Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро вести от Испания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Ендуро вести от Испания

    Добре е ,ама не разбрах къде ште бъде самото съсстезание защтото в календара пише само България и нищто друго.говоря за 10 август.Жоре голем ферман си ми пуснал зор видех докато го рочетох всичко е добре обяснено.Дано да мога да си доида до тогава.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #62
      До: Ендуро вести от Испания

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      Добре е ,ама не разбрах къде ште бъде самото съсстезание защтото в календара пише само България и нищто друго.говоря за 10 август.Жоре голем ферман си ми пуснал зор видех докато го рочетох всичко е добре обяснено.Дано да мога да си доида до тогава.
      Няма как, братче, изискванията се увеличават ден след ден и ферманът ще става все по-голям ...

      Значи балканският кръг е в Самоков
      В събота сутрн трябва да си на мото пистата за записване. Ще пуснем и ONLINE регистрация, така че това можеш да направиш и по-рано.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #63
        До: Ендуро вести от Испания

        Видя че темата е малко позабравен а та реших да пусна нешто интересно.Вчера 15 март ходихме да караме с един приятел в близкат планина до Мадрид,на около 50 километра в едно селце наречено Сото де Реал.Цялата обиколка беше от 96 километра и около 35 километра бяха само камъни така че не можехме да ползваме повече от 1 2 3 скорост на моторике,които между впрочим бяха ГАС ГАС 2т и по едно време се присъедини едно момче с един КТМ 200 .Беше много интересно и на моменти доста трудно ,защото имаше пресичане на потоци и после следваха мокри скали и камъни.Лично аз се изпльосках 2 пъти ,но без големи последици.Даже ни спираха от зелените но имахме късмет че бяха зари друго там иначе можеби трябваше да продавам мотора зада платя глобите които ме очакваха.На края вече нямах сили да седа на мотора та камоли да карам,а моя приятел можеше да направи една обиколка повече.Между другото тои имаше много ама много по добро ниво на каране от моето занимава се с ендуро от 25 години и е един от делегатите в асамблеята на Мадрид по ендуро.Съшто кара и в шампионата на Мадрид и винаги е в първите 10 .За това и ме измъчи толкова, но както и да е беше добре надявам се другият път да ми е по лесно.Пускам и малко снимки да видите и вие.
        Прикачени файлове
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #64
          До: Ендуро вести от Испания

          Ето ви и оште малко снимчици
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #65
            До: Ендуро вести от Испания

            Маи нешто не стана
            Прикачени файлове
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #66
              До: Ендуро вести от Испания

              Браво Пепи, интересна разходка, не е каквото да няма камъни
              Аз си мечтая за по-голи терени щото тука ми е писнало от драки и тръни, а сега като идва пролетта всичко избуява и пътеките и пътищата стават ад, а ти сигурно си мечтаеш за нещо по-зелено, че като гледам там зелено няма
              Сигурно е много натоварващо за ръцете по този камънак а и за окачването предполагам. Гледам че си с много хубава предна гума на мишелин ама за кал, аз съм с такава и е нещо уникално но за мокро и меко трасе, ама за твърдо нестава, няма площ и бутоните и се подгъват като стъпи на корав терен, просто си е строго профилирана иначе е най-добрата гума която съм карал отпред и е много издържлива.

              Ако беше по близо Испания с най-голямо удоволствие бих ти дошъл на гости да покараме 2Т-тата
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #67
                До: Ендуро вести от Испания

                Кви са тия знаци из трънаците
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Краси; 17-03-08, 16:37.
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #68
                  До: Ендуро вести от Испания

                  Краси напълно си прав за гумата.мека е и държи добре но само на мокро ,което не е много присъшто за терена които караме.Следващата комбинация ще бъде Мишелин старкрос отпред твърда и Мишелин АЦ 10 мека отзад.Разбира се че се изморяваш по тези камъни ама мене това е дето точно ме кефи,разбирасе по ми харесва в горите но тука много не ги има.А за амортисьорите те си знаят не искам и да ги питам как издържат но мисля че не и е лесно.А за знаците има ги на всякъде Забранено е движението и практикуването на всякъкъв вит спорт кито се използва средства които са задвижвани от двигател това е и което ще последва и в БГ.Збравих да си снимам задната гума да я видите ,скалито по които караме са като ножове направо нарязват гумата.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Ендуро вести от Испания

                    Краси като не може тук дано през август да се видим в БГ.Там имам едни местенца бая трудни за каране намират се около Плевен в селата които са към планинската област ,между Плевен и Ловеч.А пък за Испания не се знае ,може пък и да се получи.
                    Последно редактирано от pepimotos; 17-03-08, 20:42.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Ендуро вести от Испания

                      ..пепи колко са при вас тия мишелини старкрос..тука толкоз им вдигнаха напоследък цените на мишелините чеее...

                      Коментар


                      • #71
                        До: Ендуро вести от Испания

                        Mite mezdu 45 50 evro ili okolo stotina evro, dvete gumi no moze6 da polzvaw samo prednata zaw6oto zadna 18 cola niama,dokato pak AC imat i dvata razmera no prednite i nesa tolkova dobri kolkoto Starcrosa.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Ендуро вести от Испания

                          е гати..много по евтини са
                          тука на цена на едро предна старкрос май бе около 160 лв дали не бяха и повече ..
                          ..хмм мишелин тр да си оправят ценовата политика за БГ определено

                          иначе ас10 са на по добри цени но и на мен предната им не ми допада ..виж задната е супер
                          ..а да не ти казвам за тези с ФИМ сертификат ..към 280 лв май задната казаха като питахме ..дали не беше и повече mad:

                          ..освен..да пращаш гуми от там..даже от сега давам заявка като си идваш да ми вземеш някоя мх старкрос


                          ПП
                          ..а триал гумата им задна пък бах питал над 300кинта...е гати -при вас колко е задна триал мишелинка

                          Коментар


                          • #73
                            До: Ендуро вести от Испания

                            За 280 лева тук слагаш и двете те са като моите ендуро компетишън 3 ,но ако не караш на състезание за какво са ти.Ще попитам за гумата за триял ,но мисля че никоя не струва повече от 100 евро и има и по ефтини.Питах за моя мотор отпред Старкрос ,отзад АЦ без монтаж95 евро и 15 евро монтаж по желание.А за мишелина ендиро ФИМ двете мисля бяха 140 или 150 незнам точно,
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Ендуро вести от Испания

                              Пепи какви са тия цени бе човек за няма 200 лв две гуми и то мишелин. Тука за 90 лв си купуваш някакви са керлива митаска а ако е нещо добро отива 130-150 лв. За пореден път се чудя що за държава сме
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #75
                                До: Ендуро вести от Испания

                                Краси аз незнам кква държава е но тиказвам че тук в Испания никои няма акупи гума която струва повече от 70 евро ако е екологична ,например Мишелин ендуро 3.Миналата година като си бях много нешта ми се сториха прекалено скъпи ,говоя за части не за дрехи.Например тук във форума незнам точно къде беше но един колега продава накладки ,пауар ноу и др. доста надценени накладките маи бяха 50 или 60 лева тук Голд Френ много добра накладка лично съм я пробвал е 10 15 евро,пауер ноу е 75.Аз си купувах гуми Метцелер 6 деис 140 евро с монтаж ,не мисля че е скъпо .Ако се оръчат повече винаги цената е по малка ,а гуми за крос са помалко от 100 евро комплекта ито от първите марки.
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X