Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

    Татковците от Варна да не бият път до Стара Загора и във Варна има качествени трениори между другото и шипката живее вече във Варна стига да му се занимава от него има какво да се научи.
    __KTM__

    Коментар


    • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

      То хубаво ,че има ,но аз ги търся (треньорите) отдавна-питах познати ,но... С удоволствие ще ползваме и техните услуги ,но за нищо на света неможем да се лишим от това ,което може да се научи от ,,Crazy Job'' - нямаш идея ,колко сърце влагат в това си начинание . A , ако ми дадеш координати на тези хора във Варна ,ще ти бъда благодарен (на лично ,да не спамим темата).
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

        Здравейте и поздрави за начинанието.ИнтересуВа ме приематЕ ли вече започнали да карат деца и с известни донякъде успехи.На 10г. навършени. Кара мотокрос и супермото, за това което съм инвестирал като пари и време съм доволен, но вече издИшам откъм треньор, тренировки, пари и време, затова някой от Вас познават малКия Харли карал е на няколко оффроУда и се надяВам тази година на Шумен да успеем да дойдем ,че все нещо се случва за там ,като стане време. Надявам се да ми отговорите сериозно.Все още имам ангажименти към сегашния си клуб до края на год.
        Последно редактирано от Тануцо; 04-10-09, 13:40. Причина: П Р А В О П И С и П У Н К Т У А Ц И Я

        Коментар


        • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

          Явно няма да ни огрее . Жалко.
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Явно няма да ни огрее . Жалко.

            Последно време Жоро няма време да влиза , но като влезе ще отговори на всички
            [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
            [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
            [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
            [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
            "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
            [/SIZE]

            Коментар


            • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

              айде напишете малко информация за утре в колко часа,има ли наистина предвидено някакво мероприятие,горе на трасето,айде Марти в тебе ми е надеждата за повече инфо по въпроса
              [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

              Коментар


              • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                След обяд някъде.
                KTM FACTORY RACING #97

                Коментар


                • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                  Първоначално публикуван от ra4o_14 Преглед на мнение
                  След обяд някъде.
                  Бучка, от 10 и 30 ще карат.
                  Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                  [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                  Коментар


                  • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                    днес минах покрай трасето край Хрищени и намерих група ентусиасти,които бяха строшили два мотора и търсиха начин и крояха планове как да унищожат още някой

                    това е резултата от неочакваното каране на задна гума без контрол над мотора

                    Марти се моли дано духа и силата на тая цвайка да не е изчезнала с опашката й

                    тва ша сложим тука отгоре и матора е готов

                    ако на някой не му е ясно нещо в ендурото да пита

                    другата пострадала машина

                    тука пък Марти обещава на Жоро че ще му пази мотора от визити при Шарковако му даде пари да си купи няколко кренвирша на КЕНче бил много гладен

                    и докато Жоро развърже кисията тоя изяде на Томас кифлата,ужаааас

                    има ли нужда от коментар
                    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                    Коментар


                    • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                      Аве незнам тия двамата дали карат , ама ядат повече от мен " пурдоти "

                      Коментар


                      • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                        Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
                        Аве незнам тия двамата дали карат , ама ядат повече от мен " пурдоти "
                        прав си че ядат много,но тебе няма кой да те бие по ядене.Има ли нови дати за тренировки на трасето?Давайте информация не се скъпете,знае ли човек и при " кибиците" може да излезе някоя бъдеща звезда в ендурото и мотокроса,а в Зарата има много скрити таланти трябва само да се открият
                        [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                        Коментар


                        • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                          Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
                          прав си че ядат много,но тебе няма кой да те бие по ядене.Има ли нови дати за тренировки на трасето?Давайте информация не се скъпете,знае ли човек и при " кибиците" може да излезе някоя бъдеща звезда в ендурото и мотокроса,а в Зарата има много скрити таланти трябва само да се открият
                          Следващата седмица ще има тренировки Бучка.
                          [COLOR=Magenta][B]Ендуро клуб ™Crazy Job™ - Стара Загора [COLOR=Cyan]![/COLOR]
                          [/B][/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]Hard Enduro Team [COLOR=Cyan]![/COLOR][/COLOR][/FONT]
                          [COLOR=Lime][COLOR=Cyan]-------[/COLOR] [COLOR=Magenta]И.Илиев[/COLOR] [COLOR=Cyan]-------[/COLOR][/COLOR]
                          [URL="http://www.sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL]
                          [COLOR=Red][B][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"]http://sixdayscrazyjob.com[/URL][/B][/COLOR]
                          [B][URL="http://crazy-job.com/"]http://crazy-job.com[/URL][/B]

                          Коментар


                          • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                            Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
                            прав си че ядат много,но тебе няма кой да те бие по ядене.Има ли нови дати за тренировки на трасето?Давайте информация не се скъпете,знае ли човек и при " кибиците" може да излезе някоя бъдеща звезда в ендурото и мотокроса,а в Зарата има много скрити таланти трябва само да се открият
                            Да ти кажа има кой да ме бие я виж на каква папарашка снимка попаднах.



                            незнам това момче какво мисли да прави

                            Коментар


                            • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                              Кога ще започваме да караме вече се застуди идва зимата ?
                              Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                              [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                              Коментар


                              • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                                Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                                Кога ще започваме да караме вече се застуди идва зимата ?
                                След като се нахрани Марти . Не виждаш ли , че много гладен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X