Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител.

    Имам проблем със съединителя на мотор с minarelli am6 двигател . Като натисна съединителя и е на скорост не иска да отдели . Същото е когато и го натисна, ритна манивелата и се усеща как да го кажа "мазна" . Успях да го настроя от жилото, когато я ритна и само първите два тика има компресия , но после я губи .. Според вас от съединителя или от жилото може да е?

  • #2
    От: Съединител.

    Може и от реглажа на жилото да е а може и нещо в касетата или в лостовата и система да не е в ред, трудно е да се каже през нета. Трябва да се натегне жилото така че да издърпва повече лостчето което е долу на двигателя. Ако не започне да отделя трябва да се търси причината в касетата или в механиката която я управлява.

    Коментар


    • #3
      От: Съединител.

      Първоначално публикуван от unbars Преглед на мнение
      Имам проблем със съединителя .......Като натисна съединителя и е на скорост не иска да отдели
      Не иска да отдели, или не иска да изключи от скорост ? А пробвал ли си както е на скорост и не иска да отдели , да го раздвижеш напред-назад ? Питам щото има и мотоциклети които са така и като го раздвижеш чак тогава изключва от скорост, но това не им е проблем, може и при теб да е така. ...

      Коментар


      • #4
        От: Съединител.

        Ами не иска да отдели. Ами преди ми се случи да натисна съединителя и да мърдам мотора и чак тогава леко почва да отделя . Доста странно и неприятно е за мен ..

        Коментар


        • #5
          От: Съединител.

          Абе карай не се притеснявай,това не е лека кола да отделя на загасен двигател,може и да не ти е подходящо маслото затова да отлепва трудно.
          0888 074 049

          Коментар


          • #6
            От: Съединител.

            Някои неща ги бъркаш - едно е съединителя да не отделя, друго е да не изключва от скорост ,когато си неподвижен, което ти казахме, че е нормално. Както каза и колегата, карай и да не ти пука !

            Коментар


            • #7
              От: Съединител.

              Колеги моля за савет ,имам црф450 и на 5та ми боксува много саединителя,а на другите скорости изобшто дори и на 4та ,свалих саединителя и всичко е добре освен кошницата малко е вкопана от дисковете ,а те са като нови,та нз от кошницата ли е или пета скорост

              Коментар


              • #8
                От: Съединител.

                Според мен е от кошницата.

                Коментар


                • #9
                  От: Съединител.

                  Първоначално публикуван от crf450 r Преглед на мнение
                  Колеги моля за савет ,имам црф450 и на 5та ми боксува много саединителя,а на другите скорости изобшто дори и на 4та ,свалих саединителя и всичко е добре освен кошницата малко е вкопана от дисковете ,а те са като нови,та нз от кошницата ли е или пета скорост
                  На 5-та предавка товара върху съединителя е най голям.Най -вероятно са ти свършили дисковете на съединителя(неметалните)!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съединител.

                    Първоначално публикуван от unbars Преглед на мнение
                    Според мен е от кошницата.
                    А според мен ти изобщо не си в час с моторите,като не разбираш нищо поне не се обаждай.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съединител.

                      Ами ти можеш да ми обясниш .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съединител.

                        Първоначално публикуван от unbars Преглед на мнение
                        Ами ти можеш да ми обясниш .

                        Как ще приплъзва съединител от вкопана касета,какво общо има,съединител приплъзва от износени феродови дискове.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съединител.

                          Ами примерно, ако притискателната плоча не притиска добре ще се получи същото .. ли ?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съединител.

                            Ами примерно, ако притискателната плоча не притиска добре ще се получи същото ли?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съединител.

                              Тя притиска до едно положение,като се износят дисковете какво ще натиска.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X