Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

    Към всички почитатели на ендурото и мотокроса

    Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора
    (трикратен национален шампион по ендуро - мотоциклети)
    открива от 1 март 2009 г.
    Школа за Ендуро и Мотокрос за следните категории:
    1. Мъже
    2. Юноши (над 13 г.)
    3. Деца (до 13 год)
    4. Жени
    5. Девойки
    В школата могат да се запишат да тренират всички желаещи, които са на възраст до:
    25 години - Ендуро
    18 години - Мотокрос
    За категория АТV няма ограничения на възратта !
    За състезателите от клуба няма ограничения на възрастта !
    За тези, които нямат собствени машини, клубът осигурява тренировъчни.

    Тренировки:
    Мото полигон до гробището преди с.Хрищени
    Екстрим тест - Кв. "Кольо Ганчево"
    Ендуро тест - трасето около яз. Колена.

    Треньори:
    Ендуро - Ж.Хаджиев, Г.Тодоров, Ж.Николов, Д.Йорданов.
    Мотокрос - Ж.Пашов, Ж.Хаджиев, Г.Тодоров, Е.Влайчев.
    ATV - Радослав Георгиев, Вилхелм Кънчев.

    Необходими документи:
    1. Медицинско свидетелство
    2. Три снимки
    3. Застраховка "Спортна злополука"
    4. Нотариално заверена декларация от родителите.
    5. Молба по образец.
    6. Копие от ЛК или акт за раждане.
    Типов формуляр на декларацията и молбата се получават в "Магазин Ендуро" - Ул."Хр.Ботев" 54 А, срещу гъбиците под 6-то осн. училище.
    9:00-12:00 часа
    13:30-18:00 часа
    Приемане на документите и повече подробности можете да получите след 1 февруари на същото място !

    Целите на школата и на клуб "Луда работа" са да възпитава в подрастващото поколение любов към спорта и да изгражда бъдещи състезатли в мотоциклетните спортове.

    Мото на школата: "По добре прах на трасето, отколкото на друго място !"

    УС на ЕК "Луда работа"
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

    Ейтова вече е новина
    Нищо, че не мога да се запиша в школата (не че имам спортни амбиции, ами ейтъй да си уплътнявам свободното време ), щот съм малко по-дърт от изискванията, пък АТВ-то не ме влече толкова
    Жоро, нали помниш, че ми беше обещал нещо (както и аз на тебе) , пък аз обещаното си го търся като наследство

    Успех на школата
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #3
      До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

      Поздравления и успех Блазе им на младежите които ще имат възможността да се почерпят от опита Ви . Винаги сте били школа - сега просто го регламентирате. Спорта има нужда от ваши последователи -- ДЕРЗАИТЕ

      Коментар


      • #4
        До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

        Добър ден на всички от форума и на креизи джоб.Тъй като аз съм ,,Junior" и имам огромно желание да се включа във школата,но ще се прибирам в Стара Загора чак лятото има ли възможност тогава да се запиша или трябва преди март месец да стане записването..?
        http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

        Коментар


        • #5
          До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

          Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
          Добър ден на всички от форума и на креизи джоб.Тъй като аз съм ,,Junior" и имам огромно желание да се включа във школата,но ще се прибирам в Стара Загора чак лятото има ли възможност тогава да се запиша или трябва преди март месец да стане записването..?
          Няма проблем, ще стане и тогава !

          HD, обещанието си е обещание !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

            Блазе ви,блазе ви блазе виии Да можеш да живея при вас...В София такива екстри си нямаме нали ?

            Коментар


            • #7
              До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

              Първоначално публикуван от Rijkoo Преглед на мнение
              Блазе ви,блазе ви блазе виии Да можеш да живея при вас...В София такива екстри си нямаме нали ?
              Съмнявам се ,че ще те върнат ако си организираш един лагер-сбор в Ст. Загора по време на школата.

