вест" . Само се чух как казах на глас ....еййй стига де....
      за името на темата става въпрос...и моя пост можеш да изтриеш....

      Според мен проблема за който Митков говори е неминуем поне на този етап... та вие почти всички се позавате....няма как да няма интриги....а ако има такъв поход без състезателен характер задължително свирнете))) та да мога пак да покарам с вас....))
      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от plakatista
        ако има такъв поход без състезателен характер задължително свирнете))) та да мога пак да покарам с вас....))
        http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=3461

        Коментар


        • #5
          това е интересно но съвпада с кръг от шампионата а и е доста дълго няма да могат да участват много от нас

          може би нещо около пампорово за 2 дни по маршрутите от миналата година

          Коментар


          • #6
            ейййй за родопите съм супер навит))))
            [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

            Коментар


            • #7
              Митков, никой не е казал че трябва да участвате в целият маршрут! Запишете се за няколко дена, мисля че няма да е проблем!


              Отноцно тъжната вест - човеко помислих си че някой е умрял! смени го на тъжна констатация или нещо такова!

              Иначе си прав. Много се изострят отношенията. А от всичко най тъпото е че като се хванеш да организираш нещо и да дадеш време, нерви и пари от себе си и от сърце, а накрая някакви злобари само се чудят за какво да се заядат с теб. Това беше една от главните причини за отказа ми тази година да правя състезание в бистрица. Това е и една от причините да приключа участието си в шампионата. Много пари, много нерви, много злоба срещу мен и почети никакво удоволствие. Миналата година си правихме разходки - хапване пиване кеф, сега или си подготвям мотора за състезание, или се състезавам, или бачкам да изкарам някой лев, че трябват за състезание. И в един момент човек си задава въпроса "Ами какъв е смисъла?" аз да не съм някакъв мазохист... Нямам болни амбиций да се доказвам на себе си или на който и да било, така че майната му.... Аман от отрицателни емоций!

              Коментар


              • #8
                Съби, как тъй ще се отказваш - първи си във временното класиране, много добре се движиш тази година. Не се оставяй на емоциите
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #9
                  Това е и една от причините да приключа участието си в шампионата. Много пари, много нерви, много злоба срещу мен и почети никакво удоволствие. Миналата година си правихме разходки - хапване пиване кеф, сега или си подготвям мотора за състезание, или се състезавам, или бачкам да изкарам някой лев, че трябват за състезание. И в един момент човек си задава въпроса "Ами какъв е смисъла?" аз да не съм някакъв мазохист... Нямам болни амбиций да се доказвам на себе си или на който и да било, така че майната му.... Аман от отрицателни емоций!
                  точно почти на същият акъл бях и аз след състезанието в сопот
                  почти бях решил да не ходя на състезания
                  на бухово отидох е тъй да си покарам за кеф..а и се чу че ще има награди и шоу та викам а да ида ..
                  освен това като се чу че ще е трудно и ми бе интересно какво що ще е

                  но иначе наистина интригите заяждане и средствата които вървят са сериозни фактори които могат да откажат който и да е

                  тези отрицателни емоции са много гадна работа

                  сега поне ком емине ако бе като поход нямаше да е зле според мен.че да поотдъхнем.но то вече така или иначе е решено да е състезание и няма как
                  .кофтито е че пак ще поторошим доста средства и време а дори няма да има и време да се поразгледа човек от някой връх да речем

                  нивото на състезанията расте много бързо изискванията към машини и екипировка също от там и разходите а и конкуренцията се изостря и трябва да се поемат рискове доста за да се даде добро време а трасетата вече са доста екстремни .ако ме бяхте видели след последните състезания като се прибера на какво приличам
                  почти няма място не насинено и не натъртено по мене а почтине съм падал и карам доста предпазливо
                  мотора пък като го разглобих оня ден се оказва че за 4 кръга се е изтормозил повече от колкото миналата година за целият сезон
                  само най основните неща които задължително трябва да сменя са за над 700лв и това е за 4 състезания
                  ето дори на бухово въпреки предупрежденията си отидох със стара гума щото не ми се взимаше пак нова
                  не знам нещо много на професионално тръгнаха нещата а всъщтност не са ни професия а по скоро хоби
                  а в последно време имам чуство че основната ми работа взе да се превръща в хоби
                  последните дни имам само работа като механик по мотора по над 6 часа дневно -за да го възстановя да дойде пак на що годе ниво
                  не знам но съби до някъде го разбирам и наистина е доста трудно да се намери верният баланс
                  май май трябва по на майтап да се приемат всички тези неща
                  и да не се впряга много много човек
                  не знам за в софия но тука в харманли въобще на никой не му пука на кое място си завършил или въобще за ендуро състезания
                  и натиска от семейство и приятели е огромен да се спирам
                  сега на сопот като чу че съм бил първи баща ми само каза-еее пак си рискувал значи и си карал през глава. карай по полека по спокойно стига си ходил по тея състезания

