Обява

Свий
Няма добавени обяви.

трабва ли да си сменам ном.на мотора сега понеже е от жълтит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • трабва ли да си сменам ном.на мотора сега понеже е от жълтит

    трабва ли да си сменам ном.на мотора сега понеже е от старите а е рег. вав варна и не мога да открия стария собственик
    VIVA la MOTOCROSS

  • #2
    Интересна тема! И аз не днам. Като гледам каква лудница е за колите. И моят номер е от цоловите
    Живей за всеки дъх!

    Коментар


    • #3
      На големия ми мотор е от жълтите и трябва и той да се смени. Когато е за смяна на номерата, моторите чакат на общо основание с колите, за разлика от обикновената ситуация, когато минават пред тях.

      Аман от рекетьори, облечени в държавна власт!

      Коментар


      • #4
        Все ми се струва, че няма да минат две-три години и пак ще почнем да ги сменяме.
        Скоро пак ще закъсат за пари.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          белите номера /елипсовидните/трябва ли да се сменят? щото си ми харесва номера, та не ми се дава 0199
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар


          • #6
            Уважаеми колеги само споделям а вие си решавате.
            На 17.03 тоест вчера сутринта в 5.00 часа като всички "маймуни" в тази страна (защото на такива ни направиха) се наредих пред КАТ за смяна на номера на мотора защото е ЖЪЛТ така бях разбрал от нета.На гишето преди бариерата където се оформят документите момичето ме попита защо сменям номера казах и че е жълт и тя замълча.Попитах я трябвали да го сменям но тя не ми отговори.Продължих по каналния ред.На канала за сверка номерата човека направо ми каза "Защо се редиш като на мотори и на мотопеди не се сменят номера" казах "Защото е ЖЪЛТ" отговори ми "Няма значение на моторите и мотопеди не се сменяват АМА ТЕ НАШИТЕ СА СИ ВИНОВНИ ЧЕ НЕ СА СЪОБЩИЛИ" с това изречение направо ме закопа.Ако е так изобщо не изгарях от желание да им давам 35лв.
            Както казах така беше при мен ако искате първо питайте в КАТ преди да се наредите.
            Дано да съм ви бил полезен.
            Успех.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от vasko jonchev
              Уважаеми колеги само споделям а вие си решавате.
              На 17.03 тоест вчера сутринта в 5.00 часа като всички "маймуни" в тази страна (защото на такива ни направиха) се наредих пред КАТ за смяна на номера на мотора защото е ЖЪЛТ така бях разбрал от нета.На гишето преди бариерата където се оформят документите момичето ме попита защо сменям номера казах и че е жълт и тя замълча.Попитах я трябвали да го сменям но тя не ми отговори.Продължих по каналния ред.На канала за сверка номерата човека направо ми каза "Защо се редиш като на мотори и на мотопеди не се сменят номера" казах "Защото е ЖЪЛТ" отговори ми "Няма значение на моторите и мотопеди не се сменяват АМА ТЕ НАШИТЕ СА СИ ВИНОВНИ ЧЕ НЕ СА СЪОБЩИЛИ" с това изречение направо ме закопа.Ако е так изобщо не изгарях от желание да им давам 35лв.
              Както казах така беше при мен ако искате първо питайте в КАТ преди да се наредите.
              Дано да съм ви бил полезен.
              Успех.
              Определено си доста полезен със тази информация !
              Моят също е жълт и този твой коментар много ме радва Васко !
              ----
              ПП. Добре дошъл във форума !!!
              Да си го ползваш със здраве
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                На големия ми мотор е от жълтите и трябва и той да се смени. Когато е за смяна на номерата, моторите чакат на общо основание с колите, за разлика от обикновената ситуация, когато минават пред тях.

                Аман от рекетьори, облечени в държавна власт!

                колеги за смяна на собственост,значи не се чака опашка като си с мотор
                EXTREME

                Коментар


                • #9
                  Моторите са с предимство аз като регистрирах моя скутер минах преди всички коли...но шибаните почивки на чиновниците те изнервят напълно....
                  "Опознай Родината за да я обикнеш"

                  Коментар


                  • #10
                    поне в София им бяха изостанали доста "жълти" номера и слагаха жълти на новорегистрираните мотори доста след като за колите вече бяха излезли белите...

                    за да не ни "такова отзад" държавата всеки път, когато им скимне, би трябвало да има текст в закона, че когато номерата и документите се сменят по вина на държавата, не се взима такса Същото и за паспорти и ЛК - от къде накъде ще сменят през няколко години и всеки път "Дай 50ЛВ!"
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      трябва

                      номерата се сменят .жълти,бели елипсивидни...сменят се с нови бели квадратни номера и нее вярно това че се чака наравно с колите ,тъи като аз моя го смених миналия месец и минах пред всички

                      Коментар


                      • #12
                        Re: трябва

                        Първоначално публикуван от ohisp
                        номерата се сменят .жълти,бели елипсивидни...сменят се с нови бели квадратни номера и нее вярно това че се чака наравно с колите ,тъи като аз моя го смених миналия месец и минах пред всички
                        Значи се сменят така ли ?
                        Оффф... тъкмо се зарадвах, че няма да се занимавам с глупости...
                        Кажете каква такса се плаща до 175 сс щото моя е регистриран за 175..
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X