              Жоро,не сте ли помислили и за клас ветерани.Нещо не влизам във възрастовата граница,а ми се щеше да видя и да чуя майсторите(не падам от мотора , но все има какво да се научи).Освен да взема да си подам документите за членство в "Луда работа"!?Там какъв беше изпита-две агнета ли?
              Последно редактирано от ЕМО; 29-01-09, 18:44. Причина: допълване
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • #8
                До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение

                Жоро,не сте ли помислили и за клас ветерани.Нещо не влизам във възрастовата граница,а ми се щеше да видя и да чуя майсторите(не падам от мотора , но все има какво да се научи).Освен да взема да си подам документите за членство в "Луда работа"!?Там какъв беше изпита-две агнета ли?
                И аз искам да попитам същото ако има възможност направете условия и за по дърти карачи доста са тези които биха желали да чуят коментара и препоръките за собствените им грешки от професионалисти каквито в случея сте се събрали примерно с такса или някаква помощ за вашия клуб или школа или кажете условията за прием на нови членове ако още имате места?
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #9
                  До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                  Жоро, мен пък можеш да запишеш в школата по секс, не вярвам да няма такава.
                  Не сте седнали да се шегувате нали...
                  Вече съм си избрал тренъорките от вашят клуб....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                    Това е една прекрасна новина БРАВО!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                      На това ако не си се научил до сегаможе и да не стане да е късно вече.
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                        Колеги, отдавна съм казвал, че не ти ли дойде на млади години, няма смисъл да го търсиш после ! (става въпрос за таланта и подготовката за каране) Ние правим школата за младежи, в които има все пак някакво бъдеще и както виждате възрастовите граници са дори твърде високи ! Ако трябваше да разчитаме само на високо спортно майсторство, трябваше да направим школата само за деца.

                        Искам да успокоя все пак всички желаещи, че ветераните от клуба (до 100 г.) ще имат възможност да си сверят часовниците и да им се помогне от квалифициран треньор в определени за тях часове, които ще отделим.
                        За тези дни и часове ще ви информираме допълнително тук.
                        Подчертавам ! Горното се отнася само за членове на клуба, а член на клуба можеш да станеш, само ако си платиш годишния членския внос !

                        Колкото до Чинела, той няма шанс да влезе в заветните 100 години, защото докато изучи секса, те вече ще са преминали !
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 29-01-09, 20:38.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Колеги, отдавна съм казвал, че не ти ли дойде на млади години, няма смисъл да го търсиш после ! (става въпрос за таланта и подготовката за каране) Ние правим школата за младежи, в които има все пак някакво бъдеще и както виждате възрастовите граници са дори твърде високи ! Ако трябваше да разчитаме само на високо спортно майсторство, трябваше да направим школата само за деца.

                          Искам да успокоя все пак всички желаещи, че ветераните от клуба (до 100 г.) ще имат възможност да си сверят часовниците и да им се помогне от квалифициран треньор в определени за тях часове, които ще отделим.
                          За тези дни и часове ще ви информираме допълнително тук.
                          Подчертавам ! Горното се отнася само за членове на клуба, а член на клуба можеш да станеш, само ако си платиш годишния членския внос !

                          Колкото до Чинела, той няма шанс да влезе в заветните 100 години, защото докато изучи секса, те вече ще са преминали !
                          Едва ли има човек който се интересуеа от подобни спортове и да не знае за приноса който имаш ти конкретно и вашия клуб като цяло.
                          За което евала трудно се постигат такива резултати особенно ако трябва да създаваш всичко от начало е не е лесно и ви пожелавам възпитаниците на тази школа скоро да покажат какво са научили от най-добрите. Може ли малко информация относно вашия клуб условия за записване такси итн. Разгледах сайта ви и не ги открих!
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #14
                            До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                            Може ли малко информация относно вашия клуб условия за записване такси итн. Разгледах сайта ви и не ги открих!
                            Май се очертава клон в София!
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • #15
                              До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                              Почвайте...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X