                  взехме много на сериозно да се взимаме -това ни е проблема съби

                  Коментар


                  • #10
                    Хм, много черни и дезертьорски мисли са ви налегнали.
                    Има млади момчета, на които им се кара и са много нахъсани, въпреки негативите, които носи едно участие в шампионата и липсата на пари. Макар и надхвърлили 30-те в старозагорския клуб мога да изброя поне 7-8 човека, които се кефят на състезанията и тренират яко, та и аз покрай тях. За тези пичове през седмица да има кръг, ще е най-добре. Те намират удовлетворение като се докажат в надпревара с другите.
                    Така е в моторните спортове, който няма нерви да издържи на напрежението, напуска. Много кадърни състезатели са се отказали по тази причина, но това е горчивата истина. Който много го желае, ще го постигне.
                    А вие няма за какво да се жалвате, вече сте тръгнали към ветеранска възраст. Колкото спорта върви към професионален, толкова по-трудно ще става.
                    Май е време от догодина да открием и аматьорски клас с 4-5 състезания в годината ?! Знам, че е трудно да се преглътне горчивата истина, но е така. На запад отдавна го има и ние неминуемо ще вървим натам
                    За да има добри спортисти, които да са конкурентни на западните, трябва състезанията да стават все по-трудни и по-трудни и повече на брой !!!
                    Мисля, че нямаме право да спъваме хората с по-големи цели, като осакатяваме шампионата заради себе си
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Така е Жорка, прав си. В крайна сметка никога не съм искал да се превръщам в про състезател, а вървя на там! Човек трябва да си знае мястото и да не се оставя на течението да го бута. Зарязъл съм толкова важни неща заради състезанията че направо съм се изнервил. Плюс това оставащите състезания са на майка си у *** за живеещите в западна БГ

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Sofia
                        Съби, как тъй ще се отказваш - първи си във временното класиране, много добре се движиш тази година. Не се оставяй на емоциите
                        Е аз предната година не съм се състезавал...

                        Спокойствието и удоволствието са по важни за мен от това да стана шампион - само ще ме намразят още повече хора....

                        Коментар


                        • #13
                          вече сте тръгнали към ветеранска възраст.



                          шшшш алооо

                          на кого викаш ветеран бре

                          БАЙО Жоре


                          събин го разбирам горе долу какво му е
                          дадеш ли добро време после си трън в очите
                          но съби до някъде сам си е виновен в случая трябваше да го предвиди че тъй ще стане ...както и да е

                          между другото и аз го изпитах това на мой гръб и не ме разбирахте а гледахте сеир...

                          да ви кажа няма да ми вярвате но като разбрах че не съм първи на бухово в класа си честно казано донякъде ми олекна
                          щото иначе щях да изслушам сума ти приказки по свой адрес кои от кои по интересни ...
                          е моторчето щеше да е някаква компенсация ...но ...

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            събин го разбирам горе долу какво му е
                            дадеш ли добро време после си трън в очите
                            но съби до някъде сам си е виновен в случая трябваше да го предвиди че тъй ще стане ...както и да е
                            Е аз пък какво съм виновен? Толерирах глупостите и безпочвените обвинения на шепа хора дори повече от колкото трябваше. Влязох в нормален диалог, обяснявах се, без да нападам - съвсем приятелски, но типично по селски, ефекта беше че все повече и повече ме нападаха. После ми писна и .... всички знаем какво стана

                            Абе дреме ми на *** дали някакви завистливи злобари ще мрънкат и ще си измислят глупости. Всичко което постигнаха в крайна сметка е че цяла България им се подиграва.

                            Относно отказването ми от борбата за 1-во място, не драматизирайте толкова нещата. Просто съм си направил сметка (за мен си) какво предпочитам да правя и това изостава пред други неща.

                            Коментар


                            • #15
                              В тази тема е мястото да направя ЕВАЛА на Събин за кадето си проличава че е човек, който наистина знае какво иска и на никаква цена не поставя победата пред приятелството, за което аз мисля, че по готино нещо не съм чел до сега в форума (или може би поне не скоро )
                              Евала Събине !
                              Не се познаваме лично, но и с много други хора не се познавах лично, но все пак след като се запознахме след известно време станахме много добри приятели (с някои хора дори и мноооого повече от приятели ... нали didkata_s ), което всъщност е много по-приятно от победата във дадено състезание примерно, защото победата отминава,...... но едно истинско приятелство остава за винаги
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X