Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Не съм вързал финансово и за това ще помогна с малко. Сега преведох една скромна сума.
    За съжаление знам за какво става въпрос. Аз се "разделих" на два пъти с моторите си по същата причина и знам колко боли и колко повече ти се кара , но няма с какво. Дано не ни се случва повече!!!
    motobattalion

    Коментар


    • #47
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
      Имаме 800 кинта, а ни трябват поне 5 хил.Толкова ли няма още 80 човека склонни да се разделят с по 50 лв. или 160 които да дадат по 25.Стига сме се излагали!
      Ако банковия превод ви е неудобен,предложете удобен за вас начин!
      Това е много неприятна новина
      според мен е хубаво да се изведе като важна тема по различните подфоруми. лично аз се затрудних докато намеря темата за да видя сметката
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #48
        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

        Тука има хора, които са в бранша на автомобилизма и мотоциклетизма, както и аксесоари за тях. Няма ли някой да му стане рекламен спонсор на момчето?
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #49
          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

          Ако направим така, че да се разбере какво е станало с моторите и кой ги е откраднал, ще намерим и по-лесно парите за нови.

          Не може да останат нещата така - ами ако на следващото съзтезание пак откраднат мотора на някой???
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #50
            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

            Надявам се не е късно - преведох някой леф
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #51
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              Жоро аз ти дадох една вътрешна гума която струва 25лв.Не си ми я плащал.Докарах ти я от 15 км разстояние което струва поне 10 лв с такси .Поставих ти я на мотора което струва 5 лв,абе малко ми се струва аиде 10.Минаха 20 дена по един лев лихва са 20 лева.Това прави 65 лева.Понеже съм Габровец ,и съм много добър човек, не по думите на жена ми,ще ти опростя 15 лв,не знам защо го правя,може би няма да мога да спя цяла седмица ама остават 50 кинта и ги превждаш по сметката на Пацо.Чу ли!!!!!
              И едим Джак от тебе.

              Коментар


              • #52
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Вчера писах но нещо не ми се появява съобщението може би има технически проблем!!! С удоволствие бих помогнал но по банка ми е трудно да ги преведа а от форума мисля че никой лично не познавам за да му ги дам на него така че предлагам да организирате една среща може би има и други които искат да помогнат но да не знаят как да го направят. Не мога да повярвам че от толкова много ЧЛЕНОВЕ се ОТЗОВАВАТ ТОЛКОВА МАЛКО нали за това е форум нали за това е общото ни начинание тук не става вапрос за пари за едни 2 са много за други 200 са малко става вапрос за ЖЕЛАНИЕ И СЪПРИЧАСТНОСТ!!!!!!!!!!!
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #53
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  За момента нямам никаква възможност да помогна, но това ще се промени в седмицата след 19-ти, надявам се да не е късно, тогава ще се включа със сигурност!

                  П.С. И аз съм на мнение, че трябва да се сигнализират организаторите и да се помисли по-сериозно дали не може нещо да се издейства от тях, но...зависи разбира се какво се подписва при записването за състезанието.
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Жоро аз ти дадох една вътрешна гума която струва 25лв.Не си ми я плащал.Докарах ти я от 15 км разстояние което струва поне 10 лв с такси .Поставих ти я на мотора което струва 5 лв,абе малко ми се струва аиде 10.Минаха 20 дена по един лев лихва са 20 лева.Това прави 65 лева.Понеже съм Габровец ,и съм много добър човек, не по думите на жена ми,ще ти опростя 15 лв,не знам защо го правя,може би няма да мога да спя цяла седмица ама остават 50 кинта и ги превждаш по сметката на Пацо.Чу ли!!!!!
                    И едим Джак от тебе.
                    Джарта, аз като исках да ти я платя, ти що се дърпаше, а ?
                    Интригант такъв !
                    ОК, внасям на Пламен 50 кинта от теб, ама ми дължиш един Джак дето търкам подметки до банката !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      Джарта, аз като исках да ти я платя, ти що се дърпаше, а ?
                      Интригант такъв !
                      ОК, внасям на Пламен 50 кинта от теб, ама ми дължиш един Джак дето търкам подметки до банката !
                      Когато се видим ще унищожим 100 от мен.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        Дотук имаме 875 лв по сметка + 200 лв в брой в мен!

                        Дайте идея за тези които банката им е сложен вариант.Примерно да направим една среща някъде......Сумата е никаква!
                        Последно редактирано от Гълъбин Колев; 16-10-08, 11:50.
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                          Не е въпрос на сложност да изпратиш пари за човека, а въпрос на желание. И аз съм затънал в дългове и заеми, но това не ми попречи да отделя малко, така че колеги който има възможност и желание нека отдели малко за един български състезател в нужда.
                          Чичка, ако не ти е проблем превода, внеси и ония кинти там, дет имаш да ми даваш
                          Благодаря.
                          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                          Суперскан България www.decbg.com
                          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                            Чичка, ако не ти е проблем превода, внеси и ония кинти там, дет имаш да ми даваш
                            Благодаря.
                            Готово Кики - утре ще са по сметката на Гълъбин + още мъничко от мен

                            Първоначално публикуван от Гълъбин
                            Дайте идея за тези които банката им е сложен вариант.Примерно да направим една среща някъде......Сумата е никаква!
                            Ами то найстина адски много хора, дето се занимават професионално с това въобще не влизат във форума и въпросът е да се даде малко гласност на някое състезание с повече публика.

                            Иначе има ли някаква информация за развитието на въпроса с организаторите в Румъния?
                            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Не го познавам момчето, но ще помогна в понеделник с каквото мога, а спорта. Стига разбира се да не е късно.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Пичове,айде дайте малко по-активно !
                                До момента в сметката има 1305 лв,в мен има 500 лв в брой от МГ Рейсинг+приятели.Има обещани на 99% още 500 лв. от фирма спонсор.Планираната сума която ни трябва е още 7000 лв.Не е задължително да давате страшни пари някакви.Общо взето преводите са по 50 лв най-вече.Толкова ли няма 150 човека във форума които не могат да се разделят с 50 лв.

                                Явно всички тука сме социално слаби когато става въпрос да се помага
                                Извод: джип (мотор)-любимо хоби на бедните хорица.Ебаси!!!
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X