Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

    Едното ми cdi си е гола платка,отваряно е за презапояване някога,някъде...Започна да прави проблеми след години вярна служба,но сега проблема не е спойка а нещо по електрониката и явно вече е за смяна. Сега въпросът ми е следният. Един път че да намеря това което ми е нужно се оказа недотам лека задача и освен това ако издиря втора употреба то ще е на 30 години и в състояние едва ли много по добро от моето като се има на предвид,че има и електролити вътре. Слава богу (или пък не) тайванци и китайци са се ориентирали и в тази ниша и произвеждат такива джиджовки както за техните актуални мотори и атв-та така и за стари мотоциклети за които частите са вече кът. Интересува ме някой купувал ли е такива блокове независимо за какъв мотор и дали са надеждни тези китайски пинчиклявки които виждам както в сайтове като алибаба така и в български търговски обекти. А иначе конкретно мене ме интересува за африка 650 и трансалп600 до 95та които са еднакви.Ако някой има наблюдение моля да сподели

  • #2
    От: Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

    Сменях на Хондата от подписа преди няколко години, но откъде и как, вече не си спомням?! Че е китайче е 100%, но пък обиколих Турция през юли с него, та това си е сериозна проверка за качество!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

      В една група за Dominator NX650 във Фейсо, един турчин хвалеше някакво CDI от Алиекспрес. Пишеше, че работи добре. Ето и линк към изделието. В България, за тази Хонда предлагат и "нови", като много ме съмнява, че става дума за същите китайци.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

        Да благодаря ви за отговорите. Абе трябва да взема аз и в алиекспреса като за моя ги има по две в комплект за 54 долара и 8 за доставка абе нещо като за сто кинта два броя което ама много добре ми пасва,щото направо като ги боцна и двете тамън ако имат някаква разлика от оригинала поне и двете да си говорят на китайски и да се разбират пък моето което е здраво да си го прибера за резерва,че да ми е мирна главата. Още веднъж благодаря.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от virtuozo Преглед на мнение
          От: Имате ли впечатление от китайски/тайвански cdi-та

          Да благодаря ви за отговорите. Абе трябва да взема аз и в алиекспреса като за моя ги има по две в комплект за 54 долара и 8 за доставка абе нещо като за сто кинта два броя което ама много добре ми пасва,щото направо като ги боцна и двете тамън ако имат някаква разлика от оригинала поне и двете да си говорят на китайски и да се разбират пък моето което е здраво да си го прибера за резерва,че да ми е мирна главата. Още веднъж благодаря.
          Я кажи до къде стигна?
          Едни момчета коментираха "бяла" и "зелена" букса. При едните, като е на скорост/пусната степенка и можело да запали. Само ми мина през очите. Ако искаш да ги питам.
          Публикувайте отговор

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X