Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето и моят гараж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Ето и моят гараж

    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
    За песакострйка става ли?
    Порови се с търсачката има писано за пясъкоструйките във форума (аз така попаднах на него ) ще го напиша с главни букви (да ме прощават някои) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НАД 6 атм. И НАД 300 литра В МИНУТА ДЕБИТ...иначе нищо не става ( ела и ще ти показвам целия си тъжен опит да заобиколя физиката) иначе за гуми боядисване и т.н. става
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #47
      До: Ето и моят гараж

      Някой ако се интересува може да види това.
      Прикачени файлове
      "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

      Коментар


      • #48
        До: Ето и моят гараж

        Не те разбрах много добре. Както вече писах причините да правя собствена конструкция тръбогиб са две цена и срок на доставка. Предлагаш ли някаква алтернатива на цена от 80лв. и 1 ден за доставка?
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #49
          До: Ето и моят гараж

          Гоше аз не ги показвам да си ги поръчва някой,а да си ги направи сам.По лесно се прави нещо като се види.В моя гараш всичко на 80% съм си го правил сам.
          "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

          Коментар


          • #50
            До: Ето и моят гараж

            Пандже, темата е "ето и моят гараж" а не гаража на жоро. Айде давай снимки и идеи тогава. Нема само аз да ставам за резил тука.

            ПП - ква е тая машина на аватара ти?
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #51
              До: 120 L



              Колега,тъй като още немога да пиша ЛС-та а много се интересувам,това така...случайно да го продаваш

              Коментар


              • #52
                До: Ето и моят гараж

                Имай впредвид, че двигателя е ЧЗ 125-крос модел 516. Моторетката е 40 кс. , но си иска да и разбираш за да я подкараш. Капризно е. Имеила ми е georgineshev@gmail.com , ако го искаш пиши.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #53
                  До: Ето и моят гараж

                  Поздравления за добре оборудвания гараж! Явно си табиетлия - обичаш да изпипваш нещата (особено триколката на база шкода 120!) Всеки може да си купи компресор, тръбогиб или каквото е друго, но не всеки може да си го направи!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Ето и моят гараж

                    Най-сетне ми хартиса малко време и вече имам готовност да се похваля.

                    ИМАМ СИ НОВ ГАРАЖ!!!

                    С размери 12/8 м.

                    Утрепах се от строене през последните 6 месеца , но вече му се вижда края. И сега вече се надявам да ми стига за някое време.

                    Ако някой го интересуват подробности да пита.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #55
                      До: Ето и моят гараж

                      Е ми да ти е честит новия гараж тогава. Ще очакваме новия снимков матерял.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Ето и моят гараж

                        Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение

                        ИМАМ СИ НОВ ГАРАЖ!!!

                        С размери 12/8 м.
                        .
                        Oпа, вече навлизаме в размерите на малко хале. Би трябвало да имаш снимков материал . Ще е хубаво да го споделиш. От строителството до подреждането. Мисля, че ще е доста интересно. Ще чакаме .

                        Коментар


                        • #57
                          За борбата с бюрокрацията не ми се ще да си спомням изобщо , но на 05.02.2009г. багера дойде и се започна.

                          За 6 месеца разправии със строители и ядове с българската оправия също не ми се ще много да ви отекчавам. Ако някой се интересува от челен опит да пита.

                          С днешна дата нещата са докарани до тук....

                          Абе само по три снимки на един пост ли се събират?


                          По други теми свързани със строителството съм понаписвал по някоя дума за техническите подробности , така че тук ще ви кажа само най главното. Конструкцията е бетонова , стените - 200мм. армиран стиропор с висока плътност. Покривът - следва да се доизгради като цялостен слънчев отоплителен панел. Изобщо съм търсил масимална близост с така наречените нискоенергийни /пасивни/ сгради.

                          А гаражните врати си ги направих сам......

                          Това е в общи линии.















                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-08-09, 10:24.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #58
                            До: Ето и моят гараж

                            Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                            ...
                            ИМАМ СИ НОВ ГАРАЖ!!!.....С размери 12/8 м.....
                            Като гледам снимките, май и той ти е малък ....
                            Иначе, ще намина някой ден да видя в завършен вариянт как изглежда "стиропорката".
                            След цялата борба и постигната победа (за която неблагородно завиждам) дано са ти останали сили да излочим по едно кафе и да поклюкаме новите технологии
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #59
                              До: Ето и моят гараж

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Иначе, ще намина някой ден да видя в завършен вариянт как изглежда "стиропорката".
                              Аз да ти кажа съм я виждал на живо и между другото стиропорката има още едно тайно предимство, като стане глобално наводнение в Банкя. Жоро ще си отплава пълен комплект оборудвана къща.... Центъра на тежест е от долу и ще може гордо да гледа хоризонта през най-горната тераса.....
                              Майтапа на страна но тази технология стриропорени стени вместо тухлени е супер. По-евтина е и е с пъти по-добра топло и шумо изолирана. А като якостни качества издържала до 7-ма степен по Рихтер. дано не ги тестваме скоро...
                              LZ1RED

                              Коментар


                              • #60
                                До: Ето и моят гараж

                                Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                                Аз да ти кажа съм я виждал на живо ...
                                И аз.......ама беше на ниво, неплуващ железобетонен скелет, за това ще ми е интересна как се държи в завършен вид ......може да му спретнем съвместно "досаждане" и да му убием трудовият ентосиазъм за едно кафе време някой ден
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X